wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - W najbliższym programie, czwartek 21.08.2014

foto Kaoutar pochodzi z Algierii. Kilka lat temu wyszła za Polaka i urodziła synka. Małżeństwo jednak rozpadło się, a sąd przyznał prawo do opieki nad dzieckiem ojcu. Zrozpaczona kobieta nie może pogodzić się z odebraniem syna. Uważa, że doszło do tego z powodu jej pochodzenia. Ta i inne historie już w »  

Sprawa dla reportera - 14.08.2014

image 1) Pan Dariusz po rozstaniu z żoną zamieszkał w przyczepie kempingowej na przeciwko swojego domu. Mężczyzna i jego matka czuja się pokrzywdzeni decyzją sądu o podziale majątku - żona spłaciła Dariuszowi połowę wartości domu, ten jednak zamiast pieniędzy chce odzyskać nieruchomość i wyprowadzić się z przyczepy. 2) Pani Jola wraz »  

Sprawa dla reportera - 07.08.2014

43 1) Andrzej stracił mieszkanie i od kilku miesięcy mieszka w swoim aucie. Mężczyzna kilka lat temu zaciągnął kredyt na leczenie nóg, stracił pracę i nie mógł spłacać rat, co doprowadziło do licytacji nieruchomości. Jak twierdzi, mieszkanie warte ponad 180 tys. zostało sprzedane za 70 tys. Teraz stara się o lokal »  

Sprawa dla reportera - 31.07.2014

foto 1) Pani Agnieszka czuje się pokrzywdzona przez swojego pracodawcę, który rzekomo nie zapłacił jej za wykonaną pracę, a ponadto ukradł krowę. Kobieta wraz z rodziną żyje w bardzo trudnych warunkach, a ich sytuacja finansowa jest tragiczna. 2) Historia śmierci Dariusza z okolic Płońska. Mężczyzna przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowej »  

Sprawa dla reportera - 24.07.2014

43 1) Wracamy do sprawy małżeństwa Anny i Dariusza, którzy wraz z dzieckiem żyli w trudnych warunkach. Mąż Anny nie otrzymywał świadczenia opiekuńczego na swoją żonę. Po emisji programu rodzina otrzymała pomoc od widzów. 2) Marcin został skazany na 8 lat więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku w Holandii. Doszło do niego »  

Sprawa dla reportera - 17.07.2014

43 1) Córka pani Zuzanny – Iwona choruje na schizofrenię paranoidalną. Matka twierdzi, że mimo, iż jej dziecko jest częściowo ubezwłasnowolnione to jest wykorzystywana i pobierane są na nią kredyty w licznych bankach. 2) Sprawa pani Jolanty z Łodzi, cierpi na nowotwór języka. Kobieta pozbawiona jest renty z tytułu swojej choroby. »  

Sprawa dla reportera - 10.07.2014

43 1) Historia kilkunastu lokatorów jednej z kamienic w Katowicach. Rodziny żyją w bardzo trudnych warunkach, bez światła na klatkach, z wyjętymi oknami na parterze i zamurowanymi kominami. Nowy właściciel nieruchomości wprowadził czynsz w wys. ok. 800 zł miesięcznie, na co nie stać mieszkańców. 2) Wracamy do sprawy Jerzego Seiferta, przedsiębiorcy »  

Sprawa dla reportera - 03.07.2014

43 1) Sprawa niepełnosprawnego małżeństwa Marka i Iwony. Rodzina czuje się pokrzywdzona przez swoją sąsiadkę, za namową której, jak twierdzą, przepisali jej cały swój majątek. Po tym musieli opuścić swój dom. Próba cofnięcia aktu notarialnego okazała się nieskuteczna. 2) Samobójcza śmierć Pawła z Tarnobrzega. Chory na schizofrenię paranoidalną podczas terapii na »