• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Tomasz Sekielski „Po prostu”

16:25, 03.01.2013
Tomasz Sekielski „Po prostu” Po kilkumiesięcznej przerwie na ekrany telewizorów wraca Tomasz Sekielski. Od 8 stycznia w każdy wtorkowy wieczór na antenie TVP1 poprowadzi swój nowy, autorski program: „Po prostu”. Czym będzie się on różnił od innych programów publicystycznych?

Po kilkumiesięcznej przerwie na ekrany telewizorów wraca Tomasz Sekielski. Od 8 stycznia w każdy wtorkowy wieczór na antenie TVP1 poprowadzi swój nowy, autorski program: „Po prostu”. Czym będzie się on różnił od innych programów publicystycznych?

Tomasz Sekielski pojawi się na antenie TVP1 już we wtorek 8 stycznia. (fot. TVP)
Tomasz Sekielski pojawi się na antenie TVP1 już we wtorek 8 stycznia. (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
– Będzie mniej polityki, będziemy mówić o sprawach, którymi żyje cała Polska. Będziemy wychodzić w Polskę, w świat, będą śledztwa dziennikarskie i dużo tematów społecznych – tak zapowiada swój program Tomasz Sekielski.

Pochodzący z Bydgoszczy dziennikarz karierę zaczynał w rozgłośniach radiowych. Po kilku latach pracy zadebiutował w telewizji. Popularność zdobywał w stacji TVN jako reporter „Faktów” oraz gospodarz programów publicystycznych. Niedawno rozstał się z TVN, by rozpocząć pracę w Telewizji Polskiej.

Tomasz Sekielski to gwarancja dziennikarskiej rzetelności i ciekawych, aktualnych tematów. W swoim nowym programie oprócz prowadzenia rozmów z gośćmi w studiu prezentował będzie także reportaże dotyczące aktualnych problemów społecznych i gospodarczych kraju. Specjalnie na potrzeby audycji zaaranżowano nowatorskie, wirtualne studio.

Program „Po prostu” na żywo w każdy wtorek od 8 stycznia o 20.20 na antenie TVP1. Zapraszamy!