Filmy w Jedynce

Filmy w Jedynce

"Goldeneye"  fot: materiały promocyjne
"Goldeneye" fot: materiały promocyjne

Podziel się:   Więcej
Lato z Bardotką – „Nieznośna dziewczyna”. Piątek, 25 lipca, godz. 22:00

Brigitte, córka właściciela paryskiego klubu nocnego to wzorowa uczennica prestiżowej szkoły. Gdy jej ojciec wyjeżdża z miasta, nastolatką trafia pod opiekę przyjaciela rodziny, który nawet nie podejrzewa, że dziewczyna w tajemnicy przed wszystkimi prowadzi podwójne życie…


Hit na sobotę – „Goldeneye”. Sobota, 26 lipca, godz. 20:25


Jamesowi Bondowi, słynnemu Agentowi 007, zostaje przydzielona kolejna misja. Tym razem jego zadaniem jest odzyskanie urządzenia, które kontroluje satelitę Goldeneye. Świadkiem kradzieży jest pracownica stacji kontrolującej satelitę, Natalya. Tajny agent, musi zmierzyć się z wrogiem, a przy okazji… uwieść piękną Rosjankę.


Zakochana jedynka – „Wygrane marzenia”. Niedziela, 27 lipca, godz. 20:25

Młoda, zdolna wokalista Violet przeprowadza się z małego miasteczka do Nowego Jorku. Firmy fonograficzne nie są jednak zainteresowane jej utworami. Dziewczyna nie chce wracać do ojca i sennego miasta bez perspektyw. Zatrudnia się więc w barze, z dość nietypową obsługą. Zadaniem dziewczyn jest bowiem seksowny taniec i prowokowanie mężczyzn. Mistrzowie komedii – „Żandarm w Nowym Jorku”.


Poniedziałek, 28 lipca, godz. 20:25

Żandarmi z Saint Tropez otrzymują wyróżnienie za zasługi dla Francji. W nagrodę wyjeżdżają do Nowego Jorku, by reprezentować policję francuską na Międzynarodowym Kongresie Żandarmerii. Potajemnie udaje się z nimi córka inspektora Cruchota, która planuje zrobić karierę modelki. Komedia omyłek w niezrównanej obsadzie aktorskiej.


W krainie dreszczowców – „Ostateczny termin”. Wtorek, 29 lipca, godz. 20:25

Sophie to projektantka mody, która właśnie planuje otwarcie pierwszego butiku. Niespodziewanie, jeden z jej bliskich współpracowników zostaje zamordowany. Rozpoczyna się seria dziwnych i niebezpiecznych zdarzeń. Sophie musi chronić swoją rodzinę.


„Kuloodporni”. Środa, 30 lipca, godz. 23:00

Tajny agent policji Keats przenika do zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami. Przy okazji, zaprzyjaźnia się z drobnym przestępcą Archiem Mosesem. Keats stanie przed dylematem, gdy przyjdzie mu wybrać pomiędzy lojalnością wobec przyjaciela a przestrzeganiem prawa.
źródło: tvp1