Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 25.11.2014

image „Zabójcza pomoc”, Łukasz Kowalski 60 tomów akt, 24 tysiące stron, 369 świadków. Za tymi liczbami kryją się tragedie wielu rodzin, które padły ofiarami gangu wyłudzaczy mieszkań. Chcieli ratować się z finansowych tarapatów, ale wpadli z deszczu pod rynnę. Stracili cały majątek. Teraz oszuści stanęli przed sądem. „Głód ziemi”, Paweł Kaźmierczak »  
0:53:00

Magazyn Ekspresu Reporterów - 18.11.2014

43 „Nie odpuszczę do końca”, Paweł Kaźmierczak „Padłem ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej, w której skład wchodzą prawnicy, bankowcy, pracownicy wymiaru sprawiedliwości. Zarabiają miliony na tym, że niszczą uczciwie działających przedsiębiorców” – twierdzi Jacek Santy. Przekonuje, że próbowano podpalić jego dom, dom jego córki, zniszczono mu turbinę wiatrową, podpalono środki transportu, a »  
0:51:53

Magazyn Ekspresu Reporterów - 04.11.2014

foto „Wychowani w ciszy”, Paweł Gregorowicz W niewielkiej miejscowości pod Lublinem od tal panowała zmowa milczenia wokół tego co się działo za murami rodzinnego domu dziecka prowadzonego przez pewne małżeństwo. Tu, zdaniem sąsiadów, a teraz także prokuratury, znęcano się nad 12. dzieci. „Po pierwsze nie szkodzić…”, Fabian Zając Przemek dopiero wszedł »  
0:53:48

Magazyn Ekspresu Reporterów - 28.10.2014

foto 23 października zginęła tragicznie w katastrofie w Katowicach Brygida Frosztęga-Kmiecik, nasza reporterka i redakcyjna koleżanka, oraz jej mąż i synek. Dziś było jej pożegnanie. W programie wspomnienie Brygidy i jej ostatni reportaż „Grajek z Katowic”. To opowieść o starszym człowieku, który grając na skrzypcach w Katowicach wydawał paragony z kasy »  
0:49:42

Magazyn Ekspresu Reporterów - 21.10.2014

43 Anna Świderska „Walka o sprawiedliwość”” Historia człowieka, który w walce o sprawiedliwość stracił 12 lat swojego życia. Pan Krzysztof, właściciel ośrodka wypoczynkowego został niesłusznie oskarżony o udział w grupie przestępczej oraz produkcję narkotyków na dużą skalę. Choć prokurator oparł zarzuty tylko na zeznaniach świadka, to mężczyzna i tak spędził dwa »  
0:50:43

Magazyn Ekspresu Reporterów - 14.10.2014

43 Paweł Kaźmierczak „Recepta na zniszczenie człowieka” Pani Grażyna pielęgniarka po 31 latach pracy, zostaje dyscyplinarnie zwolniona. Szefowie placówki w uzasadnieniu stawiają jej najcięższy zarzut – ich zdaniem, poprzez swoje zaniedbania, doprowadziła do śmierci pacjenta. Jednak według opinii biegłego, powołanego przez sąd Pani Grażyna nie dopuściła się żadnych uchybień, które skutkowałyby śmiercią »  
0:49:45

Magazyn Ekspresu Reporterów - 07.10.2014

43 Wojciech Barczak „Puste Łóżeczko” Tuż po porodzie odebrali jej dziecko, bo pracownicy szpitala stwierdzili, że sama nie poradzi sobie z opieką nad nim. Nikt nawet nie zapytał kto jest ojcem noworodka. Po prostu uznali, że skoro jest niepełnosprawna umysłowo, to na pewno jest sama. Małgorzata Gwiazda-Elmerych „A życie toczy się »  
0:49:59

Magazyn Ekspresu Reporterów - 30.09.2014

43 Paweł Gregorowicz „Syn z mocy prawa” Przez kilkanaście lat płacił alimenty na dziecko, którego jak mówił nie był ojcem. Teraz, gdy możliwe są już szczegółowe badania DNA i mógłby to udowodnić musi odwołać się do Trybunału w Strasburgu, gdyż Polskie prawo nie przewiduje możliwości cofnięcia decyzji o przyznaniu ojcostwa. Paweł »  
0:49:48

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.