Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 15.09.2015

foto Ernest Saj, „Obywatel (nie) zawsze winny” Pan Robert zostaje skuty kajdankami przez policję za rzekome wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.. Dzwoni do syna. Ten nagrywa całe zajście, co nie podoba się funkcjonariuszom. Skuwają również chłopaka. Policjanci zarzucają mężczyznom atak na siebie. Okazuje się, że jest jeszcze jeden świadek, który wszystko nagrał. Jego »  
00:50:06

Magazyn Ekspresu Reporterów - 08.09.2015

43 Paweł Kaźmierczak, „Sprzedani za bezcen” Prezesi Spółdzielni Mieszkaniowej „Sokolnia” w Sosnowcu sprzedali niemal 150 mieszkań wraz z lokatorami. „Sprzedani” mówią, że prawo jest takie, że kto ma pieniądze może wszystko. Nikogo z mieszkańców nie poinformowano o tej transakcji. Szokuje też cena. Ponad 50 m mieszkanie szło za 4,5 tys. zł. »  
00:50:02

Magazyn Ekspresu Reporterów - Dziś w programie, 08.09.2015

Fot. TVPPrezesi Spółdzielni Mieszkaniowej „Sokolnia” w Sosnowcu sprzedali niemal 150 mieszkań wraz z lokatorami. „Sprzedani” mówią, że prawo jest takie, że kto ma pieniądze może wszystko. Nikogo z mieszkańców nie poinformowano o tej transakcji. Szokuje też cena. Ponad 50 m mieszkanie szło za 4,5 tys. zł. »  
00:02:43

Magazyn Ekspresu Reporterów - 01.09.2015

image „Paraliżująca” interwencja…, Ernest Saj Wielokrotnie pokazywaliśmy dramatyczne sytuacje towarzyszące egzekucjom komorniczym. Tym razem policja użyła paralizatora wobec rolnika, który bronił przed zajęciem opryskiwać roślin. Maszyna była niezbędna do zapewnienia bytu rodzinie i spłaty kredytu na nią zaciągniętego. Policja nie ma sobie nic do zarzucenia. „Ludzie i psy”, Inka Bogucka 2-letnia »  
00:49:59

Magazyn Ekspresu Reporterów - 09.06.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Zmowa milczenia” W połowie lipca ub.r. zaginął 57-letni Zenon. Siostra podejrzewa, że nie żyje. Konkubina mężczyzny od początku wprowadzała rodzinę w błąd. Do dziś nikt ze śledczych nie przeszukał posesji, w której mieszkał. Rodzina twierdzi, że zrobiła więcej niż policja i prokuratura w wyjaśnieniu zaginięcia mężczyzny. Andrzej Tomczak, »  
00:52:08

Magazyn Ekspresu Reporterów - 02.06.2015

image Alina Suworow, „Nikt nawet po premii nie dostanie…” Zdemolował mieszkanie, szarpał, bił i podduszał żonę. Sprawca przemocy domowej stosował drastyczne metody wobec swoich najbliższych. Został skazany, ale nie trafił za kraty. Sąd stwierdził, że – mimo poważnych dowodów przedstawionych przez policję – nie było przesłanek, aby sprawą pilnie się zająć. »  
00:49:36

Magazyn Ekspresu Reporterów - 26.05.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Nietykalni” 18 listopada ub.r. w „Magazynie Ekspresu Reporterów” przedstawiliśmy szokującą sprawę Jacka Santego, która była wynikiem naszego ponad półrocznego śledztwa dziennikarskiego. Przedsiębiorca stał się ofiarą grupy przestępczej. Zgłosili się do nas przedsiębiorcy z kraju i zagranicy poszkodowani przez gang. Zdobyliśmy dowody, że współpracowali z nią ludzie z łódzkiego »  
00:51:10

Magazyn Ekspresu Reporterów - 19.05.2015

43 Paweł Gregorowicz, „Dobry glina?” Choć o przypadkach pobić na komendzie w Białej Podlaskiej było słychać dosyć często, to w tej sprawie panowała zmowa milczenia. Nikt nie miał na to dowodów. Obdukcja i odwaga Piotra Cydejko doprowadziły dwóch policjantów przed sąd. Dziwi, że po dwóch tygodniach od przedstawienia zarzutów oskarżeni funkcjonariusze »  
00:49:49

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.