Strona główna » Publicystyka » magazyny reporterskie » Magazyn Ekspresu Reporterów

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Magazyn Ekspresu Reporterów - 18.03.2014

foto Paweł Kaźmierczak, „Krzyk o sprawiedliwość” Pan Mariusz z zawodu jest stolarzem, chciał kupić blat do własnoręcznie robionej kuchni. Pracownicy sklepu skierowali go do jednego z magazynów. Nagle na mężczyznę runął stos ważących setki kilogramów blatów, które doszczętnie zmiażdżyły jego lewą nogę. Lekarze podjęli decyzję o natychmiastowej amputacji. Teraz całą winę »  
00:52:53

Magazyn Ekspresu Reporterów - 25.03.2014

foto Paweł Kaźmierczak „Nietykalni”: Groźby, bicie i straszenie bronią, a wkońcu prób porwania dziecka – przez ten dramat musiała przejść Kamila Wiśnik z Jureckiego Młyna. Kobieta w obawie o życie swojej rodziny zapłaciła szantażującym ją gangsterom ponad 100 tys. złotych haraczu. Paweł Gregorowicz „W formacie PDF”: Rodzice 14-letniego Daniela uważają, że ich »  
00:56:04

Magazyn Ekspresu Reporterów - 01.04.2014

image Fabian Zając, „Bezduszny system…” Trafił do aresztu za kradzież batonika wartego 99 gr, choć był ubezwłasnowolniony. Poprzedni rekordzista siedział za kratkami za 1,19 zł. Najszybszym sposobem, aby opuścili areszt to zapłacenie grzywny 40 zł. W całej sprawie najbardziej poszkodowany wydaje się być dyrektor zakładu karnego, który aby pomóc zorganizował zbiórkę »  
00:49:34

Magazyn Ekspresu Reporterów - 08.04.2014

43 Paweł Kaźmierczak, „Zniszczyli nam wszystko” Pan Mariusz i jego kolega z pracy zostają zaatakowani przez agresywnego i pijanego napastnika. Na miejsce docierają dwa radiowozy. Agresor jest doskonale znany policji, ale ku zdziwieniu poszkodowanych, po chwili idzie do domu. Funkcjonariusze zatrzymują…. Mariusza i jego kolegę. To co wydarzyło się później ma »  
00:49:24

Magazyn Ekspresu Reporterów - 15.04.2014

fot. TVP 1. STOP, Andrzej TomczakReporter obserwuje kierowców przejeżdżających przez niestrzeżone przejazdy kolejowe z ustawionym znakiem STOP. Rezultaty są przerażające. Większość z nich ignoruje znak ostrzegawczy. 2. Powiedzieć: tak, Jadwiga BoguckaBohaterką filmu dokumentalnego jest Ania Golędzinowska - była modelka, któraswoją burzliwą karierę rozpoczęła we Włoszech. W filmie opowiada o jej ciemnych stronach, w której były narkotyki, »  
00:50:58

Magazyn Ekspresu Reporterów - 22.04.2014

image Andrzej Tomczak, „Mazurski ołów” Miejscowość Korsze – ekologiczne Mazury i tu wielka huta ołowiu. Firma zapewniała, że będzie spełniała wszelkie wymogi ekologiczne. Tymczasem mieszkańcy skarżą się na podwyższony poziom tego ciężkiego metalu w organizmie… Paweł Kaźmierczak, „Zamurowany” Po 38 latach, na wniosek sąsiada, inspektor budowlany nakazał panu Antoniemu zamurować wszystkie »  
00:50:46

Magazyn Ekspresu Reporterów - 29.04.2014

foto Łukasz Kowalski, „Kolekcjoner” Mężczyzna z Jaworzna na terenie swojej posesji trzyma meble, śmieci, stare jedzenie. Dom jest pełen szczurów. Problem zbierania wszystkiego, co znajdzie, zaczął się 10 lat temu. Dwa razy leczony psychiatrycznie – bez skutku. Sąsiedzi są bezradni. Paweł Gregorowicz, „Adwokat” Pan Jan pozwał swojego pełnomocnika za błędy popełnione »  
00:50:05

Magazyn Ekspresu Reporterów - 06.05.2014

43 Izabela Szukalska, „Świat według ZUS” Kierowca autobusu zaatakowany podczas jazdy przez pasażera dostaje zawału serca i umiera. ZUS odmawia świadczenia za wypadek przy pracy, choć pracodawca jednoznacznie wskazal na taki stan rzeczy. Andrzej Tomczak, „Przetargi Pana Prezesa” Konflikt pomiędzy prezesem, a członkami spółdzielni mieszkaniowej w Radomiu. Mieszkańcy zarzucają panu prezesowi »  
00:50:23

Prześlij plik

Aby skorzystać z funkcji przesyłania materiałów musisz się zalogować. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się.