Strona główna » Opole » Informacja » Kurier Opolski

Kurier Opolski

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kurier Opolski - 1 sierpnia 2014

Zdj. TVP OpoleW dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi, o kolejnych podtopieniach na Opolszczyźnie. Dowiemy się także, co dziś świętują brzescy saperzy i w jaki sposób wolontariusze z Olesna chcą pomagać potrzebującym. Zapraszamy do oglądania. »  

Kurier Opolski - 31 lipca 2014

Zdj. TVP OpoleW dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi, o zgłoszeniach, dotyczących znęcania się nad zwierzętami, które masowo napływają do opolskiej prokuratury. Dowiemy się także dlaczego, tegoroczne żniwa przejdą do historii i poznamy strażnika z Namysłowa, którego nazywają „Chuck Norris”, bo posługuje się kilkoma technikami walk. Zapraszamy do oglądania. »  

Kurier Opolski - 30 lipca 2014

Zdj. TVP OpoleW dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi, o tym dlaczego warto jeździć zgodnie z przepisami, jak poradzić sobie ze ślimakami, których w tym roku jest wyjątkowo dużo, a także o proteście mieszkańców Kędzierzyna-Koźla przeciwko wycince drzew i budowie parkingu. Zapraszamy do oglądania. »  

Kurier Opolski - 29 lipca 2014

Zdj. TVP OpoleW dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi: - Niepełnosprawnych czeka kolejna gehenna, mimo poważnych cierpień. - Szpitale trzeba remontować, choć ciężko być „pacjentem na budowie”. - Nawet bardzo agresywnego psa można oswoić – udowadnia Leszek Kois. »  

Kurier Opolski - 28 lipca 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: są pieniądze na odbudowę dróg i infrastruktury wodnej na terenach zalanych podczas majowej powodzi w gminie Głuchołazy, w Kędzierzynie-Koźlu przeprowadzono nowatorską operację z zakresu urologii. »  

Kurier Opolski - 27 lipca 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze m.in. relacja z inscenizacji bitwy o Twierdzę Nysa, rozmowy z politykami o wyborach samorządowych i rady, jak chronić zwierzęta przed upałem. »