• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP Stream – zawsze z Tobą. Pobierz, oglądaj i bądź na bieżąco!

08:20, 25.02.2013
TVP Stream – zawsze z Tobą. Pobierz, oglądaj i bądź na bieżąco! Kanał informacyjny TVP INFO, szesnaście programów aktualnie emitowanych przez oddziały terenowe TVP oraz internetowy kanał TVP Parlament to najnowsza oferta Telewizji Polskiej dla stale powiększającego się grona użytkowników tabletów, smartfonów i komputerów osobistych.

Kanał informacyjny TVP INFO, szesnaście programów aktualnie emitowanych przez oddziały terenowe TVP oraz internetowy kanał TVP Parlament to najnowsza oferta Telewizji Polskiej dla stale powiększającego się grona użytkowników tabletów, smartfonów i komputerów osobistych.

Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android
Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android

Podziel się:   Więcej
Aplikacja TVP Stream zapewnia powszechny dostęp do bieżących krajowych, zagranicznych i lokalnych wydarzeń, aktualnych komentarzy i rzetelnej publicystyki. Wystarczy wybrać z panelu ikonkę dowolnej regionalnej TVP i obejrzeć nadawany tam program. Z TVP Stream można korzystać w dowolnym miejscu i czasie, wszędzie tam, gdzie dostępny jest sygnał telefonii komórkowej trzeciej generacji. Sieć obejmuje swoim zasięgiem znaczną powierzchnię naszego kraju, zwłaszcza duże aglomeracje. Aplikacja działa na urządzeniach z systemami iOS i Android, ale też na każdym komputerze z wykorzystaniem zwykłej przeglądarki internetowej. Możliwościami TVP Stream zainteresowała się szczególna grupa odbiorców reprezentowana przez działaczy sceny politycznej, dla której oglądanie w czasie rzeczywistym transmisji sejmowych i innych tematów poruszanych w TVP Parlament jest ciekawym udogodnieniem w pracy zawodowej.

Główny cel tej wyjątkowej multimedialnej usługi to zapewnienie widzom Telewizji Polskiej łatwego dostępu do najbardziej interesujących ich informacji z własnego miasta i regionu. Pasma lokalne wszystkich 16 oddziałów TVP będą transmitowane w całości 24h na dobę.

Bezpłatna wersja aplikacji jest już do pobrania za darmo na urządzenia mobilne ze sklepów App Store i Google Play oraz przez stronę tvpstream.tvp.pl
 
 
 
...