Strona główna » Opole » Informacja » Kurier Opolski

Kurier Opolski

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kurier Opolski - 22 sierpnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze poruszamy m.in. sprawę krapkowickiego boiska, które jest przedmiotem postępowania przed sądem, zachęcamy do udziału w festynie zorganizowanym dla chorego Pascala oraz odwiedzamy 14-letniego Mateusza i...jego kury. »  

Kurier Opolski - 21 sierpnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o gigantycznym pożarze w Buszycach (gm. Lewin Brzeski), zmianach w ustawie Prawo o ruchu drogowym oraz młodych Ukraińcach marzących o studiach w Polsce. »  

Kurier Opolski - 20 sierpnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o kolejkach do radioterapii, odważnej 5-latce z Nysy oraz konflikcie między pracownikami, a pracodawcą. »  

Kurier Opolski - 19 sierpnia 2014

Zdj. TVP OpoleW dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi, o tym dlaczego do budżetu państwa z powrotem trafiają pieniądze przeznaczone na program „Wyprawka Szkolna”, o kawalerkach z systemem alarmowym dla samotnych seniorów, a także o niebezpiecznych ukąszeniach os, pszczół czy szerszeni i sąsiedzkim konflikcie z podwórka w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy do oglądania. »  

Kurier Opolski - 18 sierpnia 2014

Zdj. TVP OpoleW dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi, o nowym rozkładzie jazdy i starych problemach podróżnych, a także o gryzącym, szczurzym problemie, który spędza sen z powiek mieszkańcom opolskiego śródmieścia. Zapraszamy do oglądania. »  

Kurier Opolski - 17 sierpnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o Jarmarku w Kamieniu Śląskim, zawodach w pływaniu na dętce i flyboardingu - ciekawej dyscyplinie sportów wodnych. »