Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 05.05.2015

43 Paweł Kaźmierczak, „Winnych brak” Sylwia Lisińska z Mirosławca w każdej chwili może stracić dom. Ludzie, którzy byli odpowiedzialni za budowę, sfałszowali wszystkie dokumenty. Teraz budynek się rozsypuje. Jest zakaz jego zajmowania. Kobieta może stracić dorobek całego życia, a odpowiedzialni za nieprawidłowości umywają ręce… Wojciech Barczak, „Egzekucja” Mieszkańcy osiedla mogą stracić »  
00:50:46

Magazyn Ekspresu Reporterów - 28.04.2015

43 Andrzej Tomaczak, „Egzekucje komornicze – trzy przypadki” Kilka rodzin zostało poszkodowanych przez komornika. Mimo, że nie mieli żadnych długów funkcjonariusz państwa bez ich zgody wtargnął do mieszkań i zajął majątek. Jak to jest możliwe? Czy w takiej sytuacji jesteśmy bezradni? Dopiero interwencja adwokata i poseł Lidii Staroń ukróciła samowolę komorniczą. »  
00:54:04

Magazyn Ekspresu Reporterów - 21.04.2015

image18-letnia Paulina została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. W programie też historia pana Andrzeja, który do domu opieki nie mógł zabrać ukochanego psa oraz sprawa Zbigniewa Stanisławskiego, animatora z b. wytwórni filmów w Bielsku Białej i współautora m.in. „Bolka i Lolka”, który żył w skrajnym ubóstwie... »  
00:50:44

Magazyn Ekspresu Reporterów - 14.04.2015

Fot. TVP Anna Szpręglewska i Leszek Cichoński, „Działy Czarnowskie” Dom pomocy, a może, jak nazywają go mieszkańcy, „dom przemocy”? Jak to możliwe, że w zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym odbiera się karty bankowe, dokumenty i wartościowe rzeczy? Co zrobić, gdy taką placówką kieruje tyran? Barbara Jendrzejczyk, „Moja spowiedź” Jan Oko przyjął święcenia kapłańskie. Po czterech »  
00:51:34

Magazyn Ekspresu Reporterów - 07.04.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Zagadkowa śmierć” Zagadkowa śmierć 20-latka – czy ludzie, którzy coś wiedzą na ten temat, kłamią? Ciało Jakuba znaleziono na bagnach w Białej Rawskiej. Rodzina do dziś nie może p[ogodzić się z tą stratą. Dorota Boczek, „W recydywie” Zofia jest ofiarą przemocy domowej. Prokuratura wnio9skuje o areszt, a sąd »  
00:51:46

Magazyn Ekspresu Reporterów - 31.03.2015

foto Monika Skrzypczak, „Miałyście tu być…” – Posadziłem drzewo, mieliśmy plany. Teraz to wszystko zgasło… – wstrząsająca relacja męża, którego żona w szpitalu w Zabrzu urodziła martwe dziecko po czym sama umarła. Mężczyzna jest przekonany, że to szpital jest odpowiedzialny za śmierć jego córeczki oraz małżonki. – Muszę się pogodzić z »  
00:51:32

Magazyn Ekspresu Reporterów - 24.03.2015

foto Paweł Kaźmierczak, „Zabrał nam wszystko” Andrzej G. od miesięcy jest nieuchwytny. Poszukuje go policja i ludzie, których oszukał. Oferował im budowę atrakcyjnych domków za miastem. Brał pieniądze i nie wywiązywał się z umów. Wprawdzie domki postawił, ale bez żadnych pozwoleń, nie rozliczył budów, a teraz budynki mogą zostać rozebrane. Na »  
00:49:57

Magazyn Ekspresu Reporterów - 17.03.2015

43 Andrzej Tomczak, „Kradzież tożsamości” – Ja się komorników nie boję. Mogę im wydać wojnę. Na wsi paragraf jest jeden: widły i kosa – mówi pan Zenon. W ten sposób chce bronić swojego syna Daniela i jego rodzinę. Bank zarzucił mu oszustwo. Daniel twierdzi, że pracownik banku dał komuś kredyt na »  
00:51:42

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.