Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 20.01.2015

43 Alina Suworow, „Pana Wojciecha z Eneą… przypadki” Pan Wojciech, emerytowany elektryk, od dwóch lat procesuje się z firmą energetyczną. Spór rozpoczął się, kiedy wymieniono mu w domu licznik energii. Okazało się wówczas, że jego rachunki są kilkukrotnie wyższe od tych sprzed wymiany urządzenia. Choć firma przyjęła całą winę za uszkodzenie »  
0:51:46

Magazyn Ekspresu Reporterów - 13.01.2015

43 Paweł Kaźmierczak „Postrzelony” Policjant strzela do młodego człowieka w samochodzie twierdząc, że ten chciał go przejechać. Okazuje się jednak, że okoliczności tego tragicznego zdarzenia były zupełnie inne. Ernest Saj „Geodezyjna samowolka” W reportażu konflikt sąsiedzki dosłownie o kilka metrów działki. Od lat urzędnicy zmieniają granice spornych posesji, co niesie poważne »  
0:49:50

Magazyn Ekspresu Reporterów - 30.12.2014

43 Alina Suworow „Ominąć lichwę” Kolejny przykład naciągania i oszukiwania starszych osób - pożyczki na nie, na procent , ale za to z ukrytymi kosztami manipulacyjnymi, weksle bez określonej sumy i poszkodowani, którzy nie wiedzą gdzie szukać pomocy… Fabian Zając „Zaszczute w sieci” Nie mają chwili wytchnienia, codziennie towarzyszy im strach… Poznamy »  
0:53:54

Magazyn Ekspresu Reporterów - 23.12.2014

foto Beata Postnikoff „Zadłużeni” W reportażu problem, który dotyczy wielu polaków – spirala kredytowa. Coraz więcej długów - to coraz więcej kredytów... w rezultacie „pułapka kredytowa” stała się czymś, co przerosło naszych bohaterów. Bartosz Łyżwiński „Tata tylko na papierze” Od prawie trzech lat walczy o prawo kontaktu z synem, co jego »  
0:51:21

Magazyn Ekspresu Reporterów - 16.12.2014

image „Mógł dzisiaj żyć”, Paweł Kaźmierczak 27-letni Sebastian został w kilka minut zakatowany przez dwóch pseudo ochroniarzy. Choć od tragedii minęła cztery lata, to wciąż wiele okoliczności nie zostało wyjaśnionych. Śledczy nigdy nie wyjaśnili wielu zdarzeń. Oprawców skazano za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a nie zabójstwo, bo w trakcie śledztwa zaginęły »  
0:50:01

Magazyn Ekspresu Reporterów - 09.12.2014

image „Gdzie jest Ania?”, Alina Suworow Ciało Agnieszki Rams odnaleziono we wraku spalonego samochodu. Rodzina wielokrotnie interweniowała wcześniej na policji, zarzucając jej mężowi znęcanie się i przestrzegając przed tragedią. Okazało się, że kobieta przed spaleniem została brutalnie zamordowana. Wcześniej mąż zniknął z jej 7-letnią córką, o którą trwała walka między rodzicami. »  
0:51:05

Magazyn Ekspresu Reporterów - 02.12.2014

43 Ernest Saj „Włamywacz czy dobry obywatel” Dariusz C. od siedmiu miesięcy przebywa w areszcie. Jest podejrzany o napad na sklep jubilerski i kradzież o wartości 100 tys zł. Rodzina i znajomi zapewniają, że to niemożliwe. Tego dnia mężczyzna miał być w zupełnie innym miejscu, oddalonym o 70 km… Dorota Boczek »  
0:51:57

Magazyn Ekspresu Reporterów - 25.11.2014

image „Zabójcza pomoc”, Łukasz Kowalski 60 tomów akt, 24 tysiące stron, 369 świadków. Za tymi liczbami kryją się tragedie wielu rodzin, które padły ofiarami gangu wyłudzaczy mieszkań. Chcieli ratować się z finansowych tarapatów, ale wpadli z deszczu pod rynnę. Stracili cały majątek. Teraz oszuści stanęli przed sądem. „Głód ziemi”, Paweł Kaźmierczak »  
0:53:00

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.