Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 01.09.2014

43– Gdybym nie wierzył w to, że Europa jest przyszłością Polski, bezpieczeństwem Polski, jest szansą na dobrobyt, to pewnie bym się na to nie zdecydował – uzasadnia Donald Tusk. Premier udzielił pierwszego wywiadu po wybraniu go na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. »  

Tomasz Lis na żywo - 09.06.2014

43Czy dwie Polski mogą się porozumieć lub nawet polubić? Dyskutują: Janusz Głowacki, Czesław Bielecki, Andrzej Grabowski i Piotr Najsztub. Przed rozpoczęciem mundialu w Brazylii Tomasz Lis rozmawia z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim. »  

Tomasz Lis na żywo - 02.06.2014

43 Postać gen. Wojciecha Jaruzelskiego budzi emocje. Polacy są podzieleni w ocenie podejmowanych przez niego decyzji. Widać to było podczas jego pogrzebu, gdzie doszło do incydentów ze strony jego przeciwników. Gośćmi programu są Włodzimierz Czarzasty (SLD), Stefan Niesiołowski (PO) oraz historycy Andrzej Paczkowski i Piotr Gontarczyk. W drugiej części programu 25 »  

Tomasz Lis na żywo - 26.05.2014

43 Wybory do Parlamentu Europejskiego za nami. Kompromitująca kampania wyborcza i kompromitująca frekwencja. Według oficjalnych wyników wygrała Platforma, o niecały procent przed PiS. Mandaty uzyskali również kandydaci SLD-UP, PSL i Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikke. Co oznaczają te wyniki. Gośćmi programu są Tadeusz Zwiefka (PO), Ryszard Kalisz (EP), Wojciech Olejniczak (SLD) »  

Tomasz Lis na żywo - 19.05.2014

imageKampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego 2014. Czy przekonają Polaków do pójścia do urn? Co wyborcy z niej zapamiętają? Gośćmi programu są kandydaci do Brukseli Róża Thun (PO), Joanna Senyszyn (SLD), Jan Hartman (TR0, Zbigniew Ziobro (SP), Jarosław Gowin (PR) i Jarosław Kalinowski (PSL). »  

Tomasz Lis na żywo - 12.05.2014

43 Do wyborów do Parlamentu Europejskiego pozostało niecałe dwa tygodnie. Kandydaci na różne sposoby zachęcają do oddania na nich głosu. Sondaże wskazują, że frekwencja będzie bardzo niska. Czy zabiegi polityków przekonają wyborców, czy też utwierdzą w tym, aby pozostali w domach? W programie również o decyzji wyjazdu z Polski pary lesbijek, »  

Tomasz Lis na żywo - 05.05.2014

43 – Nie obwiniam europejskich polityków, że chwytają się każdej ścieżki do zawarcia porozumienia. Nie nazwałbym tego naiwnością. – Radosław Sikorski broni polityki Unii w sprawie ukraińskiego kryzysu. Czy w sytuacji zbrojnych starć na wschodzie kraju nadal można liczyć na dyplomatyczne załagodzenie sporu? Drugim tematem programu są pojawiające się w Polsce »  

Tomasz Lis na żywo - 28.04.2014

43Sejm przyjął projekt uchwały dotyczącej Jana Pawła II. Obie strony sporu ruszyły do bezpośredniego ataku, nie przebierając w słowach. Czy kanonizacja papieża Polaka zasługuje na specjalne odnotowanie przez posłów? W drugiej części programu goście Tomasza Lisa oceniają pontyfikat i przesłanie nauki Jana Pawła II. »