wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 29.01.2015

image 1) Małżeństwo Bożeny i Mariusza w 2011 roku zostało napadnięte w swoim domu przez kilku mężczyzn, w tym jak się okazało jednym ze sprawców był policjant. Podczas napadu mężczyźni ukradli ok. 100 tys. zł, grozili bronią. Po pewnym czasie okazało się, że zleceniodawcą napadu był przyjaciel rodziny. Sprawcy zostali oskarżeni »  

Sprawa dla reportera - 22.01.2015

43 1) Joanna po rozwodzie, w wyniku podziału majątku, otrzymała do spłaty dług ok 300 tys. zł. za kupione przez byłego męża nawozy. Jak twierdzi, zobowiązanie powstało w podczas trwania rozwodu. Ponadto były mąż przepisał cały swój majątek na obecną żonę. W związku z tym wierzyciel nie może odzyskać od niego »  

Sprawa dla reportera - 15.01.2015

image 1) Powieszone na drucie od pastucha ciało 16-letniego Wojtka znalazł ojczym w lesie nieopodal domu. Rodzina nie wierzy w samobójczą śmierć chłopca. Jak twierdzą, ktoś się do niej przyczynił. Wskazują na to m.in. siniaki na ciele, ułożenie ciała, porzucony przy drodze rower chłopca. Prokuratura jednak umorzyła śledztwo. 2) Piotr i »  

Sprawa dla reportera - 08.01.2015

image 1) 19-letni Cezary został oskarżony przez policję o paserstwo i napaść na funkcjonariuszy. Jak twierdzi, policjanci przez pomyłkę ostrzelali jego samochód podczas akcji i uznali go za domniemanego pasera, którego poszukiwali. Sprawa toczy się w prokuraturze. Zrozpaczony Czarek obawia się, że może niesłusznie być osądzony i trafić do więzienia, za »  

Sprawa dla reportera - 18.12.2014

43 1) Choć Marta jest niepełnosprawna, to pełna energii, utalentowana muzycznie i wokalnie kobieta. Niestety wraz z rodziną żyje w bardzo trudnych warunkach. Niezbędna jest pomoc materialna dla Marty i jej bliskich, by mogli godnie żyć. 2) Katarzyna i Remigiusz od kilkunastu lat bezskutecznie starają się o dziecko. Jak twierdzą, jedyną »  

Sprawa dla reportera - 11.12.2014

43 1) 3-letnia Julka zmarła w lipcu 2014r. w wyniku posocznicy. Przed śmiercią przez prawie miesiąc była diagnozowana w dwóch szpitalach w Płocku, jednak wówczas nie zdiagnozowano sepsy. W tym samym czasie na sepsę zmarła również kilkumiesięczna dziewczynka z sąsiedniej miejscowości. Jak twierdzą rodzice i mieszkańcy Ciółkowa, na śmierć dzieci mogła »  

Sprawa dla reportera - 04.12.2014

(fot.) 1) Sprawa rybaków z Mirosławca i Darłówka. Kilkudziesięciu armatorów czuje się pokrzywdzonych przez poligon wojskowy. Jak twierdzą, wojsko uniemożliwia im wypływanie w morze i połów ryb. Ograniczyło im czas na pracy do kilku godzin w ciągu doby. Ich zdaniem, nowe przepisy doprowadzają do upadku ich firm. 2) Janina z okolic »  

Sprawa dla reportera - 27.11.2014

image 1) Paweł został skazany na trzy lata więzienia za rzekomy gwałt na siostrze swojej narzeczonej Marzeny. Mężczyzna czuje się niewinny i twierdzi, że do gwałtu nie doszło. Co więcej, opinie biegłych wskazują, że rzekomo zgwałcona dziewczyna jest dziewicą. 2) W drugiej zajmiemy się sprawą Danuty i jej ojca z Grabowa »