Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 08.04.2014

43 Paweł Kaźmierczak, „Zniszczyli nam wszystko” Pan Mariusz i jego kolega z pracy zostają zaatakowani przez agresywnego i pijanego napastnika. Na miejsce docierają dwa radiowozy. Agresor jest doskonale znany policji, ale ku zdziwieniu poszkodowanych, po chwili idzie do domu. Funkcjonariusze zatrzymują…. Mariusza i jego kolegę. To co wydarzyło się później ma »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 01.04.2014

image Fabian Zając, „Bezduszny system…” Trafił do aresztu za kradzież batonika wartego 99 gr, choć był ubezwłasnowolniony. Poprzedni rekordzista siedział za kratkami za 1,19 zł. Najszybszym sposobem, aby opuścili areszt to zapłacenie grzywny 40 zł. W całej sprawie najbardziej poszkodowany wydaje się być dyrektor zakładu karnego, który aby pomóc zorganizował zbiórkę »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 25.03.2014

foto Paweł Kaźmierczak „Nietykalni”: Groźby, bicie i straszenie bronią, a wkońcu prób porwania dziecka – przez ten dramat musiała przejść Kamila Wiśnik z Jureckiego Młyna. Kobieta w obawie o życie swojej rodziny zapłaciła szantażującym ją gangsterom ponad 100 tys. złotych haraczu. Paweł Gregorowicz „W formacie PDF”: Rodzice 14-letniego Daniela uważają, że ich »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 18.03.2014

foto Paweł Kaźmierczak, „Krzyk o sprawiedliwość” Pan Mariusz z zawodu jest stolarzem, chciał kupić blat do własnoręcznie robionej kuchni. Pracownicy sklepu skierowali go do jednego z magazynów. Nagle na mężczyznę runął stos ważących setki kilogramów blatów, które doszczętnie zmiażdżyły jego lewą nogę. Lekarze podjęli decyzję o natychmiastowej amputacji. Teraz całą winę »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 11.03.2014

image Barbara Jędrzejczyk, „W sieci”. Uciążliwa i być może niebezpieczna sąsiadka. Jak z nią żyć nie bojąc się o najbliższych? Edyta Mikołajczyk, „Musimy poznać prawdę”. Rodzice nie wierzą, że ich syn mógł popełnić samobójstwo. Chcą wiedzieć jak naprawdę zginął. Andrzej Tomczak, „Chałupnicza prawda”. Przypadki osób, które chcąc zarobić na życie trafiły »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 04.03.2014

image Małgorzata Orłowska, „Konto” Wojciech Zdybel dowiedział się, że na kontach bankowych, które są do niego przypisane, narasta zadłużenie. Został wezwany na policję i oskarżono go o wyłudzenie i próbę wyłudzenia pieniędzy. Twierdzi, że jedyna osoba, która mogła to zrobić to pracownik banku, ale to on stanie przed sądem. Waldemar Wiśniewski, »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 25.02.2014

image Paweł Kaźmierczak, „Nie dotarliśmy do prawdy” Paweł Okraszewski pracował w dużym koncernie energetycznym. Jego ciało znaleziono kilkadziesiąt metrów od pensjonatu, w którym mieszkał podczas pracy e delegacji służbowej. Prokuratura nie ustaliła w jaki sposób ono się tam znalazło, ani czy do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Mimo tego umorzyła »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 18.02.2014

43 Paweł Kaźmierczak, „Zakładnik – ucieczka” Powrócimy do historii polskiego przedsiębiorcy, który po trzech miesiącach pobytu w więzieniu, od niemal półtora roku, bez wyroku i żadnych obciążających go dowodów, przebywa w areszcie domowym w Iraku. Artur Lara, wykorzystując nieuwagę funkcjonariuszy miejscowych służb bezpieczeństwa, którzy go pilnują, podejmuje dramatyczną decyzję. Po niebezpiecznej »  

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.