wideo

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 19.05.2011

image 1. 15-letnia Wioletta przez internet poznała mężczyznę z Hiszpanii. Dziewczyna uciekła z domu. Rodzice prowadzą poszukiwania i własne śledztwo w tej sprawie. Podejrzewają, że rodzina mężczyzny zajmuje się narkotykami i prostytucją. 2. Paweł spędził półtora roku w areszcie posądzony o zabójstwo. Został uniewinniony, ale przeżył piekło. Rodzina zamordowanego jest przekonana »  

Sprawa dla reportera - 19.07.2012

foto 1) Sprawa śmierci Magdy z okolic Płońska. 5 lat temu dziewczyna została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych, zginęła na miejscu. Kierujący samochodem został uniewinniony. Rodzina nie może pogodzić się z postanowieniem sądu. 2) Chorzy na autyzm. Podejmujemy dyskusję dotyczącą systemu finansowania zwiększonych potrzeb edukacyjnych uczniów niepełnosprawnych. 3) Historia »  

Sprawa dla reportera - 19.08.2010

imagePodążając tropem oskarżeń o pedofilię, odkrywamy proceder handlu dziećmi. Sprawę stara się nagłośnić mężczyzna fałszywie oskarżony o molestowanie dzieci.W drugiej części programu przedstawiamy sprawę dzierżawcy centrum handlowego w Częstochowie, który został pozbawiony dochodów i całego majątku przy wykorzystaniu kruczków prawnych. »  

Sprawa dla reportera - 19.09.2013

foto 1) Jak twierdzi pan Adam ze wsi Holendry, w sierpniu został pobity przez sąsiada. Mieszkańcy wsi mówią, że Emil G. zagraża życiu wszystkich – jest wulgarny, agresywny i konfliktowy. Liczne prośby o pomoc i interwencje do różnych instytucji są bezskuteczne. 2) Sprawa lokatorów budynku socjalnego w Siedlcach, którzy żyją w »  

Sprawa dla reportera - 19.12.2013

image Rodzina Bagińskich przyjechała do Radzynia Podlaskiego ze wschodu w 1981 roku. Żyją na ziemi, która należy do nich od 30 lat. Teraz grozi im eksmisja. Historia matki czwórki dzieci, której nie stać na leki dla syna chorego na hemofilię. Rodzinie Wochów, której w lutym 2013 roku spłonął cały dobytek, udało »  

Sprawa dla reportera - 20.01.2011

image 1. Historia pani Katarzyny z Krakowa i jej 8-letniej córki. Ojcem biologicznym dziecka jest obywatel USA na stałe przebywający w Polsce, jak twierdzi matka bez prawa do pobytu i pracy. Jego zadłużenie alimentacyjne wynosi ok. 80 tys. zł. Pani Katarzyna czuje się bezradna, bo dochodzenia w sprawie nękania rodziny i »  

Sprawa dla reportera - 20.02.2014

image 1) Sprawa kilkunastu osób z okolic Kielc, które otrzymały wezwania do wykupu weksli w kwocie ok. 70 tys. zł. każdy. Jak twierdzą pokrzywdzeni, podpisywali weksle in blanco kilkanaście lat temu podczas zaciągania drobnych kredytów, które już dawno spłacili. Weksle zostały wypełnione i sprzedane, a nowy właściciel domaga się ich spłaty. »  

Sprawa dla reportera - 20.03.2014

image 1) Dariusz i jego niepełnosprawna żona Anna wraz z dzieckiem żyją w trudnych warunkach. Mąż Anny nie może otrzymać świadczenia opiekuńczego na nią, ponieważ jedno z jej rodziców żyje. 2) 4-letni Mateusz z Płocka ma wodogłowie, porażenie mózgowe, nie mówi, urodził się poprzez cesarskie cięcie. Matka chłopca trafiła do szpitala »