wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 28.08.2014

43 1) Historia 6-osobowej rodziny z Boguszewa, która żyje w bardzo trudnych warunkach. Dodatkowo czuje się pokrzywdzona przez wójta gminy, który miał obiecać im zwrot kosztów remont budynku socjalnego w którym żyją i nie wywiązał się z umowy. 2) 30-letnia Beata urodziła się z wadą wrodzoną barku i prawej ręki. Czuje »  

Sprawa dla reportera - 21.08.2014

foto 1) Kaoutar pochodzi z Algierii. Kilka lat temu wyszła za mąż za Polaka i urodziła synka. Małżeństwo jednak rozpadło się, a sąd przyznał prawo do opieki nad dzieckiem ojcu. Zrozpaczona kobieta nie może pogodzić się z odebraniem syna. Uważa, że doszło do tego z powodu jej pochodzenia. 2) 6-letnia Nikola »  

Sprawa dla reportera - 14.08.2014

image 1) Pan Dariusz po rozstaniu z żoną zamieszkał w przyczepie kempingowej na przeciwko swojego domu. Mężczyzna i jego matka czuja się pokrzywdzeni decyzją sądu o podziale majątku - żona spłaciła Dariuszowi połowę wartości domu, ten jednak zamiast pieniędzy chce odzyskać nieruchomość i wyprowadzić się z przyczepy. 2) Pani Jola wraz »  

Sprawa dla reportera - 07.08.2014

43 1) Andrzej stracił mieszkanie i od kilku miesięcy mieszka w swoim aucie. Mężczyzna kilka lat temu zaciągnął kredyt na leczenie nóg, stracił pracę i nie mógł spłacać rat, co doprowadziło do licytacji nieruchomości. Jak twierdzi, mieszkanie warte ponad 180 tys. zostało sprzedane za 70 tys. Teraz stara się o lokal »  

Sprawa dla reportera - 31.07.2014

foto 1) Pani Agnieszka czuje się pokrzywdzona przez swojego pracodawcę, który rzekomo nie zapłacił jej za wykonaną pracę, a ponadto ukradł krowę. Kobieta wraz z rodziną żyje w bardzo trudnych warunkach, a ich sytuacja finansowa jest tragiczna. 2) Historia śmierci Dariusza z okolic Płońska. Mężczyzna przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowej »  

Sprawa dla reportera - 24.07.2014

43 1) Wracamy do sprawy małżeństwa Anny i Dariusza, którzy wraz z dzieckiem żyli w trudnych warunkach. Mąż Anny nie otrzymywał świadczenia opiekuńczego na swoją żonę. Po emisji programu rodzina otrzymała pomoc od widzów. 2) Marcin został skazany na 8 lat więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku w Holandii. Doszło do niego »  

Sprawa dla reportera - 17.07.2014

43 1) Córka pani Zuzanny – Iwona choruje na schizofrenię paranoidalną. Matka twierdzi, że mimo, iż jej dziecko jest częściowo ubezwłasnowolnione to jest wykorzystywana i pobierane są na nią kredyty w licznych bankach. 2) Sprawa pani Jolanty z Łodzi, cierpi na nowotwór języka. Kobieta pozbawiona jest renty z tytułu swojej choroby. »  

Sprawa dla reportera - 10.07.2014

43 1) Historia kilkunastu lokatorów jednej z kamienic w Katowicach. Rodziny żyją w bardzo trudnych warunkach, bez światła na klatkach, z wyjętymi oknami na parterze i zamurowanymi kominami. Nowy właściciel nieruchomości wprowadził czynsz w wys. ok. 800 zł miesięcznie, na co nie stać mieszkańców. 2) Wracamy do sprawy Jerzego Seiferta, przedsiębiorcy »