wideo

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 20.11.2008

Image Pierwsza część programu poświęcona jest sytuacji lokatorów po zakładowych mieszkań przy ul. Dulęby 8 w Lublinie. Nad mieszkaniami pracowników zlikwidowanych Zakładów Mięsnych Lubmeat pieczę sprawował syndyk masy upadłościowej. Z ponad trzydziestu rodzin tylko trzy, z powodu ubóstwa, nie były w stanie wykupić swoich czterech ścian, a mieszkają w nich już »  

Sprawa dla reportera - 20.12.2012

fot. 1) Historia kilkumiesięcznego Bartusia z Krakowa, który urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną bez kości piszczelowych podudzia. Jak twierdzą rodzice, w Polsce jedyną szansą aby dziecko chodziło jest amputacja nóżek i protezy nóg. Istnieje możliwość zoperowania dziecka poza granicami kraju, jednak koszt takiej operacji to kilkaset tysięcy złotych, na »  

Sprawa dla reportera - 21.02.2013

image 1) Sprawa pana Hieronima i jego rodziny z okolic Białobrzegów. Mężczyzna czuje się pokrzywdzony przez swojego brata, któremu przekazał darowizną cały dobytek życia. Po przepisaniu między braćmi doszło do konfliktu, który trwa do dziś. Hieronim wystąpił do sądu z wnioskiem o cofnięcie darowizny, jednak jego starania okazały się bezskuteczne. Rodzina »  

Sprawa dla reportera - 21.03.2013

foto 1) Kamil i jego siostra Ewelina walczą o odzyskanie zaległych alimentów od ojca. Dług mężczyzny wobec dzieci wynosi w sumie ok. 30 tys. zł. Rodzeństwo wiele lat temu trafiło do rodzin zastępczych z powodu przemocy w rodzinie. Dziś żyją w bardzo trudnych warunkach. 2) 17-letnia Aneta urodziła się z rzadkim »  

Sprawa dla reportera - 21.04.2011

image 1. Historia pana Mirosława i jego rodziny z okolic Białegostoku. Może stracić dom, w którym mieszka z dziećmi i byłą żoną. Sąd wydał orzeczenie, w którym wskazał, że właścicielką domu jest siostra pana Mirosława. Jak twierdzi panMirosław, dom otrzymał notarialnie od matki w zamian za opiekę, jego siostra nie ma »  

Sprawa dla reportera - 21.06.2012

fot. 1) Historia Przemysława - boksera z okolic Częstochowy, który przez kilka lat wychowywał dziecko ze swoją partnerką. Po kilku latach okazało się, że nie jest biologicznym ojcem dziecka. Pan Przemysław postanowił zwrócić się do sądu o zwrot pieniędzy, które przez lata łożył na wychowanie dziecka. Niestety Sąd nie uznał jego »  

Sprawa dla reportera - 21.08.2014

foto 1) Kaoutar pochodzi z Algierii. Kilka lat temu wyszła za mąż za Polaka i urodziła synka. Małżeństwo jednak rozpadło się, a sąd przyznał prawo do opieki nad dzieckiem ojcu. Zrozpaczona kobieta nie może pogodzić się z odebraniem syna. Uważa, że doszło do tego z powodu jej pochodzenia. 2) 6-letnia Nikola »