Pogoda.pl

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Pogoda.pl” w TVP Polonia

19:45, 03.06.2012
„Pogoda.pl” w TVP Polonia „Pogoda.pl” to codzienne prognozy pogody dla Polski, Europy i świata. To także spotkania z naturą, wizyty w Polskich miastach i najpiękniejszych regionach turystycznych naszego kraju.

„Pogoda.pl” to codzienne prognozy pogody dla Polski, Europy i świata. To także spotkania z naturą, wizyty w Polskich miastach i najpiękniejszych regionach turystycznych naszego kraju.

Program prowadzi Magdalena Emilianowicz
Program prowadzi Magdalena Emilianowicz

Podziel się:   Więcej
Nasz program skierowany jest do Polonii i Polaków mieszkających za granicą. Uwzględniamy zainteresowania i zapotrzebowanie widzów TVP Polonia na prognozę pogody zarówno z kraju pochodzenia jak i z miejsca zamieszkania.

„Pogoda.pl” to prognoza pogody dla kierowców i podróżników, biegaczy i spacerowiczów, płetwonurków i żeglarzy, alergików i ciśnieniowców, dzieci i dorosłych, właścicieli psów i kotów też. U nas dowiesz się czy będzie pogoda „na grilla” czy „pod psem”. Zobaczysz też nieoczekiwane zjawiska przyrodnicze, poznasz ciekawostki meteorologiczne i astronomiczne.

Będziemy odwiedzali najciekawsze polskie miasta i pokazywali najpiękniejsze regiony turystyczne naszego kraju. W wakacje zaprosimy Widzów na cudowne Mazury, piękne bałtyckie plaże i pod szczyty Tatr. Codziennie powitamy Was z brzegu, z wody lub spod wody…

Bądźcie z nami, bo u nas pogoda jest ZAWSZE SŁONECZNA!!!

„Pogoda.pl” codziennie w TVP Polonia o godz. 20.30 i 22.32.
Wszystkie odcinki programu są dostępne na stronie pogodapl.tvp.pl
 
 
 
...
 

zobacz również