Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 20.10.2014

foto– Ministrowie mają przedstawić harmonogram realizacji tego, co zapowiedziałam w expose – mówi premier Ewa Kopacz. – Jeśli ktoś zakłada, że rząd ma zbyt krótki czas, by coś zrobić, to jest to nie do przyjęcia – dodaje szefowa rządu w rozmowie z Tomaszem Lisem. »  

Tomasz Lis na żywo - 13.10.2014

43 Czy choroba znanej osoby staje się wydarzeniem publicznym? Wiele rozpoznawalnych osób ma żal, że tak intymna kwestia, jak ich stan zdrowia jest tematem powszechnych komentarzy. Jak należy postępować w przypadku ludzi cierpiących na śmiertelne schorzenia? Gośćmi w studio są pisarka Krystyna Kofta, publicysta Jacek Żakowski oraz wybitni onkolodzy prof. Cezary »  

Tomasz Lis na żywo - 06.10.2014

43 Zarobki polityków. Czy są za wysokie. Ryszard Kalisz (Dom Wszystkich Polska) mówi, że jego koledzy adwokaci śmieją się z jego 7 tys. pensji i 2 tys. diet. Co sądzą o tym zwykli Polacy? Gośćmi programu są Ryszard Kalisz, Stefan Niesiołowski, Paweł Poncyliusz, Roman Giertych i Przemysław Wipler. W programie również »  

Tomasz Lis na żywo - 29.09.2014

image Jeśli w najbliższych latach w naszym kraju nie zacznie rodzić się więcej dzieci, liczba Polaków będzie dramatycznie maleć. Związane jest z tym pytanie, kto w takim wypadku zapłaci podatki i utrzyma starzejące się społeczeństwo. Jak przekonać młodych, by chcieli mieć potomstwo? Gośćmi programu są Irena Wóycicka (minister w Kancelarii Prezydenta), »  

Tomasz Lis na żywo - 22.09.2014

43 Były mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski opowiedział się za związkami partnerskimi, a nawet adopcją dzieci przez pary homoseksualne. Zupełnie inaczej niż inny polski champion Tomasz Adamek. W starciu o tolerancję Michalczewski kontra Beata Kempa z Solidarnej Polski. W drugiej części programu Bartłomiej Sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych o swoim »  

Tomasz Lis na żywo - 15.09.2014

fotoO edukacji seksualnej dyskutują: Kazimiera Szczuka (krytyczka literacka i feministka), Marzena Wróbel (posłanka niezrzeszona), Wanda Nowicka (wicemarszałek Sejmu, TR), Mariusz Dzierżawski (Fundacja PRO - Prawo do Życia). W drugiej części programu rozmowa z wicepremierem Januszem Piechocińskim (PSL). »  

Tomasz Lis na żywo - 08.09.2014

43Gościem Tomasza Lisa jest minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski. W drugiej części programu dyskutują: Barbara Nowacka, Roman Giertych, Ryszard Kalisz i Jacek Kurski. »  

Tomasz Lis na żywo - 01.09.2014

43– Gdybym nie wierzył w to, że Europa jest przyszłością Polski, bezpieczeństwem Polski, jest szansą na dobrobyt, to pewnie bym się na to nie zdecydował – uzasadnia Donald Tusk. Premier udzielił pierwszego wywiadu po wybraniu go na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. »