wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 18.12.2014

43 1) Choć Marta jest niepełnosprawna, to pełna energii, utalentowana muzycznie i wokalnie kobieta. Niestety wraz z rodziną żyje w bardzo trudnych warunkach. Niezbędna jest pomoc materialna dla Marty i jej bliskich, by mogli godnie żyć. 2) Katarzyna i Remigiusz od kilkunastu lat bezskutecznie starają się o dziecko. Jak twierdzą, jedyną »  

Sprawa dla reportera - 11.12.2014

43 1) 3-letnia Julka zmarła w lipcu 2014r. w wyniku posocznicy. Przed śmiercią przez prawie miesiąc była diagnozowana w dwóch szpitalach w Płocku, jednak wówczas nie zdiagnozowano sepsy. W tym samym czasie na sepsę zmarła również kilkumiesięczna dziewczynka z sąsiedniej miejscowości. Jak twierdzą rodzice i mieszkańcy Ciółkowa, na śmierć dzieci mogła »  

Sprawa dla reportera - 04.12.2014

(fot.) 1) Sprawa rybaków z Mirosławca i Darłówka. Kilkudziesięciu armatorów czuje się pokrzywdzonych przez poligon wojskowy. Jak twierdzą, wojsko uniemożliwia im wypływanie w morze i połów ryb. Ograniczyło im czas na pracy do kilku godzin w ciągu doby. Ich zdaniem, nowe przepisy doprowadzają do upadku ich firm. 2) Janina z okolic »  

Sprawa dla reportera - 27.11.2014

image 1) Paweł został skazany na trzy lata więzienia za rzekomy gwałt na siostrze swojej narzeczonej Marzeny. Mężczyzna czuje się niewinny i twierdzi, że do gwałtu nie doszło. Co więcej, opinie biegłych wskazują, że rzekomo zgwałcona dziewczyna jest dziewicą. 2) W drugiej zajmiemy się sprawą Danuty i jej ojca z Grabowa »  

Sprawa dla reportera - 20.11.2014

43 1) Krystyna spędziła kilkanaście lat w Stanach Zjednoczonych. Za zarobione tam pieniądze wybudowała dla swojego syna Krzysztofa dom w Polsce. Mężczyzna zamieszkał w nim razem z ówczesną żoną. Przepisał jej cały majątek, zapewniając służebność jedynie swojej matce. Kiedy doszło do rozwodu, Krzysztof musiał opuścić dom. Próba cofnięcia darowizny nie powiodła »  

Sprawa dla reportera - 13.11.2014

image 1) Pani Jadwiga kilkanaście lat temu przepisała w darowiźnie księżom misjonarzom swój dom, rzekomo w zamian za opiekę. Jak twierdzi ona i jej siostry, obdarowani misjonarze nie wywiązują się ze swoich obietnic. Kobieta próbowała cofnąć darowiznę, jednak nieskutecznie. 2) Sprawa rodziny Marców z okolic Piaseczna, która straciła dorobek całego życia. »  

Sprawa dla reportera - 06.11.2014

foto 1) Balbina z Warszawy choruje na nowotwór dziąsła. Kobieta przeszła chemioterapię, jednak ze względu na stan zdrowia nie zakwalifikowano jej do dalszego leczenia. Balbina żyje w mieszkaniu socjalnym, sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Czuje się opuszczona przez instytucje odpowiadające za system zdrowotny, nie może pogodzić się z odmowną decyzją o »  

Sprawa dla reportera - 30.10.2014

43 1) Mistrzowie w short tracku z klubu „Juvenia” i ich rodzice twierdzą, że brakuje im pieniędzy na podstawowy sprzęt oraz wyjazdy na zgrupowania oraz brak możliwości trenowania przy odpowiednich trenerach. Te mają zabierać na swoje służbowe wyjazdy prezesi, którzy kierują instytucjami odpowiedzialnymi za łyżwiarstwo szybkie na torze. 2) Historia pani »