Strona główna » Opole » Informacja » Kurier Opolski

Kurier Opolski

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kurier Opolski - 29 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW głównym wydaniu Kuriera Opolskiego m.in. o otwarciu nowego oddziału neurologii w Kędzierzynie-Koźlu, sezonie na polityczne konferencje oraz o nietypowym odpracowywaniu długów przez brzeskich mieszkańców. »  

Kurier Opolski - 28 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in. o ostatnim posiedzeniu rady Sejmiku Województwa Opolskiego, pomocy na jaką czeka Dom Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej Barka pod Strzelcami Opolskimi oraz obchodach Dnia Tureckiego. »  

Kurier Opolski - 27 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o zbliżających się obchodach dnia Wszystkich Świętych oraz o niesamowitej akcji „Włosem na raka”, dzięki której dzieci chore na nowotwór będą mieli peruki z prawdziwych włosów. »  

Kurier Opolski - 26 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o I Śląskim Salonie Budowlanym, przedstawiamy komentarze polityków po wczorajszej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego oraz pokazujemy pomysłowe apteczki rowerowe. »  

Kurier Opolski - 25 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o wizycie Jarosława Kaczyńskiego w Opolu, wyróżnieniach dla zasłużonych dla kultury oraz charytatywnym motocrossie w Kędzierzynie-Koźlu. »  

Kurier Opolski - 24 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW dzisiejszym wydaniu Kuriera Opolskiego przedstawimy m.in. nową fabrykę, która powstała w naszym regionie oraz opowiemy o szkoleniach z efektywnego wykorzystywania neuronów w nauce, w których wezmą udział nauczyciele. W informacjach również o porażce Garbowskiego i o Światowym Dniu Walki z Otyłością. »  

Polecamy