• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP Rozrywka już nadaje!

17:50, 14.04.2013
TVP Rozrywka już nadaje! Telewizja Polska ma dobrą wiadomość dla każdego fana doskonałej rozrywki. 15 kwietnia rozpoczął nadawanie nowy kanał tematyczny – TVP Rozrywka, w którym przez 7 dni w tygodniu od 6 do 22 emitował będzie rozrywkowe treści.

Telewizja Polska ma dobrą wiadomość dla każdego fana doskonałej rozrywki. 15 kwietnia rozpoczął nadawanie nowy kanał tematyczny – TVP Rozrywka, w którym przez 7 dni w tygodniu od 6 do 22 emitował będzie rozrywkowe treści.

Zapraszamy do TVP Rozrywka!
Zapraszamy do TVP Rozrywka!

Podziel się:   Więcej
Nowy kanał jest przeznaczony dla każdego, kto poszukuje rozrywki na dobrym poziomie. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle i widowiska telewizyjne. Melomani i kinomani także nie będą zawiedzeni, bowiem na antenie nie zabraknie koncertów, audycji muzycznych oraz najlepszych filmów i seriali komediowych. Widzowie zobaczą najnowsze produkcje TVP, a także programy pochodzące z jej archiwalnych zasobów.

Kanał TVP Rozrywka będzie dostępny w sieciach kablowych. Według deklaracji operatorów, już w kwietniu włączą go Vectra, Toya i Petrus (w pakietach cyfrowych oraz w niektórych analogowych). Trwają rozmowy z innymi operatorami kablowymi, w tym z UPC. Można szacować, że łącznie, już w kwietniu, sygnał TVP Rozrywka dotrze do ponad 500 tys. mieszkań. Pozostali operatorzy włączą kanał prawdopodobnie w maju i wtedy dostęp do TVP Rozrywka otrzyma dodatkowo 1 milion abonentów sieci kablowych. Pozostali operatorzy włączą kanał prawdopodobnie w maju i wtedy dostęp do TVP Rozrywka otrzyma dodatkowo 1 milion abonentów sieci kablowych. Równolegle prowadzone są rozmowy z platformą nc+, która także wzbogaci swoją ofertę o kanał TVP Rozrywka.

TVP Rozrywka znajdzie się na trzecim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej MUX 3. W chwili startu obejmie obszar zamieszkały przez ok. 68 proc. mieszkańców Polski, a w lipcu br. zasięg ten wyniesie ponad 90 proc.

TVP Rozrywka zaprasza na doskonałą zabawę przez 20 godzin 7 dni w tygodniu. W bogatej ramówce znajdą się nie tylko kultowe, archiwalne programy, ale także te, które stały się przebojami w ostatnim czasie.

W ofercie nie zabraknie bijących rekordy popularności programów kabaretowych:

• „Dzięki Bogu już weekend”,
• „Kabaretowy Klub Dwójki”,
• „Kabaretowa Mapa Polski”

W ofercie programowej znajdą się także teleturnieje:
•  „Familiada”,
• „Postaw na milion”

Nie zabraknie także programów muzycznych:

•„Szansa na sukces”,
•„The Voice of Poland”

 Ważne miejsce w ramówce zajmie również pasmo Retro, które zaoferuje największe perełki zasobów rozrywkowych TVP. Ponadto widzowie znajdą wśród propozycji TVP Rozrywka programy lifestylowe i podróżnicze:

• „Życie od kuchni”
• „Boso przez świat”
• „Kulinarne podróże Roberta Makłowicza”

Więcej na temat pełnej oferty anteny pod adresem tvprozrywka.tvp.pl.


Telewizja Polska już planuje uruchomienie kolejnych kanałów tematycznych. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku ruszy TVP Dokument, w którego ofercie znajdą się reportaże oraz filmy dokumentalne poruszające m.in. tematykę historyczną, społeczną i popularnonaukową. W dalszych planach znajduje się również kanał TVP ABC, skierowany do najmłodszych widzów.
 
 
 
...