wideo

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Sprawa dla reportera - 20.02.2014

image 1) Sprawa kilkunastu osób z okolic Kielc, które otrzymały wezwania do wykupu weksli w kwocie ok. 70 tys. zł. każdy. Jak twierdzą pokrzywdzeni, podpisywali weksle in blanco kilkanaście lat temu podczas zaciągania drobnych kredytów, które już dawno spłacili. Weksle zostały wypełnione i sprzedane, a nowy właściciel domaga się ich spłaty. »  

Sprawa dla reportera - 20.03.2014

image 1) Dariusz i jego niepełnosprawna żona Anna wraz z dzieckiem żyją w trudnych warunkach. Mąż Anny nie może otrzymać świadczenia opiekuńczego na nią, ponieważ jedno z jej rodziców żyje. 2) 4-letni Mateusz z Płocka ma wodogłowie, porażenie mózgowe, nie mówi, urodził się poprzez cesarskie cięcie. Matka chłopca trafiła do szpitala »  

Sprawa dla reportera - 20.05.2010

imagePrzedstawiamy sprawę śmierci 29-letniej kobiety. Stwierdzono samobójstwo. Jej rodzice twierdzą, że padła ofiarą byłego policjanta, który szantażował ją intymnymi zdjęciami. W drugiej części programu sprawa komornika, który zlicytował za bezcen majątek rodzinny w Rozogach. Jego właściciele skierowali sprawę do sądu i wygrali. Komornik został skazany na karę więzienia w zawieszeniu. »  

Sprawa dla reportera - 20.06.2013

43 1) Wracamy do sprawy niepełnosprawnego Rafała Ciężczaka z Horodła k. Hrubieszowa. Niedawno chłopiec przeszedł operację kręgosłupa, a także miał możliwość poznania znanych sportowców m.in. Pawła Nastuli. 2) Pani Ewa z okolic Zaborowa wraz z synami została eksmitowana z domu. Kobieta żyje w konflikcie z teściową i mężem. Jak twierdzi, dom, »  

Sprawa dla reportera - 20.09.2012

fot. 1) Sprawa Karoliny przykutej od 11 lat do łóżka. Po nieudanych operacjach w związku z porażeniem mózgowym bierze morfinę. To jedyny sposób na ból. Opieka społeczna próbowała ją ubezwłasnowolnić zamiast nieść pomoc. Dziewczyna liczy na operację w Holandii. 2) Wracamy do sprawy Michała Kłysa, który uległ wypadkowi na obozie sportowym. »  

Sprawa dla reportera - 20.10.2011

image W programie:1) Iwona Skrzeczyna i jej mąż Nguyen van Khuong twierdzą, że od 14 lat są nękani przez sąsiada, emerytowanego generała. Sąsiad nie toleruje, że mieszka obok Wietnamczyka. 2) Maria Lachowicz list z wieloma podpisami sąsiadów. Zaświadczają oni, że siostra znęca się psychicznie i fizycznie nad panią Marią, rozbierając jej »  

Sprawa dla reportera - 20.11.2008

Image Pierwsza część programu poświęcona jest sytuacji lokatorów po zakładowych mieszkań przy ul. Dulęby 8 w Lublinie. Nad mieszkaniami pracowników zlikwidowanych Zakładów Mięsnych Lubmeat pieczę sprawował syndyk masy upadłościowej. Z ponad trzydziestu rodzin tylko trzy, z powodu ubóstwa, nie były w stanie wykupić swoich czterech ścian, a mieszkają w nich już »  

Sprawa dla reportera - 20.12.2012

fot. 1) Historia kilkumiesięcznego Bartusia z Krakowa, który urodził się z bardzo rzadką wadą genetyczną bez kości piszczelowych podudzia. Jak twierdzą rodzice, w Polsce jedyną szansą aby dziecko chodziło jest amputacja nóżek i protezy nóg. Istnieje możliwość zoperowania dziecka poza granicami kraju, jednak koszt takiej operacji to kilkaset tysięcy złotych, na »