Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 17.03.2015

43 Andrzej Tomczak, „Kradzież tożsamości” – Ja się komorników nie boję. Mogę im wydać wojnę. Na wsi paragraf jest jeden: widły i kosa – mówi pan Zenon. W ten sposób chce bronić swojego syna Daniela i jego rodzinę. Bank zarzucił mu oszustwo. Daniel twierdzi, że pracownik banku dał komuś kredyt na »  
00:51:42

Magazyn Ekspresu Reporterów - 10.03.2015

43 Łukasz Kowalski, „Pewne jak w banku?” Co najmniej kilku osobom z kont w Eurobanku skradziono dziesiątki tysięcy złotych. Próbowali zalogować się na swoje konta, ale bezskutecznie. Później okazywało się, że ich pieniądze zostały przelane na rachunki zupełnie innych osób. Klienci twierdzą, że stracili oszczędności życia, a bank nie poczuwa się »  
00:49:34

Magazyn Ekspresu Reporterów - 03.03.2015

image Paweł Kaźmierczak, „Jak było naprawdę?” Kamery miejskiego monitoringu rejestrują jak Robert Czajkowski po wyjściu z klubu zostaje brutalnie zaatakowany przez młodego mężczyznę, który jak się potem okazało trenuje boks. Ciało napadniętego odnaleziono po tygodniu w rzece. Rodzina zarzuca prokuraturze, że nie zrobiła nic, aby wyjaśnić śmierć chłopaka. Dorota Boczek, „Jak »  
00:51:09

Magazyn Ekspresu Reporterów - 24.02.2015

foto Fabian Zając, „Pacjentka non grata…” Pani Danuta waży 200 kg. – Chudzi mogą być leczeni, ale grubi muszą umierać – mówi jej córka. Kobiecie odmawiają przyjęcia do szpitala argumentując, że jest za ciężka. Choć Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej twierdzi, że niedopuszczalne jest, aby pacjenta odsyłać w próżnię, to nie uzyskały »  
00:51:30

Magazyn Ekspresu Reporterów - 17.02.2015

43 Łukasz Kowalski, „Egzekucja” Szukając pomocy napisały rozpaczliwy list do redakcji. Spółka Restrukturyzacji Kopalń i Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bytomiu ściga Małgorzatę i jej córkę Agnieszkę naliczając jej kilkukrotnie tę samą zaległość czynszową. Kilku komorników ściąga co miesiąc z emerytury pieniądze, a ten zamiast maleć rośnie… Izabela Szukalska, „ile kary w »  
00:52:05

Magazyn Ekspresu Reporterów - 10.02.2015

43 „Bezkarnie biją”, Paweł Kaźmierczak Bicie, poniżanie, zastraszanie, to tylko niektóre praktyki funkcjonariuszy z Wałbrzycha. Mieszkańcy miasta zadają sobie pytanie dlaczego tu biją. Policjanci z jednego z komisariatów mają nawet zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym mężczyzny na jednym z komisariatów. „Sąsiedzki horror”, Ernest Saj Kilka miesięcy temu młode małżeństwo kupiło mieszkanie »  
00:51:56

Magazyn Ekspresu Reporterów - 03.02.2015

43 Dominik Piechowicz, „Żniwa w niebie” Na 20-letniego Adriana spadł obowiązek samotnego zajęcia się 30 ha gospodarstwem. Podczas żniw doszło do wypadku. Pomimo kilkudziesięciu minutowej reanimacji chłopak zmarł. Powodem wypadku były nieprawidłowości przy remoncie trakcji elektrycznej. Adriana poraził prąd… Izolda Czmok-Nowak, „Tata” Do czasu, kiedy żyli całą rodziną wszystko układało się »  
00:53:18

Magazyn Ekspresu Reporterów - 27.01.2015

image Paweł Kaźmierczak, „To są przestępcy” Milion złotych – tyle warte są samochody, które skradziono Zygmuntowi Palakowi, przedsiębiorcy z Katowic. Mężczyzna, z powodu opieszałości organów ścigania, sam ustalił i przekazał policji oraz prokuraturze dane ludzi, którzy go okradli oraz miejsca, w których ukryto pojazdy. Niestety sprawa od miesięcy stoi w martwym »  
00:51:50

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.