Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 09.09.2014

43 Alina Suworow „Dom na papierze”Pani Mariola, w wyniku problemów finansowych zmuszona była wziąć pożyczkę. W ramach zabezpieczenia miała zastawić swój dom. Jak się później okazało zamiast umowy pożyczkowej podpisała umowę sprzedaży swojej nieruchomości. Sąd jednak dopatrzył się oszustwa, unieważnił transakcję i kobieta odzyskała swoja własność . Niestety na tym jej »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 02.09.2014

foto Justyna Burdon „Krzyk o pomoc” Krystyna Chojnacka była właścicielką prężnie działającej firmy. Po 21 latach walki z urzędami o swoje prawa kobieta nie wytrzymała i odebrała sobie życie. Dziś jej mąż obwinia urzędników i przysięga, że nie spocznie dopóki nie wyjaśni tej sprawy. Andrzej Tomczak „Praca na allegro” Pani Kinga »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 10.06.2014

43 Andrzej Tomczak „Znak” Do normalnego funkcjonowania firmy przewozowej potrzebny był im dodatkowy wjazd na parking. Niestety problemy stanowią sąsiad i biurokracja. Ewa Pocztar-Szczerba „Siostra, zagrożenie życia” Walczy o brata. Uważa, że może się nim opiekować. Innego zdania jest sąd. Justyna Burdon „Oni sobie radzą”Matka i syn – obydwoje starzy i schorowani. Zagubieni i bezradni »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 03.06.2014

43 Andrzej Tomczak, „Sąd oślepł” Państwo Maciejewscy zaciągnęli kredyty na modernizację swojego gospodarstwa. Niestety w wyniku m.in. gwałtownego spadku cen mleka okazało się, że spłata rat zaczyna być dla nich problemem… W ich domu zjawia się komornik, który „po kawałku” wyprzedaje dochodowe gospodarstwo – które powinno nadal działać i przynosić zysk, »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 27.05.2014

43 Fabian Zając „Dzieciobójczyni” Strzeszów. Luty 2014. W małej wsi sceny jak z kryminalnego filmu - policjanci odkopują zwłoki noworodka. Zarzuty padają na matkę dziecka, 41-letnią kobietę. Podczas przesłuchania przyznaje, że zabiła nowo narodzone dziecko, potem zakopała je w worku, w ogródku zaraz obok domu. Po kilku miesiącach okazuje się, że »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 20.05.2014

image Paweł Gregorowicz, „Tropem fiskusa” Jola i Mirosław kupili używany samochód. W umowie zapisano, że auto nie jest obciążone żadnymi wadami prawnymi. Niestety, okazało się, że muszą spłacać dług pierwszego właściciela wobec fiskusa, choć są jego czwartym właścicielem. Dlaczego? Organów podatkowych nie interesują wyjaśnienia. Żądają oddania pojazdu. Sylwia Nieckarz, „Korepetycje z »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 13.05.2014

43 Artur Wiszniewski, „Bioenergościema” W reportażu śledztwo dziennikarskie dotyczące próby wyłudzania pieniędzy przez pseudomedyczną firmę MAT-MEDIC Firma ta od ponad roku sprzedaje urządzenia o nazwie HARMONIZER które mają leczyć tzw. „bioświatłem”. Naciągają głównie starszych ludzi z całej Polski. Andrzej Tomczak, „Wrobieni w spadek” Nie masz żadnych zobowiązań, kredytów, długów? To uważaj! »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 06.05.2014

43 Izabela Szukalska, „Świat według ZUS” Kierowca autobusu zaatakowany podczas jazdy przez pasażera dostaje zawału serca i umiera. ZUS odmawia świadczenia za wypadek przy pracy, choć pracodawca jednoznacznie wskazal na taki stan rzeczy. Andrzej Tomczak, „Przetargi Pana Prezesa” Konflikt pomiędzy prezesem, a członkami spółdzielni mieszkaniowej w Radomiu. Mieszkańcy zarzucają panu prezesowi »  

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.