• Wersja do druku
  • -AA+A

Polski Teatr w Düsseldorfie

13:27, 21.02.2013

Polski Teatr w Düsseldorfie
Polski Teatr w Düsseldorfie

Podziel się:   Więcej

W bogatej ofercie Polskiego Teatru w Düsseldorfie każdy znajdzie coś dla siebie. Düsseldorf - Theater Savoy Graf-Adolf-Str. 47. Najbliższe przedstawienie "Klimakterium i już" w niedzielę, 10 marca.


"Klimakterium i już" to pełna przezabawnego humoru opowieść o czterech kobietach w wieku menopauzalnym. Tryskająca żartem, znakomitymi tekstami i wspaniałą grą aktorską. Całość powoduje salwy śmiechu i pełne zrozumienia pomrukiwania widowni, a momentami wzrusza publiczność życiową prawdziwością schematycznych sytuacji.


Swą grą na deskach czarują Małgorzata Gadecka, Elżbieta Jarosik, Elżbieta Jodłowska i Grażyna Zielińska. Aktorki nie boją się śmieszności, nie wstydzą się grać postaci w wieku średnim i starszym. To znane postacie medialne, potrafiące rozbawić i wzruszyć publiczność. Pokazują, że można być czynną i twórczą kobietą, bawić się i tańczyć do późnego wieku. Nikt, tak jak druga kobieta nie zrozumie cierpień, których doświadcza się w tym czasie. Stąd popularne "babskie" spotkania na których można porozmawiać na "wstydliwe" tematy, o których trudno rozmawiać z mężem czy dziećmi. Problemy czasu klimakterium najlepiej charakteryzuje początkowy tekst, który kobiety "rapują" na początku przedstawienia.

Więcej informacji na  stronie teatru.