wideo

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 19.12.2013

image Rodzina Bagińskich przyjechała do Radzynia Podlaskiego ze wschodu w 1981 roku. Żyją na ziemi, która należy do nich od 30 lat. Teraz grozi im eksmisja. Historia matki czwórki dzieci, której nie stać na leki dla syna chorego na hemofilię. Rodzinie Wochów, której w lutym 2013 roku spłonął cały dobytek, udało »  

Sprawa dla reportera - 20.01.2011

image 1. Historia pani Katarzyny z Krakowa i jej 8-letniej córki. Ojcem biologicznym dziecka jest obywatel USA na stałe przebywający w Polsce, jak twierdzi matka bez prawa do pobytu i pracy. Jego zadłużenie alimentacyjne wynosi ok. 80 tys. zł. Pani Katarzyna czuje się bezradna, bo dochodzenia w sprawie nękania rodziny i »  

Sprawa dla reportera - 20.02.2014

image 1) Sprawa kilkunastu osób z okolic Kielc, które otrzymały wezwania do wykupu weksli w kwocie ok. 70 tys. zł. każdy. Jak twierdzą pokrzywdzeni, podpisywali weksle in blanco kilkanaście lat temu podczas zaciągania drobnych kredytów, które już dawno spłacili. Weksle zostały wypełnione i sprzedane, a nowy właściciel domaga się ich spłaty. »  

Sprawa dla reportera - 20.03.2014

image 1) Dariusz i jego niepełnosprawna żona Anna wraz z dzieckiem żyją w trudnych warunkach. Mąż Anny nie może otrzymać świadczenia opiekuńczego na nią, ponieważ jedno z jej rodziców żyje. 2) 4-letni Mateusz z Płocka ma wodogłowie, porażenie mózgowe, nie mówi, urodził się poprzez cesarskie cięcie. Matka chłopca trafiła do szpitala »  

Sprawa dla reportera - 20.05.2010

imagePrzedstawiamy sprawę śmierci 29-letniej kobiety. Stwierdzono samobójstwo. Jej rodzice twierdzą, że padła ofiarą byłego policjanta, który szantażował ją intymnymi zdjęciami. W drugiej części programu sprawa komornika, który zlicytował za bezcen majątek rodzinny w Rozogach. Jego właściciele skierowali sprawę do sądu i wygrali. Komornik został skazany na karę więzienia w zawieszeniu. »  

Sprawa dla reportera - 20.06.2013

43 1) Wracamy do sprawy niepełnosprawnego Rafała Ciężczaka z Horodła k. Hrubieszowa. Niedawno chłopiec przeszedł operację kręgosłupa, a także miał możliwość poznania znanych sportowców m.in. Pawła Nastuli. 2) Pani Ewa z okolic Zaborowa wraz z synami została eksmitowana z domu. Kobieta żyje w konflikcie z teściową i mężem. Jak twierdzi, dom, »  

Sprawa dla reportera - 20.09.2012

fot. 1) Sprawa Karoliny przykutej od 11 lat do łóżka. Po nieudanych operacjach w związku z porażeniem mózgowym bierze morfinę. To jedyny sposób na ból. Opieka społeczna próbowała ją ubezwłasnowolnić zamiast nieść pomoc. Dziewczyna liczy na operację w Holandii. 2) Wracamy do sprawy Michała Kłysa, który uległ wypadkowi na obozie sportowym. »  

Sprawa dla reportera - 20.10.2011

image W programie:1) Iwona Skrzeczyna i jej mąż Nguyen van Khuong twierdzą, że od 14 lat są nękani przez sąsiada, emerytowanego generała. Sąsiad nie toleruje, że mieszka obok Wietnamczyka. 2) Maria Lachowicz list z wieloma podpisami sąsiadów. Zaświadczają oni, że siostra znęca się psychicznie i fizycznie nad panią Marią, rozbierając jej »