wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 24.07.2014

43 1) Wracamy do sprawy małżeństwa Anny i Dariusza, którzy wraz z dzieckiem żyli w trudnych warunkach. Mąż Anny nie otrzymywał świadczenia opiekuńczego na swoją żonę. Po emisji programu rodzina otrzymała pomoc od widzów. 2) Marcin został skazany na 8 lat więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku w Holandii. Doszło do niego »  

Sprawa dla reportera - 17.07.2014

43 1) Córka pani Zuzanny – Iwona choruje na schizofrenię paranoidalną. Matka twierdzi, że mimo, iż jej dziecko jest częściowo ubezwłasnowolnione to jest wykorzystywana i pobierane są na nią kredyty w licznych bankach. 2) Sprawa pani Jolanty z Łodzi, cierpi na nowotwór języka. Kobieta pozbawiona jest renty z tytułu swojej choroby. »  

Sprawa dla reportera - 10.07.2014

43 1) Historia kilkunastu lokatorów jednej z kamienic w Katowicach. Rodziny żyją w bardzo trudnych warunkach, bez światła na klatkach, z wyjętymi oknami na parterze i zamurowanymi kominami. Nowy właściciel nieruchomości wprowadził czynsz w wys. ok. 800 zł miesięcznie, na co nie stać mieszkańców. 2) Wracamy do sprawy Jerzego Seiferta, przedsiębiorcy »  

Sprawa dla reportera - 03.07.2014

43 1) Sprawa niepełnosprawnego małżeństwa Marka i Iwony. Rodzina czuje się pokrzywdzona przez swoją sąsiadkę, za namową której, jak twierdzą, przepisali jej cały swój majątek. Po tym musieli opuścić swój dom. Próba cofnięcia aktu notarialnego okazała się nieskuteczna. 2) Samobójcza śmierć Pawła z Tarnobrzega. Chory na schizofrenię paranoidalną podczas terapii na »  

Sprawa dla reportera - 05.06.2014

fot.43 1) Zofia i jej syn Edward z Małego Cichego koło Nowego Targu muszą opuścić dom, w którym mieszkali od urodzenia. Wszystko za sprawą pominięcia jej przez matkę w testamencie. Po śmierci matki okazało się, że dom należy do siostry. Ta wniosła o eksmisję co nakazał sąd. Zofia nie może pogodzić »  

Sprawa dla reportera - 29.05.2014

43 1) Upośledzony psychicznie Piotra został skazany na dożywocie za podwójne morderstwo 80-letniej Bronisławy i jej 40-letniej córki Moniki. Na miejscu zbrodni nie znaleziono ani jednego dowodu wskazującego na winę mężczyzny. Sąd Apelacyjny również dopatrzył się wielu błędów podczas prowadzonego postępowania i sprawa ponownie jest rozpatrywana. Rodzina Piotra nie może pogodzić »  

Sprawa dla reportera - 15.05.2014

43 1) Sprawa śmierci 25-letniego Igora z Warszawy. Jak twierdzi jego rodzina, mężczyzna dwa lata temu w jednym z centrów handlowych w Warszawie został pobity przez kilku pracowników ochrony i w wyniku obrażeń zmarł. Prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie. 2) 15-miesięczna Ninka choruje na nowotwór neuroblastomę. W Polsce leczenie tego »  

Sprawa dla reportera - 24.04.2014

43 1) Dziś 31-letni Artur od 13-roku życia choruje na ciężką odmianę łuszczycy i cierpi na padaczkę pourazową. Mimo wparcia siostry i matki renta mężczyzny nie starcza na zakup leków i utrzymanie. Artur szuka specjalisty, który mógłby pomóc w leczeniu łuszczycy. 2) Mieszkańcy Korszy na Mazurach czują się pokrzywdzeni działalnością zakładu »