Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 01.09.2015

image „Paraliżująca” interwencja…, Ernest Saj Wielokrotnie pokazywaliśmy dramatyczne sytuacje towarzyszące egzekucjom komorniczym. Tym razem policja użyła paralizatora wobec rolnika, który bronił przed zajęciem opryskiwać roślin. Maszyna była niezbędna do zapewnienia bytu rodzinie i spłaty kredytu na nią zaciągniętego. Policja nie ma sobie nic do zarzucenia. „Ludzie i psy”, Inka Bogucka 2-letnia »  
00:49:59

Magazyn Ekspresu Reporterów - 09.06.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Zmowa milczenia” W połowie lipca ub.r. zaginął 57-letni Zenon. Siostra podejrzewa, że nie żyje. Konkubina mężczyzny od początku wprowadzała rodzinę w błąd. Do dziś nikt ze śledczych nie przeszukał posesji, w której mieszkał. Rodzina twierdzi, że zrobiła więcej niż policja i prokuratura w wyjaśnieniu zaginięcia mężczyzny. Andrzej Tomczak, »  
00:52:08

Magazyn Ekspresu Reporterów - 02.06.2015

image Alina Suworow, „Nikt nawet po premii nie dostanie…” Zdemolował mieszkanie, szarpał, bił i podduszał żonę. Sprawca przemocy domowej stosował drastyczne metody wobec swoich najbliższych. Został skazany, ale nie trafił za kraty. Sąd stwierdził, że – mimo poważnych dowodów przedstawionych przez policję – nie było przesłanek, aby sprawą pilnie się zająć. »  
00:49:36

Magazyn Ekspresu Reporterów - 26.05.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Nietykalni” 18 listopada ub.r. w „Magazynie Ekspresu Reporterów” przedstawiliśmy szokującą sprawę Jacka Santego, która była wynikiem naszego ponad półrocznego śledztwa dziennikarskiego. Przedsiębiorca stał się ofiarą grupy przestępczej. Zgłosili się do nas przedsiębiorcy z kraju i zagranicy poszkodowani przez gang. Zdobyliśmy dowody, że współpracowali z nią ludzie z łódzkiego »  
00:51:10

Magazyn Ekspresu Reporterów - 19.05.2015

43 Paweł Gregorowicz, „Dobry glina?” Choć o przypadkach pobić na komendzie w Białej Podlaskiej było słychać dosyć często, to w tej sprawie panowała zmowa milczenia. Nikt nie miał na to dowodów. Obdukcja i odwaga Piotra Cydejko doprowadziły dwóch policjantów przed sąd. Dziwi, że po dwóch tygodniach od przedstawienia zarzutów oskarżeni funkcjonariusze »  
00:49:49

Magazyn Ekspresu Reporterów - 12.05.2015

43 Ernest Saj, „Chora na sprawiedliwość?” Pani Małgorzata spiesząc się przeszła przez skrzyżowanie nie w tym miejscu. Została brutalnie zatrzymana przez policję i wrzucona do radiowozu. Policja domagała się ukarania i skierowała sprawę do sądu. Zdaniem naszej bohaterki, bez żadnej podstawy prawnej została oczerniona i zniszczono jej życie. Postanowiła walczyć o »  
00:50:05

Magazyn Ekspresu Reporterów - 05.05.2015

43 Paweł Kaźmierczak, „Winnych brak” Sylwia Lisińska z Mirosławca w każdej chwili może stracić dom. Ludzie, którzy byli odpowiedzialni za budowę, sfałszowali wszystkie dokumenty. Teraz budynek się rozsypuje. Jest zakaz jego zajmowania. Kobieta może stracić dorobek całego życia, a odpowiedzialni za nieprawidłowości umywają ręce… Wojciech Barczak, „Egzekucja” Mieszkańcy osiedla mogą stracić »  
00:50:46

Magazyn Ekspresu Reporterów - 28.04.2015

43 Andrzej Tomaczak, „Egzekucje komornicze – trzy przypadki” Kilka rodzin zostało poszkodowanych przez komornika. Mimo, że nie mieli żadnych długów funkcjonariusz państwa bez ich zgody wtargnął do mieszkań i zajął majątek. Jak to jest możliwe? Czy w takiej sytuacji jesteśmy bezradni? Dopiero interwencja adwokata i poseł Lidii Staroń ukróciła samowolę komorniczą. »  
00:54:04

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.