Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 16.11.2015

43 Akt terrorystyczny w Paryżu. Zginęło ponad 120 osób. Powróciło również pytanie co zrobić, aby zapobiec podobnym tragediom i pokonać Państwo Islamskie, które przyznało się to tego zbrodniczego aktu? Do tego dochodzą wrogie nastroje wobec uchodźców z Bliskiego Wschodu. PiS próbuje dokonać zmian w ustawie o Trybunale Konstytucyjnym. Zdaniem wielu prawników »  
00:51:15

Tomasz Lis na żywo - 09.11.2015

43 – Nie byłem zaskoczony – talk o składzie nowego rządu mówi b. premier Kazimierz Marcinkiewicz. – W paru miejscach może sobie poradzić, w paru wątpię, a w paru się boję – dodaje. W składzie gabinetu Beaty Szydło znaleźli się m.in. Antoni Macierewicz, Zbigniew Ziobro czy Mariusz Kamiński. – Jarosław Kaczyński »  
00:49:59

Tomasz Lis na żywo - 02.11.2015

image PiS wygrał wybory parlamentarne i zdobył samodzielną większość Sejmową. Ewa Kopacz, liderka Platformy nie zamierza się poddawać. Będzie kandydowała na szefową partii. – Platforma przegrała, bo w pewnym momencie zgubiła swój styl. Troszkę odeszła od korzeni – diagnozuje porażkę. Zjednoczona Lewica poniosła klęskę w wyborach parlamentarnych i nie dostała się »  
00:50:55

Tomasz Lis na żywo - 26.10.2015

43 – Zasmuciła mnie bardzo nieobecność w przyszłym Sejmie lewicy. Wynik PiS pokazuje, że idzie wielka zmiana. Nie drobna, demokratyczna, ale prawdopodobnie dużo głębsza z większymi konsekwencjami – mówi były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jego zdaniem, ponad 50 proc. na partie antysystemowe pokazuje odrzucenie dotychczasowego systemu. W drugiej części programu Radosław Sikorski »  
00:51:49

Tomasz Lis na żywo - 19.10.2015

43 Liderzy sześciu komitetów wyborczych: Barbara Nowacka (Zjednoczona Lewica), Marcelina Zawisza (Razem), Ryszard Petru (Nowoczesna), Janusz Piechociński (PSL) i Przemysław Wipler (KORWiN) debatują po starciu Ewa Kopacz – Beata Szydło. W drugiej części programu politolodzy dr Anna Materska-Sosnowska, prof. Aleksander Smolar i prof. Radosław Markowski o poniedziałkowych starciach polityków i ostatnich »  
01:08:28

Tomasz Lis na żywo - 12.10.2015

43 Sejm zakończył obecną kadencję. Teraz czas na wybór nowego. Kampania wyborcza jest pełna obietnic. Czy PiS wygra wybory i będzie mógł samodzielnie rządzić? Jeśli nie, to czy ma zdolność koalicyjną? A być może powstanie inna koalicja? O kampanii i różnicach między partiami startującymi w wyborach Joanna Mucha (PO), Barbara Nowacka »  
00:49:29

Tomasz Lis na żywo - 05.10.2015

image Polski ksiądz z Watykanu Krzysztof Charamsa ujawnił swoją orientację seksualną i wezwał stolicę apostolską do szacunku dla homoseksualistów. W programie również o akcji „Świecka szkoła”. 150 tys. podpisów zebrano pod projektem zakładającym zaprzestanie finansowania lekcji religii z budżetu państwa. Gośćmi programu są Kaja Godek (Pro – Prawo do życia), Eliza »  
00:50:17

Tomasz Lis na żywo - 28.09.2015

43 Nieumiejętność radzenia sobie z życiem, poczucie anonimowości, frustracja, zbiorowa nienawiść – czy hejt w Polsce to margines czy norma? – Często z mowy nienawiści mogą się wykształcić czyny nienawiści – ostrzegają psycholodzy. W programie również o nocnym spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Pytanie kto rzeczywiście rządzi i »  
00:50:02