Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 09.06.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Zmowa milczenia” W połowie lipca ub.r. zaginął 57-letni Zenon. Siostra podejrzewa, że nie żyje. Konkubina mężczyzny od początku wprowadzała rodzinę w błąd. Do dziś nikt ze śledczych nie przeszukał posesji, w której mieszkał. Rodzina twierdzi, że zrobiła więcej niż policja i prokuratura w wyjaśnieniu zaginięcia mężczyzny. Andrzej Tomczak, »  
00:52:08

Magazyn Ekspresu Reporterów - 02.06.2015

image Alina Suworow, „Nikt nawet po premii nie dostanie…” Zdemolował mieszkanie, szarpał, bił i podduszał żonę. Sprawca przemocy domowej stosował drastyczne metody wobec swoich najbliższych. Został skazany, ale nie trafił za kraty. Sąd stwierdził, że – mimo poważnych dowodów przedstawionych przez policję – nie było przesłanek, aby sprawą pilnie się zająć. »  
00:49:36

Magazyn Ekspresu Reporterów - 26.05.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Nietykalni” 18 listopada ub.r. w „Magazynie Ekspresu Reporterów” przedstawiliśmy szokującą sprawę Jacka Santego, która była wynikiem naszego ponad półrocznego śledztwa dziennikarskiego. Przedsiębiorca stał się ofiarą grupy przestępczej. Zgłosili się do nas przedsiębiorcy z kraju i zagranicy poszkodowani przez gang. Zdobyliśmy dowody, że współpracowali z nią ludzie z łódzkiego »  
00:51:10

Magazyn Ekspresu Reporterów - 19.05.2015

43 Paweł Gregorowicz, „Dobry glina?” Choć o przypadkach pobić na komendzie w Białej Podlaskiej było słychać dosyć często, to w tej sprawie panowała zmowa milczenia. Nikt nie miał na to dowodów. Obdukcja i odwaga Piotra Cydejko doprowadziły dwóch policjantów przed sąd. Dziwi, że po dwóch tygodniach od przedstawienia zarzutów oskarżeni funkcjonariusze »  
00:49:49

Magazyn Ekspresu Reporterów - 12.05.2015

43 Ernest Saj, „Chora na sprawiedliwość?” Pani Małgorzata spiesząc się przeszła przez skrzyżowanie nie w tym miejscu. Została brutalnie zatrzymana przez policję i wrzucona do radiowozu. Policja domagała się ukarania i skierowała sprawę do sądu. Zdaniem naszej bohaterki, bez żadnej podstawy prawnej została oczerniona i zniszczono jej życie. Postanowiła walczyć o »  
00:50:05

Magazyn Ekspresu Reporterów - 05.05.2015

43 Paweł Kaźmierczak, „Winnych brak” Sylwia Lisińska z Mirosławca w każdej chwili może stracić dom. Ludzie, którzy byli odpowiedzialni za budowę, sfałszowali wszystkie dokumenty. Teraz budynek się rozsypuje. Jest zakaz jego zajmowania. Kobieta może stracić dorobek całego życia, a odpowiedzialni za nieprawidłowości umywają ręce… Wojciech Barczak, „Egzekucja” Mieszkańcy osiedla mogą stracić »  
00:50:46

Magazyn Ekspresu Reporterów - 28.04.2015

43 Andrzej Tomaczak, „Egzekucje komornicze – trzy przypadki” Kilka rodzin zostało poszkodowanych przez komornika. Mimo, że nie mieli żadnych długów funkcjonariusz państwa bez ich zgody wtargnął do mieszkań i zajął majątek. Jak to jest możliwe? Czy w takiej sytuacji jesteśmy bezradni? Dopiero interwencja adwokata i poseł Lidii Staroń ukróciła samowolę komorniczą. »  
00:54:04

Magazyn Ekspresu Reporterów - 21.04.2015

image18-letnia Paulina została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. W programie też historia pana Andrzeja, który do domu opieki nie mógł zabrać ukochanego psa oraz sprawa Zbigniewa Stanisławskiego, animatora z b. wytwórni filmów w Bielsku Białej i współautora m.in. „Bolka i Lolka”, który żył w skrajnym ubóstwie... »  
00:50:44

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.