Strona główna » Opole » Informacja » Kurier Opolski

Kurier Opolski

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kurier Opolski - 23 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o oszczędnościach w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Brzegu, nowej biogazowni w Domaszowicach oraz żywej lekcji historii w jednej z opolskich szkół. »  

Kurier Opolski - 22 października 2014

Zdjęcie:TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o tym jak nasza dieta wpływa na nowotwory, o tym jak ustrzec się zakażeniami w szpitalu oraz o spełnionych marzeniach 11-letniej Julii. »  

Kurier Opolski - 21 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze mówimy m.in. o pożarze schroniska dla bezdomnych "Barka", bezpieczeństwie robotników podczas rozbudowy Elektrowni Opole oraz wynikach głosowania na Budżet Obywatelski Opola. »  

Kurier Opolski - 20 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleDziś w Kurierze m.in. przyglądamy się nabierającej tempa kampanii wyborczej, informujemy o relikwiach św. Jana Kantego oraz odkrywamy słąwięcicki skarb. »  

Kurier Opolski - 18 października 2014

Zdjęcie: TVP Opole W dzisiejszym wydaniu Kuriera Opolskiego m.in. o pierwszej w Opolu, a 153. na świecie inwestyturze orderu Świętego Stanisława oraz o festynie charytatywnym na rzecz 8-letniej chorej na białaczkę Karolinki. Powiemy również o bezdomnych, którzy zdecydowali się pomóc dzieciom z opolskiej świetlicy oraz o małżeństwie, które dziś obchodzi swoją 72. rocznicę »  

Kurier Opolski - 17 października 2014

Zdjęcie: TVP OpoleW Kurierze Opolskim m.in.: o Marszu Nadziei w Kluczborku, otwarciu nowoczesnego mostu w Cisku oraz o młodych, niepełnosprawnych artystach uczestniczących w Festiwalu Piosenki Religijnej w Brzegu. »  

Polecamy