• Wersja do druku
  • -AA+A

Mistrzostwa Europy U-18 w Rugby na antenie TVP Poznań

10:35, 07.04.2014
Mistrzostwa Europy U-18 w Rugby na antenie TVP Poznań W dniach 11 do 19 kwietnia br. w 10 miastach Wielkopolski, 24 europejskie drużyny rozgrywają 36 meczów w ramach Mistrzostw Europy U18 w Rugby. Mecze na żywo na antenie TVP Poznań oraz w internecie, kroniki, relacje ze spotkań, komentarze zawodników i trenerów, podsumowania najważniejszych wydarzeń - codziennie na antenie TVP Poznań od 10 do 20 kwietnia.

W dniach 11 do 19 kwietnia br. w 10 miastach Wielkopolski, 24 europejskie drużyny rozgrywają 36 meczów w ramach Mistrzostw Europy U18 w Rugby. Mecze na żywo na antenie TVP Poznań oraz w internecie, kroniki, relacje ze spotkań, komentarze zawodników i trenerów, podsumowania najważniejszych wydarzeń - codziennie na antenie TVP Poznań od 10 do 20 kwietnia.

fot.
fot.

Podziel się:   Więcej
Mistrzostwa Europy U-18 w Rugby są organizowane w Polsce po raz pierwszy i niewątpliwie będą sportowym wydarzeniem dla wszystkich polskich kibiców „jajowatej piłki”. Zawody tej rangi będą jedną z najważniejszych i największych tegorocznych imprez sportowych w Wielkopolsce.
Mecze odbywać się będą na stadionach w Gnieźnie, Poznaniu, Żerkowie, Plewiskach, Wolsztynie, Opalenicy, Pniewach, Szamotułach, Pobiedziskach oraz we Wronkach. Organizatorem Mistrzostw Europy w rugby U-18 jest Wielkopolski Okręgowy Związek Rugby (WOZR).

TVP Poznań relacjonować będzie również na żywo najciekawsze mecze Mistrzostw Europy U-18 w Rugby.




Plan transmisji na antenie TVP Poznań:

Mecze I rundy:
11.04. godz. 14:00 Szkocja - Walia
12.04. godz. 14:00 Polska - Czechy

Mecze II rundy:
15.04. godz. 14:00 Rosja - Polska
16.04. godz. 15:30 Szwajcaria - Ukraina

Mecze rundy finałowej:
18.04. godz. 17:00 Hiszpania - Rosja (finał grupy A)
19.04. godz. 11:00 Szwecja - Szwajcaria (finał grupy B)
19.04. godz. 12:30
Walia - Francja (mecz o 3 miejsce grupy Elita)
19.04. godz. 16:30 Anglia - Irlandia (finał grupy Elita)


Mecze Mistrzostw Europy U-18 w Rugby można oglądać na żywo poniżej.

Plan transmisji internetowej:
Kanał A – plan transmisji:
11.04.2014 – Anglia - Portugalia godz. 12:00
11.04.2014 – Szkocja - Walia godz. 14:00
11.04.2014 – Francja - Włochy godz. 16:00
12.04.2014 – Hiszpania - Holandia godz. 12:00
12.04.2014 – Polska - Czechy godz. 14:00
15.04.2014 – Portugalia - Szkocja godz. 12:00
15.04.2014 – Anglia - Walia godz. 14:00
15.04.2014 – Francja - Irlandia godz. 16:00
16.04.2014 – Szwajcaria - Ukraina godz. 15:30
18.04.2014 – Rumunia - Polska (mecz o 3 miejsce grupy A) godz. 15:00
18.04.2014 – Hiszpania - Rosja (finał grupy A) godz. 17:00
19.04.2014 – Szwecja - Szwajcaria (finał grupy B) godz. 11:00
19.04.2014 – Walia - Francja (mecz o 3 miejsce grupy Elita) godz. 12:30
19.04.2014 – Anglia - Irlandia (finał grupy Elita) godz. 16:30

Kanał B - plan transmisji:
11.04.2014 – Irlandia - Gruzja godz. 14:00
15.04.2014 – Rosja - Polska godz. 14:00
15.04.2014 – Włochy - Gruzja godz. 16:00
19.04.2014 – Szkocja - Włochy (mecz o 5 miejsce grupy Elita) godz. 11:00
19.04.2014 – Portugalia - Gruzja (mecz o 7 miejsce grupy Elita) godz. 11:00
Kanał A



Kanał B