Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 21.01.2014

image Paweł Kaźmierczak, „Podwójne zło” W ubiegłym tygodniu Zakonnicy ze Szkoły de la Salle wycofali pozew o naruszenie dóbr osobistych przeciwko TVP. Dziś odnosimy się do niewyemitowanego nigdy reportażu i do faktów jakie się zdarzyły przez ostatni rok. Paweł Kaźmierczak, „Bezkarny” Piotr T. śmiertelnie potrącił dwójkę młodych ludzi. Sprawca uciekł z »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 14.01.2014

image Odcinek zawiera sprostowanie TVP S.A. dotyczące oleju Golden Drop. Maciej Piotrowski, „Podejrzany czy pokrzywdzony” Został pobity i okradziony. Użył scyzoryka we własnej obronie.. Dziś to napastnik mówi, że czuje się pokrzywdzony i że jego ofiara użyła noża z premedytacją. Sylwia Smal, „Pacjent w skali Barthela” Dostawali fundusze na przebywających w »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 07.01.2014

Fot. PAP Paweł Kaźmierczak, „Poza granicami prawa” Reportaż śledczy ujawniający szczegóły niezgodnego z prawem działania policjantów, którzy na szeroką skalę fałszowali umowy kupna – sprzedaży kradzionych samochodów sprowadzanych z Niemiec do Polski. Śledztwo wykazało, że w sprawę zamieszane są także grupy przestępcze z Dolnego Śląska. Artur Wiszniewski, „Zatrute pola” Spór między mieszkańcami, »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 17.12.2013

foto Paweł Kaźmierczak „200 metrów do życia” Przez niemal pół roku rodzina, ratownicy górscy poszukiwali 19-letniego Juliana. Pomimo tego, że wszystko wskazywało na to, iż Julian poszedł w góry, nikt z prowadzących sprawę funkcjonariuszy, z nieznanych przyczyn, nie podjął tego tropu. Rodzina chłopca uważa, że to policja odpowiada za błędy w »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 10.12.2013

foto Andrzej Tomczak, „Bank” Znajomy z pracy ukradł im dowody osobiste, po czym poszedł do banków, gdzie trzymali swoje oszczędności. Udało mu się oczyścić konta. Jeden z banków oddał poszkodowanemu utraconą kwotę, drugi niestety – pomimo wyroku sadu – nie spieszy się ze zwróceniem skradzionej kwoty. Justyna Burdon, „Hiob” W pożarze »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 03.12.2013

foto Alina Suworow, Maciej Piotrowski, „Było już za późno” Zaczęło się od zwykłego przeziębienia. Rodzice małej Lenki rozpaczliwie szukali pomocy, niestety nikt nie chciał reagować. Obwiniają lekarzy – próba ratowania dziecka przyszła za późno… Fabian Zając, „Naznaczeni” Kilka lat temu zgwałcił i zabił ich córkę. Po odbyciu wyroku wyszedł z więzienia »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 26.11.2013

foto Andrzej Tomczak „Dajcie się nam ocieplić” Mieszkańcy nie rozumieją dlaczego inne budynki mogły zostać ocieplone, a ich nie. Dla nich to stare, zimne i zniszczone mieszkania i wielki problem, bo konserwator zabytków mówi zdecydowane nie wszelkim zmianom – nie można naruszać wartości historycznej... Katarzyna Pawlina, Wiesław Wiśniewski „Wszyscy wiedzieli” Reporterzy »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 19.11.2013

image Paweł Kaźmierczak, „Nie zabierajcie dzieci” Zabrali jej dzieci, bo – jak sama przyznaje – nie dawała sobie rady i często je porzucała. Dzieci trafiły do rodziny zastępczej. Nieoczekiwanie ich nowi opiekunowie i biologiczna matka dowiedzieli się, iż mimo wcześniejszych zapewnień, wszczęto procedurę adopcyjną. Matka rozpoczęła walkę o odzyskanie dzieci. Andrzej »  

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.