Strona główna » Opole » Informacja » Kurier Opolski

Kurier Opolski

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kurier Opolski - 23 kwietnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o najważniejszym egzaminie gimnazjalistów, ekologicznej kompostowni śmieci oraz elektrowni na dwóch kołach. »  

Kurier Opolski - 22 kwietnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze Opolskim podsumowujemy święta na drogach, przedstawiamy relację z wizyty prezesa Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej na Opolszczyźnie oraz najnowszy projekt dla seniorów w Kluczborku. »  

Kurier Opolski - 21 kwietnia 2014

Zdj. TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o lanym poniedziałku na sto różnych sposobów, śmigusie dyngusie bez wody u naszych sąsiadów z Czech oraz o sztafecie kanonizacyjnej z Opola do Watykanu. Zapraszamy do oglądania. »  

Kurier Opolski - 19 kwietnia 2014

Zdj. TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o tragicznym początku świąt na opolskich drogach, braku wody pitnej w Górażdżach oraz o tradycjach Wielkanocy. »  

Kurier Opolski - 20 kwietnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o Wielkanocy w trzech Kościołach: katolickim, protestanckim i prawosławnym. Przedstawiamy również nowe zjawisko na Opolszczyźnie - modę na futbol amerykański - oraz wzruszającą historię rodzinną Pana Herberta Gornego. »  

Kurier Opolski - 18 kwietnia 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o świątecznej akcji policji, nietypowych jajach oraz "Komisarzu Hanusiku" - pierwszej komedii napisanej po śląsku. »