Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 06.10.2015

43 Paweł Kaźmierczak, „Wałek na żywca” Co najmniej kilkanaście milionów zł stracił pan Witold w wyniku unieważnienia jego patentu na jego wynalazek. Przedsiębiorca przez przypadek dowiedział się, że jego produkt, bez wymaganej prawem jego zgody, oferuje zupełnie inna firma. Bogumił Rawicz, „Piotruś… i Piotruś” Piotruś Mitka przeżyła dzięki Andrzejowi, który oddał »  
00:49:00

Magazyn Ekspresu Reporterów - 29.09.2015

43 Wojciech Barczak, „Prawo na papierze” Sąd wydał wyrok: lekarz winny błędu lekarskiego - i przyznał kilkusettysięczne odszkodowanie kobiecie. Niestety kobieta, dziś niepełnosprawna i całkowicie uzależniona od pomocy rodziców, nie dostała nic. Od 9 lat. Aleksandra Grabowiecka, „Adwokat zwierząt” Adwokat który, pomaga zwierzętom i staje w obronie tych, którzy nie mają »  
00:49:58

Magazyn Ekspresu Reporterów - 22.09.2015

Fot. PAP Paweł Kaźmierczak, „Oczekujemy prawdy” 28 lipca, mężczyzna, ojciec 5-letniej Hani, zginął w tragicznym wypadku. Policjanci już po 3 godzinach od zdarzenia przekazali mediom informację, że sprawcą jest Radosław Borowski. Rodzina twierdzi, że nie ma na to dowodów, policja nie wykonała na miejscu żadnych czynności. Twierdzi, że drugi z uczestników wypadku »  
00:50:35

Magazyn Ekspresu Reporterów - 15.09.2015

foto Ernest Saj, „Obywatel (nie) zawsze winny” Pan Robert zostaje skuty kajdankami przez policję za rzekome wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.. Dzwoni do syna. Ten nagrywa całe zajście, co nie podoba się funkcjonariuszom. Skuwają również chłopaka. Policjanci zarzucają mężczyznom atak na siebie. Okazuje się, że jest jeszcze jeden świadek, który wszystko nagrał. Jego »  
00:50:06

Magazyn Ekspresu Reporterów - 08.09.2015

43 Paweł Kaźmierczak, „Sprzedani za bezcen” Prezesi Spółdzielni Mieszkaniowej „Sokolnia” w Sosnowcu sprzedali niemal 150 mieszkań wraz z lokatorami. „Sprzedani” mówią, że prawo jest takie, że kto ma pieniądze może wszystko. Nikogo z mieszkańców nie poinformowano o tej transakcji. Szokuje też cena. Ponad 50 m mieszkanie szło za 4,5 tys. zł. »  
00:50:02

Magazyn Ekspresu Reporterów - Dziś w programie, 08.09.2015

Fot. TVPPrezesi Spółdzielni Mieszkaniowej „Sokolnia” w Sosnowcu sprzedali niemal 150 mieszkań wraz z lokatorami. „Sprzedani” mówią, że prawo jest takie, że kto ma pieniądze może wszystko. Nikogo z mieszkańców nie poinformowano o tej transakcji. Szokuje też cena. Ponad 50 m mieszkanie szło za 4,5 tys. zł. »  
00:02:43

Magazyn Ekspresu Reporterów - 01.09.2015

image „Paraliżująca” interwencja…, Ernest Saj Wielokrotnie pokazywaliśmy dramatyczne sytuacje towarzyszące egzekucjom komorniczym. Tym razem policja użyła paralizatora wobec rolnika, który bronił przed zajęciem opryskiwać roślin. Maszyna była niezbędna do zapewnienia bytu rodzinie i spłaty kredytu na nią zaciągniętego. Policja nie ma sobie nic do zarzucenia. „Ludzie i psy”, Inka Bogucka 2-letnia »  
00:49:59

Magazyn Ekspresu Reporterów - 09.06.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Zmowa milczenia” W połowie lipca ub.r. zaginął 57-letni Zenon. Siostra podejrzewa, że nie żyje. Konkubina mężczyzny od początku wprowadzała rodzinę w błąd. Do dziś nikt ze śledczych nie przeszukał posesji, w której mieszkał. Rodzina twierdzi, że zrobiła więcej niż policja i prokuratura w wyjaśnieniu zaginięcia mężczyzny. Andrzej Tomczak, »  
00:52:08

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.