wideo

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 21.02.2013

image 1) Sprawa pana Hieronima i jego rodziny z okolic Białobrzegów. Mężczyzna czuje się pokrzywdzony przez swojego brata, któremu przekazał darowizną cały dobytek życia. Po przepisaniu między braćmi doszło do konfliktu, który trwa do dziś. Hieronim wystąpił do sądu z wnioskiem o cofnięcie darowizny, jednak jego starania okazały się bezskuteczne. Rodzina »  

Sprawa dla reportera - 21.03.2013

foto 1) Kamil i jego siostra Ewelina walczą o odzyskanie zaległych alimentów od ojca. Dług mężczyzny wobec dzieci wynosi w sumie ok. 30 tys. zł. Rodzeństwo wiele lat temu trafiło do rodzin zastępczych z powodu przemocy w rodzinie. Dziś żyją w bardzo trudnych warunkach. 2) 17-letnia Aneta urodziła się z rzadkim »  

Sprawa dla reportera - 21.04.2011

image 1. Historia pana Mirosława i jego rodziny z okolic Białegostoku. Może stracić dom, w którym mieszka z dziećmi i byłą żoną. Sąd wydał orzeczenie, w którym wskazał, że właścicielką domu jest siostra pana Mirosława. Jak twierdzi panMirosław, dom otrzymał notarialnie od matki w zamian za opiekę, jego siostra nie ma »  

Sprawa dla reportera - 21.06.2012

fot. 1) Historia Przemysława - boksera z okolic Częstochowy, który przez kilka lat wychowywał dziecko ze swoją partnerką. Po kilku latach okazało się, że nie jest biologicznym ojcem dziecka. Pan Przemysław postanowił zwrócić się do sądu o zwrot pieniędzy, które przez lata łożył na wychowanie dziecka. Niestety Sąd nie uznał jego »  

Sprawa dla reportera - 21.10.2010

image Historia mężczyzny, który przeżywa szpitalny koszmar. Ciągnące się od sześciu lat zabiegi i operacje, zakażenia organizmu są tragedią dla całej rodziny, która oskarża lekarzy o rażące zaniedbania. Przedstawiamy też sprawę zatrutej studni w gminie Pokój. Konflikt rodzinny uniemożliwia przywrócenie możliwości korzystania z wody. Na koniec przypominamy historię dwojga niepełnosprawnych spłacających »  

Sprawa dla reportera - 21.11.2013

foto 1) Andrzej z żoną żyją w drewnianym domu pokrytym strzechą, w jednej izbie, bez bieżącej wody. Kilka lat temu pasierb Andrzeja sprzedał całe gospodarstwo za 2 tys. zł. Jak twierdzi małżeństwo, nowy właściciel dąży do wyrzucenia ich z gospodarstwa. 2) Adam od kilku miesięcy odbywa karę pozbawienia wolności w jednym »  

Sprawa dla reportera - 22.03.2012

image 1. Historia Grzegorza, który wraz z dwoma innymi oskarżonymi został skazany na 7 lat pozbawienia wolności za pobicie mężczyzny. Grzegorz czuje się niewinny, jak twierdzi, został pomówiony przez jednego ze swych kolegów. 2. Historia pana Andrzeja z Kielc, który został oskarżony o to, że groził bronią synowi swojej obecnej żony. »