wideo

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 21.10.2010

image Historia mężczyzny, który przeżywa szpitalny koszmar. Ciągnące się od sześciu lat zabiegi i operacje, zakażenia organizmu są tragedią dla całej rodziny, która oskarża lekarzy o rażące zaniedbania. Przedstawiamy też sprawę zatrutej studni w gminie Pokój. Konflikt rodzinny uniemożliwia przywrócenie możliwości korzystania z wody. Na koniec przypominamy historię dwojga niepełnosprawnych spłacających »  

Sprawa dla reportera - 21.11.2013

foto 1) Andrzej z żoną żyją w drewnianym domu pokrytym strzechą, w jednej izbie, bez bieżącej wody. Kilka lat temu pasierb Andrzeja sprzedał całe gospodarstwo za 2 tys. zł. Jak twierdzi małżeństwo, nowy właściciel dąży do wyrzucenia ich z gospodarstwa. 2) Adam od kilku miesięcy odbywa karę pozbawienia wolności w jednym »  

Sprawa dla reportera - 22.03.2012

image 1. Historia Grzegorza, który wraz z dwoma innymi oskarżonymi został skazany na 7 lat pozbawienia wolności za pobicie mężczyzny. Grzegorz czuje się niewinny, jak twierdzi, został pomówiony przez jednego ze swych kolegów. 2. Historia pana Andrzeja z Kielc, który został oskarżony o to, że groził bronią synowi swojej obecnej żony. »  

Sprawa dla reportera - 22.04.2010

foto Andrzej K. zastrzelił trzy osoby. Został skazany za morderstwo. Twierdzi, że działał w stanie nieświadomości. Zanim doszło do tragedii sprawca i ofiary toczyli spór o nieruchomość. Przedstawiamy sprawę dwóch policjantów z Legnicy, którzy zostali skazani za korupcję. Podstawą było oskarżenie, które wniósł policyjny informator – człowiek ze środowiska przestępczego. Chodziło »  

Sprawa dla reportera - 22.08.2013

foto 1) Historia 93-letniej pani Wandy, która czuje się pokrzywdzona przez bank. Seniorka nie wiedziała, że bierze kredyt na wykup mieszkania. Jak twierdzi, w załatwieniu sprawy pomagał jej bratanek. Obecnie staruszka nie spłaca zobowiązania, a mieszkanie zostało wystawione na licytację. Wkrótce pani Wanda może trafić na bruk. 2) Sprawa niepełnosprawnego Darka »  

Sprawa dla reportera - 22.09.2011

image Tematy: 1) Mężczyzna zginął w tajemniczych okolicznościach. Wcześniej zostało mu przypisane ojcostwo dziecka, do którego się nie przyznawał. Po śmierci mężczyzny matka dziecka wystąpiła o spadek. 2) Rodzina z dziesięciorgiem dzieci żyje w bardzo trudnych warunkach w trzydziestometrowym pomieszczeniu. Matka stara się w gminie o powiększenie mieszkania. Przeciwko rodzinie występują »  

Sprawa dla reportera - 22.11.2012

image 1) Sprawa Karine i jej dwóch synów, którzy czują się pokrzywdzeni przez rodzinę zmarłego męża kobiety. Jak twierdzi Karine brat jej zmarłego męża chce ją pozbawić majątku. Rodzina żyje w ciągłym konflikcie. 2) Lokatorzy kamienicy w Bielsko Białej żyją w bardzo trudnych warunkach – bez bieżącej wody, toalety i ogrzewania. »