Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

nasi reporterzy

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - Joanna Frydrych

fot. JOANNA FRYDRYCH UR:14.01.1965 WYKSZTAŁCENIE: absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach PRACA: z TVP związana od kilkunastu lat. Autorka filmów dokumentalnych i kilkudziesięciu reportaży, emitowanych przede wszystkim w Magazynie Ekspresu Reporterów. W swoich reportażach pokazuje ludzi borykających się ze swoimi ułomnościami i brakiem zrozumienia u innych. Jak mówi „nie »  
00:02:25

Magazyn Ekspresu Reporterów - Andrzej Tomczak

fot. ANDRZEJ TOMCZAK UR:1965 WYKSZTAŁCENIE: Studiował na Uniwersytecie Kazimierza w Bydgoszczy PRACA: Najpierw dziennikarz prasowy, potem telewizyjny. Z TVP związany od 19 lat. Był reporterem newsowym, producentem telewizyjnym i wydawcą. Były dyrektor Oddziału TVP w Bydgoszczy. Prezes kujawsko-pomorskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i członek jego władz krajowych. Autor filmów dokumentalnych i »  
00:04:34

Magazyn Ekspresu Reporterów - Paweł Kaźmierczak

fot. PAWEŁ KAŹMIERCZAK UR: 03.03.1974 WYKSZTAŁCENIE: Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. PRACA: Dziennikarską pracę rozpoczął w 1997 r. w Polskim Radiu. Z TVP związany od 2003 r. Od trzech lat na stałe współpracuje z Magazynem Ekspresu Reporterów. Specjalizuje się w reportażach śledczych. Dociera do prawdy demaskując urzędnicze błędy »  
00:05:03

Magazyn Ekspresu Reporterów - Bożena Klimus

fot. BOŻENA KLIMUS UR:17.02.1962 WYKSZTAŁCENIE: absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach PRACA: W TVP w Katowicach pracuje od 1990 roku. Rozpoczynała od programów dla dzieci i młodzieży, później autorka i prezenterka programów publicystycznych na antenę regionalną i ogólnopolską. Początki jako autorki reportaży, jak sama mówi „nie były łatwe, ale »  
00:06:24

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.