Strona główna » Polonia » v4_TVP_Polonia » v4_menu » Patronaty TVP Polonia

41. Bieg Piastów

41. Bieg Piastów

41. Bieg Piastów w pierwszy weekend marca
41. Bieg Piastów w pierwszy weekend marca

Podziel się:   Więcej
Z Polany Jakuszyckiej wystartują uczestnicy tegorocznego Biegu Piastów na dystansie 50 km techniką klasyczną. Staną do walki o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Puchar TVP Polonia oraz nagrody finansowe.

Na transmisję biegów narciarskich zapraszamy w sobotę, 4 marca - TVP Sport o godz. 8:50 i 11:30 oraz TVP Polonia o godz. 10:35, 11:20, 12:15 i 14:20

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Sportu i Turystyki, Ministerstwo Środowiska, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Komendant Główny Straży Granicznej, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, Polski Komitet Olimpijski i Polski Związek Narciarski.

Bieg Piastów jest nie tylko doskonałą okazją do popularyzacji biegów narciarskich i promocji zdrowego stylu życia, ale także do spotkań i wspólnego świętowania wszystkich sympatyków sportu, niezależnie od wieku i kraju zamieszkania. Przed rokiem w Biegu Piastów wzięło udział pięć tysięcy osób z 28 krajów.

Od 2008 roku Festiwal Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach zrzeszony jest w Światowej Lidze Narciarskich Biegów Długodystansowych Worldloppet, organizacji skupiającej największe narciarskie biegi masowe na świecie.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony BIEGU PIASTÓW
 
 
 
...
 
**5759295*v4tvppolonia*