Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 14.04.2014

image – Wydaje mi się, że dla każdej z rodzin, które ucierpiały w wyniku tej katastrofy jest to po prostu nie do przyjęcia – mówi Marek Karpiniuk o wykorzystaniu obrazów tragedii smoleńskiej w spocie wyborczym PiS. – Może to po prostu jest zmęczenie materiału. Tyle się tego nawarstwiło. Co roku, gdy »  

Tomasz Lis na żywo - 07.04.2014

43 Kolejna, czwarta rocznica katastrofy smoleńskiej i ponowna eskalacja konfliktu między zwolennikami i przeciwnikami teorii zamachu. Awantura wokół Smoleńska nie kończy się. Prokuratura ujawnia wyniki opinii, Antoni Macierewicz zarzuca jej kompromitację. Gośćmi programu są Barbara Nowacka, Michał Kamiński, Czesław Bielecki i Andrzej Dera oraz dr Maciej Lasek, szef komisji badania wypadków »  

Tomasz Lis na żywo - 31.03.2014

fotoProtest rodziców niepełnosprawnych dzieci w Sejmie. Co państwo może zrobić dla nich i innych potrzebujących? W programie również 11-letni Dominik chorujący na rzadką odmianę raka. Jak żyje z chorobą? Jego rodzice zbierają teraz fundusze na terapię za granicą, ponieważ w Polsce wykorzystano wszelkie możliwe sposoby leczenia. »  

Tomasz Lis na żywo - 24.03.2014

foto – To jest wspaniały naród i niestety od wieków politycy psują nasze stosunki, kiedyś carowie, później komuniści – mówi Daniel Olbrychski o relacjach polsko-rosyjskich. Aktor na znak protestu przeciw sytuacji na Krymie zrezygnował z przygotowań do spektaklu w teatrze w Moskwie. W programie również nowe życie osób, które stały się »  

Tomasz Lis na żywo - 17.03.2014

image W tak zwanym referendum na Krymie 97 proc. głosujących opowiedziało się za przyłączeniem do Rosji. Zachód uznaje plebiscyt za nielegalny. Nakłada sankcje na 21 przedstawicieli władz Federacji i Krymu. Czy wobec polityki faktów Władimira Putina Unia Europejska i USA są gotowe do podejmowania konkretnych działań? Gośćmi programu są minister spraw »  

Tomasz Lis na żywo - 10.03.2014

image – Doceniam wysiłki premiera Jaceniuka – mówił w „Tomasz Lis na żywo” Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent kreślił możliwe polityczne warianty dla naszego sąsiada. Autonomia Krymu jest według niego kwestią do dyskusji, ale tylko w demokratycznych warunkach. W drugiej części programu Justyna Kowalczyk o złamanej stopie, swoich olimpijskich sukcesach i dalszej »  

Tomasz Lis na żywo - 03.03.2014

imageTomasz Lis rozmawia z premierem Donaldem Tuskiem o bieżących wydarzeniach na Ukrainie, ich ewentualnych konsekwencjach dla Polski oraz perspektywach rozwiązania konfliktu. »  

Tomasz Lis na żywo - 24.02.2014

foto – Dzisiaj jest pytanie na ile Ukraina jest gotowa podpisać umowę stowarzyszeniową z Unią Europejską i na ile jest w stanie przeprowadzić mentalną przemianę, aby się dostosować do europejskich warunków – mówi prezydent Aleksander Kwaśniewski. O scenariuszach dla Ukrainy mówią również europosłowie Marek Siwiec (EPTR), Wojciech Olejniczak (SLD), Paweł Zalewski »