Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 14.04.2015

Fot. TVP Anna Szpręglewska i Leszek Cichoński, „Działy Czarnowskie” Dom pomocy, a może, jak nazywają go mieszkańcy, „dom przemocy”? Jak to możliwe, że w zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym odbiera się karty bankowe, dokumenty i wartościowe rzeczy? Co zrobić, gdy taką placówką kieruje tyran? Barbara Jendrzejczyk, „Moja spowiedź” Jan Oko przyjął święcenia kapłańskie. Po czterech »  
00:51:34

Magazyn Ekspresu Reporterów - 07.04.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Zagadkowa śmierć” Zagadkowa śmierć 20-latka – czy ludzie, którzy coś wiedzą na ten temat, kłamią? Ciało Jakuba znaleziono na bagnach w Białej Rawskiej. Rodzina do dziś nie może p[ogodzić się z tą stratą. Dorota Boczek, „W recydywie” Zofia jest ofiarą przemocy domowej. Prokuratura wnio9skuje o areszt, a sąd »  
00:51:46

Magazyn Ekspresu Reporterów - 31.03.2015

foto Monika Skrzypczak, „Miałyście tu być…” – Posadziłem drzewo, mieliśmy plany. Teraz to wszystko zgasło… – wstrząsająca relacja męża, którego żona w szpitalu w Zabrzu urodziła martwe dziecko po czym sama umarła. Mężczyzna jest przekonany, że to szpital jest odpowiedzialny za śmierć jego córeczki oraz małżonki. – Muszę się pogodzić z »  
00:51:32

Magazyn Ekspresu Reporterów - 24.03.2015

foto Paweł Kaźmierczak, „Zabrał nam wszystko” Andrzej G. od miesięcy jest nieuchwytny. Poszukuje go policja i ludzie, których oszukał. Oferował im budowę atrakcyjnych domków za miastem. Brał pieniądze i nie wywiązywał się z umów. Wprawdzie domki postawił, ale bez żadnych pozwoleń, nie rozliczył budów, a teraz budynki mogą zostać rozebrane. Na »  
00:49:57

Magazyn Ekspresu Reporterów - 17.03.2015

43 Andrzej Tomczak, „Kradzież tożsamości” – Ja się komorników nie boję. Mogę im wydać wojnę. Na wsi paragraf jest jeden: widły i kosa – mówi pan Zenon. W ten sposób chce bronić swojego syna Daniela i jego rodzinę. Bank zarzucił mu oszustwo. Daniel twierdzi, że pracownik banku dał komuś kredyt na »  
00:51:42

Magazyn Ekspresu Reporterów - 10.03.2015

43 Łukasz Kowalski, „Pewne jak w banku?” Co najmniej kilku osobom z kont w Eurobanku skradziono dziesiątki tysięcy złotych. Próbowali zalogować się na swoje konta, ale bezskutecznie. Później okazywało się, że ich pieniądze zostały przelane na rachunki zupełnie innych osób. Klienci twierdzą, że stracili oszczędności życia, a bank nie poczuwa się »  
00:49:34

Magazyn Ekspresu Reporterów - 03.03.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Jak było naprawdę?” Kamery miejskiego monitoringu rejestrują jak Robert Czajkowski po wyjściu z klubu zostaje brutalnie zaatakowany przez młodego mężczyznę, który jak się potem okazało trenuje boks. Ciało napadniętego odnaleziono po tygodniu w rzece. Rodzina zarzuca prokuraturze, że nie zrobiła nic, aby wyjaśnić śmierć chłopaka. Dorota Boczek, „Jak »  
00:51:09

Magazyn Ekspresu Reporterów - 24.02.2015

foto Fabian Zając, „Pacjentka non grata…” Pani Danuta waży 200 kg. – Chudzi mogą być leczeni, ale grubi muszą umierać – mówi jej córka. Kobiecie odmawiają przyjęcia do szpitala argumentując, że jest za ciężka. Choć Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej twierdzi, że niedopuszczalne jest, aby pacjenta odsyłać w próżnię, to nie uzyskały »  
00:51:30

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.