wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Polacy tu i tam - 16.08.2014

43Fotograf podróżnik to zawód zaliczany do czołówki najlepszych prac na świecie. Jak z pasji można zrobić dobry i opłacalny zawód? »  

Polacy tu i tam - 09.08.2014

43Polacy pomagają potrzebującym, a szczególnie najbiedniejszemu kontynentowi na Ziemi – Afryce. »  

Polacy tu i tam - 02.08.2014

fotoDają się podpalać, bić, potrącać przez samochód i wysadzać w powietrze. Spadają ze schodów i skaczą z dużych wysokości. Kaskaderzy to osoby zawodowo zastępujące aktorów w niebezpiecznych scenach. Gdzie pracują i jak się szkolą polscy kaskaderzy? Ponadto w programie o tym, dlaczego coraz więcej naszych rodaków chce mieć brytyjski paszport? »  

Polacy tu i tam - 26.07.2014

43Kolarz i organizator wyścigu Tour de Pologne, Czesław Lang, opowiada o magii wyścigów kolarskich. W wydaniu również staże zawodowe dla młodych, które proponuje Unia Europejska oraz wizyta na Malediwach. »  

Polacy tu i tam - 19.07.2014

imageJuż w sierpniu rozpoczną się przesłuchania eliminacyjne do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German. Wydarzenie ma zainicjować trwałą współpracę w zakresie kultury i sztuki oraz wymianę doświadczeń młodzieży z Polski i Rosji. »  

Polacy tu i tam - 12.07.2014

43W programie polski ślad na Wyspach Zielonego Przylądka oraz wspomnienia Jacky'ego Challota – francuskiego przyjaciela „Solidarności”. »  

Polacy tu i tam - 05.07.2014

43W programie: polscy twórcy za granicą, czyli Grażyna Plebanek o szukaniu inspiracji z dala od kraju oraz zmiany w brytyjskim w prawie dotyczące świadczeń na rzecz dzieci imigrantów. »  

Polacy tu i tam - 28.06.2014

fotoPolacy zarabiają za granicą nie tylko na siebie. Coraz więcej osób wyjeżdża, żeby pomóc rodzinie w kraju. Czy to ma sens? W programie także wizyta w Tel Avivie, rozmowa o Polakach w Izraelu i ciekawych inicjatywach pokazujących Polskę od mniej znanej strony. »