wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Polacy tu i tam - 30.08.2014

43W programie między innymi: Polski wkład w przygotowanie załogowej misji na Marsa. Wakacje już prawie za nami, ale studenckie programy łączące prace i naukę za granicą cały czas działają. Legendarna seria zawodów triathlonowych pod znakiem Ironman właśnie weszła do Polski. »  

Polacy tu i tam - 23.08.2014

fotoFenomen Kozienic. Już setki lat temu to 17 tys. dziś miasto upodobali sobie królowie. Dziś szczyci się stolicą kultury Mazowsza i miastem, w którym żyje się bardzo dobrze. W programie również o specjalnym programie pomocy wychodzenia z długów oraz polskiej policji. »  

Polacy tu i tam - 16.08.2014

43Fotograf podróżnik to zawód zaliczany do czołówki najlepszych prac na świecie. Jak z pasji można zrobić dobry i opłacalny zawód? »  

Polacy tu i tam - 09.08.2014

43Polacy pomagają potrzebującym, a szczególnie najbiedniejszemu kontynentowi na Ziemi – Afryce. »  

Polacy tu i tam - 02.08.2014

fotoDają się podpalać, bić, potrącać przez samochód i wysadzać w powietrze. Spadają ze schodów i skaczą z dużych wysokości. Kaskaderzy to osoby zawodowo zastępujące aktorów w niebezpiecznych scenach. Gdzie pracują i jak się szkolą polscy kaskaderzy? Ponadto w programie o tym, dlaczego coraz więcej naszych rodaków chce mieć brytyjski paszport? »  

Polacy tu i tam - 26.07.2014

43Kolarz i organizator wyścigu Tour de Pologne, Czesław Lang, opowiada o magii wyścigów kolarskich. W wydaniu również staże zawodowe dla młodych, które proponuje Unia Europejska oraz wizyta na Malediwach. »  

Polacy tu i tam - 19.07.2014

imageJuż w sierpniu rozpoczną się przesłuchania eliminacyjne do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German. Wydarzenie ma zainicjować trwałą współpracę w zakresie kultury i sztuki oraz wymianę doświadczeń młodzieży z Polski i Rosji. »  

Polacy tu i tam - 12.07.2014

43W programie polski ślad na Wyspach Zielonego Przylądka oraz wspomnienia Jacky'ego Challota – francuskiego przyjaciela „Solidarności”. »