Strona główna » Opole » Informacja » Kurier Opolski

Kurier Opolski

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kurier Opolski - 30 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o terenach inwestycyjnych gminy Ujazd, na których amerykańska firma rozpocznie produkcję części do samochodów ciężarowych oraz o przedszkolakach, które ustanowiły dziś nowy rekord Guinessa w czyszczeniu zębów. »  

Kurier Opolski - 29 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o powracającym konflikcie pomiędzy prezes nyskiego MZK a pracownikami, dewastacji zabytkowych lokomotyw z czasów II wojny światowej oraz o dawnych śląskich obrzędach weselnych. »  

Kurier Opolski - 28 września 2014

Zdj. TVP OpoleW dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi, relacja ze Światowego Dnia Serca w Nysie, gdzie zorganizowano bezpłatne badania i porady kardiologiczne. Pokażemy również, jak Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach pożegnało tegoroczny sezon zwiedzania zabytkowych obiektów i opowiemy o II edycji kluczborskiego biegu o Złotą Barć. Zapraszamy do oglądania. »  

Kurier Opolski - 27 września 2014

Zdj. TVP Opole W dzisiejszym Kurierze Opolskim, między innymi, o nabierającej tempa kampanii wyborczej. Dziś swoich kandydatów w wyborach samorządowych zaprezentowali: PSL oraz Stowarzyszenie "Razem dla Opola". W serwisie przedstawimy też relację z Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się w Zakrzowie i pokażemy nietypowe miejsce, w którym zorganizowano dziś w Opolu dzień »  

Kurier Opolski - 25 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o kampanii prezydenckiej w Opolu, rozśpiewanych amerykańskich żołnierzach oraz 15-leciu Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. »