Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 18.03.2014

foto Paweł Kaźmierczak, „Krzyk o sprawiedliwość” Pan Mariusz z zawodu jest stolarzem, chciał kupić blat do własnoręcznie robionej kuchni. Pracownicy sklepu skierowali go do jednego z magazynów. Nagle na mężczyznę runął stos ważących setki kilogramów blatów, które doszczętnie zmiażdżyły jego lewą nogę. Lekarze podjęli decyzję o natychmiastowej amputacji. Teraz całą winę »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 11.03.2014

image Barbara Jędrzejczyk, „W sieci”. Uciążliwa i być może niebezpieczna sąsiadka. Jak z nią żyć nie bojąc się o najbliższych? Edyta Mikołajczyk, „Musimy poznać prawdę”. Rodzice nie wierzą, że ich syn mógł popełnić samobójstwo. Chcą wiedzieć jak naprawdę zginął. Andrzej Tomczak, „Chałupnicza prawda”. Przypadki osób, które chcąc zarobić na życie trafiły »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 04.03.2014

image Małgorzata Orłowska, „Konto” Wojciech Zdybel dowiedział się, że na kontach bankowych, które są do niego przypisane, narasta zadłużenie. Został wezwany na policję i oskarżono go o wyłudzenie i próbę wyłudzenia pieniędzy. Twierdzi, że jedyna osoba, która mogła to zrobić to pracownik banku, ale to on stanie przed sądem. Waldemar Wiśniewski, »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 25.02.2014

image Paweł Kaźmierczak, „Nie dotarliśmy do prawdy” Paweł Okraszewski pracował w dużym koncernie energetycznym. Jego ciało znaleziono kilkadziesiąt metrów od pensjonatu, w którym mieszkał podczas pracy e delegacji służbowej. Prokuratura nie ustaliła w jaki sposób ono się tam znalazło, ani czy do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Mimo tego umorzyła »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 18.02.2014

43 Paweł Kaźmierczak, „Zakładnik – ucieczka” Powrócimy do historii polskiego przedsiębiorcy, który po trzech miesiącach pobytu w więzieniu, od niemal półtora roku, bez wyroku i żadnych obciążających go dowodów, przebywa w areszcie domowym w Iraku. Artur Lara, wykorzystując nieuwagę funkcjonariuszy miejscowych służb bezpieczeństwa, którzy go pilnują, podejmuje dramatyczną decyzję. Po niebezpiecznej »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 11.02.2014

image Andrzej Tomczak, „Pięć lat na modernizację” Dostali dotację z Unii Europejskiej na modernizację swojej obory dla krów. Mają na to określony czas, w przeciwnym razie stracą przyznane pieniądze. Niestety ich sąsiad uniemożliwia wykonywanie prac i dokończenie modernizacji. Przez niego mogą stracić dorobek całego życia. Alina Suworow, Maciej Piotrowski, „Złapmy złodzieja” »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 04.02.2014

image „Magazyn Ekspresu Reporterów” ze złotą Telekamerą „Tele Tygodnia” Paweł Kaźmierczak, „Zakładnik” Artur Lara wyjechał na kontrakt do miasta Al-Kut w Iraku. Na jago konto wpłynęło 3 mln dolarów na poczet zaliczki na budowę osiedla mieszkaniowego. Pieniądze zniknęły jednak z jego konta. Został oszukany przez nieuczciwych kontrahentów. Od dwóch lat jest »  

Magazyn Ekspresu Reporterów - 28.01.2014

image Aleksandra Rek, Ewelina Grzegorzewska, „Zbrodnia i kara” Jego nazwisko do dziś budzi lęk… szczególnie wśród mieszkańców małego miasteczka pod Łodzią. Dziś Mariusz Trynkiewicz ma 52 lata. Czy wyjdzie na wolność? W strachu żyją nie tylko rodziny ofiar, ale cały Piotrków. Małgorzata Gwiazda-Elmerych, „Nieszczęścia nie chodzą parami” Wszystko było dobrze, gdy »  

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.