Strona główna » Olsztyn » Magazyny » Raport gospodarczy

o programie

o programie Wyjątkowe przedsiębiorstwa z Warmii i Mazur, ciekawe pomysły na biznes i innowacyjne rozwiązania to wszystko będzie można zobaczyć w Raporcie Gospodarczym. Premiera nowego programu TVP OLSZTYN w środę o godzinie 17:45. Powtórki w czwartek i sobotę o 17:00 oraz w niedzielę o 17:30.

Wyjątkowe przedsiębiorstwa z Warmii i Mazur, ciekawe pomysły na biznes i innowacyjne rozwiązania to wszystko będzie można zobaczyć w Raporcie Gospodarczym. Premiera nowego programu TVP OLSZTYN w środę o godzinie 17:45. Powtórki w czwartek i sobotę o 17:00 oraz w niedzielę o 17:30.

Przywykliśmy mówić o Warmii i Mazurach, zielone płuca Polski, kraina tysiąca jezior, cud natury. Warmińsko – mazurskie to nie tylko czyste powietrze i urokliwe krajobrazy. Nigdy nie byliśmy gospodarczą potęgą, ale i tu mieszkają ludzie, którzy odnoszą sukcesy w biznesie. Często tworzą specjalistyczne firmy, doskonale znane w swoich branżach nie tylko w Polsce.

W Raporcie Gospodarczym pokazujemy takie dobre przykłady, wyjątkowe pomysły na biznes, wysokie technologie, specjalistyczne produkty, ale też niemal zapomniane profesje.

W programie także Kalendarium Przedsiębiorcy. Terminy i obowiązki, o których warto pamiętać prowadząc działalność gospodarczą.

Raport Gospodarczy w każdą środę o godz. 19:05, powtórka w czwartki o godz. 17:00 i niedziele o godz. 19:05.

Polecamy