Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 29.09.2014

image Jeśli w najbliższych latach w naszym kraju nie zacznie rodzić się więcej dzieci, liczba Polaków będzie dramatycznie maleć. Związane jest z tym pytanie, kto w takim wypadku zapłaci podatki i utrzyma starzejące się społeczeństwo. Jak przekonać młodych, by chcieli mieć potomstwo? Gośćmi programu są Irena Wóycicka (minister w Kancelarii Prezydenta), »  

Tomasz Lis na żywo - 22.09.2014

43 Były mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski opowiedział się za związkami partnerskimi, a nawet adopcją dzieci przez pary homoseksualne. Zupełnie inaczej niż inny polski champion Tomasz Adamek. W starciu o tolerancję Michalczewski kontra Beata Kempa z Solidarnej Polski. W drugiej części programu Bartłomiej Sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych o swoim »  

Tomasz Lis na żywo - 15.09.2014

fotoO edukacji seksualnej dyskutują: Kazimiera Szczuka (krytyczka literacka i feministka), Marzena Wróbel (posłanka niezrzeszona), Wanda Nowicka (wicemarszałek Sejmu, TR), Mariusz Dzierżawski (Fundacja PRO - Prawo do Życia). W drugiej części programu rozmowa z wicepremierem Januszem Piechocińskim (PSL). »  

Tomasz Lis na żywo - 08.09.2014

43Gościem Tomasza Lisa jest minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. W drugiej części programu dyskutują: Barbara Nowacka, Roman Giertych, Ryszard Kalisz i Jacek Kurski. »  

Tomasz Lis na żywo - 01.09.2014

43– Gdybym nie wierzył w to, że Europa jest przyszłością Polski, bezpieczeństwem Polski, jest szansą na dobrobyt, to pewnie bym się na to nie zdecydował – uzasadnia Donald Tusk. Premier udzielił pierwszego wywiadu po wybraniu go na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. »  

Tomasz Lis na żywo - 09.06.2014

43Czy dwie Polski mogą się porozumieć lub nawet polubić? Dyskutują: Janusz Głowacki, Czesław Bielecki, Andrzej Grabowski i Piotr Najsztub. Przed rozpoczęciem mundialu w Brazylii Tomasz Lis rozmawia z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim. »  

Tomasz Lis na żywo - 02.06.2014

43 Postać gen. Wojciecha Jaruzelskiego budzi emocje. Polacy są podzieleni w ocenie podejmowanych przez niego decyzji. Widać to było podczas jego pogrzebu, gdzie doszło do incydentów ze strony jego przeciwników. Gośćmi programu są Włodzimierz Czarzasty (SLD), Stefan Niesiołowski (PO) oraz historycy Andrzej Paczkowski i Piotr Gontarczyk. W drugiej części programu 25 »  

Tomasz Lis na żywo - 26.05.2014

43 Wybory do Parlamentu Europejskiego za nami. Kompromitująca kampania wyborcza i kompromitująca frekwencja. Według oficjalnych wyników wygrała Platforma, o niecały procent przed PiS. Mandaty uzyskali również kandydaci SLD-UP, PSL i Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikke. Co oznaczają te wyniki. Gośćmi programu są Tadeusz Zwiefka (PO), Ryszard Kalisz (EP), Wojciech Olejniczak (SLD) »