wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 17.04.2014

foto 1) 39-letni Andrzej urodził się bez pęcherza moczowego. Żyje bez obu nerek i jest dializowany co drugi dzień. Od kilku lat czeka na przeszczep nerki. 2) Paweł z żoną i synem prowadzą gospodarstwo ekologiczne. Rodzina kilkanaście lat temu otrzymała nakaz rozbiórki wszystkich budynków znajdujących się w ich gospodarstwie. 3) Historia »  

Sprawa dla reportera - 10.04.2014

image 1) Pani Ewa czuje się pokrzywdzona przez lekarza stomatologa. Jak twierdzi, lekarz wykonał jej kilka implantów zębów niezgodnie z umową, doprowadził do zakażenia i oszpecenia twarzy. Od kilku lat kobieta walczy w sądzie o odszkodowanie. 2) Sprawa kilkunastu osób z okolic Opola Lubelskiego, które czują się pokrzywdzone przez znajomą – »  

Sprawa dla reportera - 03.04.2014

43 1) 27-letni Paweł jest rolnikiem. W 2013 r. podczas pracy przebił sobie widłami łydkę. Trafił do jednego z piotrkowskich szpitali, gdzie ranę opatrzono i wypisano do domu. Po pewnym czasie zaczął odczuwać ból nogi, pieczenie, noga zaczęła puchnąć, a z rany wydobywała się ropa. Kiedy trafił drugi raz do szpitala »  

Sprawa dla reportera - 27.03.2014

image 1) 14-letnia Ola od kilku lat choruje na nowotwór podniebienia, do tej pory przeszła ok. 12 operacji, niezbędne są kolejne. Ola wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka w bardzo trudnych warunkach. 2) Sprawa Wioletty z Lubani, która wraz z chorą na stwardnienie rozsiane boczne matką i upośledzonym umysłowo bratem otrzymali »  

Sprawa dla reportera - 20.03.2014

image 1) Dariusz i jego niepełnosprawna żona Anna wraz z dzieckiem żyją w trudnych warunkach. Mąż Anny nie może otrzymać świadczenia opiekuńczego na nią, ponieważ jedno z jej rodziców żyje. 2) 4-letni Mateusz z Płocka ma wodogłowie, porażenie mózgowe, nie mówi, urodził się poprzez cesarskie cięcie. Matka chłopca trafiła do szpitala »  

Sprawa dla reportera - 13.03.2014

foto 1) Najpierw była wielka miłość, później rozwód. Wioletta twierdzi, że jej były mąż znęcał się nad nią i ceni tylko dobra materialne. Po rozwodzie był podział majątku. Mąż miał spłacić 180 tys. zł. Nie dość, że tego nie zrobił, to jeszcze Wioletta musi spłacać zaciągnięte przez niego kredyty. 2) Pani »  

Sprawa dla reportera - 06.03.2014

image 1) Agnieszka opiekuje się niepełnosprawną siostrą Małgosią, która wymaga całodobowego zaangażowania. Mimo, że Agnieszka jest opiekunem prawnym siostry, odebrano jej zasiłek opiekuńczy, ponieważ ojciec Małgosi żyje i według prawa jemu należy się świadczenie. Kobiety żyją w bardzo trudnych warunkach, bez łazienki, ciepłej wody, pieniędzy. 2) Wracamy do sprawy Rafała Ciężczaka »  

Sprawa dla reportera - 27.02.2014

image 1) Danuta kilkanaście lat temu straciła nos. Jak twierdzi, spowodowane to było zbyt późną diagnozą lekarzy. Po pewnym czasie okazało się, że miała nowotwór, który prawdopodobnie nie został prawidłowo usunięty. Od kilkunastu lat walczy w sądzie o zadośćuczynienie od szpitala. 2) Joanna, Jarosław i ich dzieci żyją w bardzo trudnych »