Strona główna » Opole » Informacja » Kurier Opolski

Kurier Opolski

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kurier Opolski - 17 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w głównym wydaniu Kuriera Opolskiego m.in. o nowej siedzibie Domowego Hospicjum dla Dzieci, drugim oddziale neurologii na Opolszczyźnie i o propozycjach wyborczych kandydata Mniejszości Niemieckiej na prezydenta Opola. »  

Kurier Opolski - 16 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze gościmy we wsi Siedlec, gdzie wciąż trwa usuwanie skutków weekendowej nawałnicy. Zajmujemy się również kwestią cmentarza dla koni, który ma powstać w Mańkowicach, oraz odwiedzamy niezwykle utalentowanego opolskiego tancerza. »  

Kurier Opolski - 15 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in. o nękających Opolan pseudoreklamach, otwartym głosowaniu nad budżetem obywatelskim, a także o zatrutym alkoholu z czeskiej Bystrzycy. »  

Kurier Opolski - 14 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o popularyzacji kultury kresowej, Święcie Chleba w Nasiedlu oraz festynie charytatywnym dla Pascala. »  

Kurier Opolski - 13 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o proteście na Bolko przeciwko budowie objazdu, o targach przedsiębiorczości i rzemiosła "Inter - Region w Prudniku oraz o wielkim festynie rycerskim w podbyczyńskim grodzie. »  

Kurier Opolski - 12 września 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o zarzutach dla Mariusza T., targach ogrodniczych w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym oraz wygranej bitwie obrońców Jeziora Turawskiego. »