wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 27.11.2014

image 1) Paweł został skazany na trzy lata więzienia za rzekomy gwałt na siostrze swojej narzeczonej Marzeny. Mężczyzna czuje się niewinny i twierdzi, że do gwałtu nie doszło. Co więcej, opinie biegłych wskazują, że rzekomo zgwałcona dziewczyna jest dziewicą. 2) W drugiej zajmiemy się sprawą Danuty i jej ojca z Grabowa »  

Sprawa dla reportera - 20.11.2014

43 1) Krystyna spędziła kilkanaście lat w Stanach Zjednoczonych. Za zarobione tam pieniądze wybudowała dla swojego syna Krzysztofa dom w Polsce. Mężczyzna zamieszkał w nim razem z ówczesną żoną. Przepisał jej cały majątek, zapewniając służebność jedynie swojej matce. Kiedy doszło do rozwodu, Krzysztof musiał opuścić dom. Próba cofnięcia darowizny nie powiodła »  

Sprawa dla reportera - 13.11.2014

image 1) Pani Jadwiga kilkanaście lat temu przepisała w darowiźnie księżom misjonarzom swój dom, rzekomo w zamian za opiekę. Jak twierdzi ona i jej siostry, obdarowani misjonarze nie wywiązują się ze swoich obietnic. Kobieta próbowała cofnąć darowiznę, jednak nieskutecznie. 2) Sprawa rodziny Marców z okolic Piaseczna, która straciła dorobek całego życia. »  

Sprawa dla reportera - 06.11.2014

foto 1) Balbina z Warszawy choruje na nowotwór dziąsła. Kobieta przeszła chemioterapię, jednak ze względu na stan zdrowia nie zakwalifikowano jej do dalszego leczenia. Balbina żyje w mieszkaniu socjalnym, sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Czuje się opuszczona przez instytucje odpowiadające za system zdrowotny, nie może pogodzić się z odmowną decyzją o »  

Sprawa dla reportera - 30.10.2014

43 1) Mistrzowie w short tracku z klubu „Juvenia” i ich rodzice twierdzą, że brakuje im pieniędzy na podstawowy sprzęt oraz wyjazdy na zgrupowania oraz brak możliwości trenowania przy odpowiednich trenerach. Te mają zabierać na swoje służbowe wyjazdy prezesi, którzy kierują instytucjami odpowiedzialnymi za łyżwiarstwo szybkie na torze. 2) Historia pani »  

Sprawa dla reportera - 23.10.2014

foto 1) Sprawa samobójczej śmierci 14-letniej Pauliny. Dziewczynkę powieszoną w garażu znalazł brat. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie, wykluczając udział osób trzecich. Według rodziców, organy wyjaśniające okoliczności śmierci ich córki popełniły wiele błędów m.in. nie sprawdzając zawartości telefonów. 2) Tomasz przepisał w darowiźnie cały swój majątek siostrze, ponieważ sam nigdy »  

Sprawa dla reportera - 16.10.2014

foto 1) Jan żyje samotnie z bardzo trudnych warunkach, utrzymuje się ze zbierania puszek i szkła. Opiekuje się psami i koniem - Walusiem. Jak twierdzi, jego sytuacja materialna, bieda, nie podoba się sąsiadom co prowadzi do wielu konfliktów. 2) Pani Dorota z Kostomłotów koło czuje się pokrzywdzona przez swojego byłego partnera »  

Sprawa dla reportera - 09.10.2014

foto 1) Podopieczni i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie czują się pokrzywdzeni przez byłą dyrektor placówki. Jak twierdzą byli pracownicy, kobieta wraz z księgową wyprowadzała przez kilka lat finanse podopiecznych na prywatne cele, a pracownicy otrzymywali wielokrotnie niższe premie niż były w księgowości. Była dyrektor trafiła do aresztu na trzy »