Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 06.06.2017

43 Justyna Burdon, „Nigdy się z tym nie pogodzimy” Córka oskarżyła jeden z warszawskich szpitali o spowodowanie śmierci swojego ojca. Mężczyzna przechodził operację wymiany zastawki serca. W szpitalu zaraził się wyjątkowo odpornymi bakteriami. Dziewczyna twierdzi, że został przez nie zjedzony żywcem. Uważa, że gdyby szpital wprowadził zalecenia epidemiologiczne sanepidu jej tata »  
00:50:09

Magazyn Ekspresu Reporterów - 30.05.2017

fot. pexels.com 43 Paweł Kaźmierczak, „Kto jest oszustem?” Grube miliony złotych na wyłudzeniach podatków zarobili członkowie grupy przestępczej, którzy nielegalnie sprzedali niczego nieświadomym klientom, setki tysięcy litrów oleju napędowego. Przestępcy są bezkarni. Chodzą po wolności, a organy podatkowe ściągają milionowe zaległości podatkowe od oszukanych przedsiębiorców. Anna Żakowiecka-Krysiak, „Po prostu żyć” Paulina jest młoda, »  
00:50:05

Magazyn Ekspresu Reporterów - 23.05.2017

43 Ernest Saj, „Wyrok nie sprawiedliwość” Kupił kilka działek od pewnego przedsiębiorcy. I zaczęły się problemy. Były właściciel doniósł do prokuratury, że sprzedał działki w wyniku zastraszenia. Okazuje się, że to nie jedyna ofiara nieuczciwego biznesmena. Są inni ludzie, którzy mają potwierdzone notarialnie udzielanie mu pożyczek, których nie spłacał. Czują się »  
00:52:00

Magazyn Ekspresu Reporterów - 16.05.2017

43 Paweł Kaźmierczak, „Ty złodzieju!” Policjanci pod jednym z klubów zatrzymują nad ranem chłopaka, oskarżając go o kradzież torebki. Na nic zdają się tłumaczenia, że to torebka jego dziewczyny. Funkcjonariusze wyzywają go, zakuwają w kajdanki i wrzucają do radiowozu. Brutalne zatrzymanie nagrywa przypadkowy świadek. Ale to nie koniec, po wypuszczeniu go »  
00:49:49

Magazyn Ekspresu Reporterów - 09.05.2017

4x3 Alina Suworow i Maciej Piotrowski, „Wyrok” Właściciel prężnie działającej firmy budowlanej z Zielonej Góry został doprowadzony do upadłości przez nieuczciwych inwestorów. Kiedy wystawił im rachunek za dodatkowe prace nad Szklanym Domem, który znakomicie wpisał się w klimat zielonogórskiej starówki, odmówili mu zapłaty. Od kilku lat walczy też w sądach z »  
00:49:55

Magazyn Ekspresu Reporterów - 02.05.2017

image 4x3 Anna Żakowiecka-Krysiak, „Ja już się chyba poddałam…” Patrycja ma ponad 20 lat, 170 cm wzrostu i waży… 27 kg. Jej rodzice błagają o pomoc. Nie wiedzą gdzie i jak ją leczyć. Paweł Kaźmierczak, „Niewygodna prawda” Kto odpowiada za to, że niesprawna ciężarówka z naczepą wypełnioną kilkudziesięcioma tonami drewnianych bali, wyjechała »  
00:50:22

Magazyn Ekspresu Reporterów - 25.04.2017

43 Małgorzata Gwiazda-Elmerych, „Ranczo śmierci” Zwłoki martwych zwierząt, sprzed dwóch lat lub sprzed dwóch dni. Ciało krowy, która padła podczas wycielenia, chore konie, wygłodniałe psy. Tak drastyczną sytuację zastali inspektorzy OTOZ Animals w jednym z gospodarstw w Nowogardzie. Policja i prokuratura wszczęły śledztwo. Zdecydowano, żeby właścicielowi odebrać wszystkie zwierzęta. Paweł Kaźmierczak, »  
00:50:00

Magazyn Ekspresu Reporterów - 18.04.2017

image 4x3 Izabela Szukalska, „Łowca” Pan Wojciech w internecie „podszywa” się pod 14-latkę i nawiązuje kontakt z mężczyznami. Na konto w mediach społecznościowych napływają zdjęcia i oferty spotkania o podtekście seksualnym. Dzięki działalności fałszywej 14-latki możliwe było tzw. zatrzymanie obywatelskie pedofili. Okazuje się, że nasze dziecko bardzo łatwo może paść ofiarą przestępców »  
00:49:42

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.