wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Polacy tu i tam - 20.09.2014

43Jak w kontekście wojny za naszą wschodnią granicą wygląda sytuacja polskich przedsiębiorców w Rosji i na Ukrainie? Miałeś stłuczkę lub wypadek za granicą? Ekspert doradzi, co robić w takiej sytuacji. »  

Polacy tu i tam - 13.09.2014

43Pytanie to bardzo często powraca w kontekście wyboru studiów. Jakie kierunek wybrać, aby po kilkuletniej nauce nie tylko szybko dostać pracę, ale żeby była to praca dobrze płatna? »  

Polacy tu i tam - 06.09.2014

43Edukacja polskich dzieci za granicą. Jak zadbać o naukę w języku polskim? Ponadto: Ukraińcy pracujący w Polsce i pomoc dla Polaków, którym nie powiodło się za granicą. »  

Polacy tu i tam - 30.08.2014

43W programie między innymi: Polski wkład w przygotowanie załogowej misji na Marsa. Wakacje już prawie za nami, ale studenckie programy łączące prace i naukę za granicą cały czas działają. Legendarna seria zawodów triathlonowych pod znakiem Ironman właśnie weszła do Polski. »  

Polacy tu i tam - 23.08.2014

fotoFenomen Kozienic. Już setki lat temu to 17 tys. dziś miasto upodobali sobie królowie. Dziś szczyci się stolicą kultury Mazowsza i miastem, w którym żyje się bardzo dobrze. W programie również o specjalnym programie pomocy wychodzenia z długów oraz polskiej policji. »  

Polacy tu i tam - 16.08.2014

43Fotograf podróżnik to zawód zaliczany do czołówki najlepszych prac na świecie. Jak z pasji można zrobić dobry i opłacalny zawód? »  

Polacy tu i tam - 09.08.2014

43Polacy pomagają potrzebującym, a szczególnie najbiedniejszemu kontynentowi na Ziemi – Afryce. »  

Polacy tu i tam - 02.08.2014

fotoDają się podpalać, bić, potrącać przez samochód i wysadzać w powietrze. Spadają ze schodów i skaczą z dużych wysokości. Kaskaderzy to osoby zawodowo zastępujące aktorów w niebezpiecznych scenach. Gdzie pracują i jak się szkolą polscy kaskaderzy? Ponadto w programie o tym, dlaczego coraz więcej naszych rodaków chce mieć brytyjski paszport? »