Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 15.12.2014

foto – To jest dla mnie piekielnie bolesne, że przebierańcy mają zawsze wszystko najlepsze – mówi o uczestnikach marszu z 13 grudnia Andrzej Celiński. – Przebierańcy, fałsz. Może warchoły jeszcze, udający patriotów? Taki język z jakimś czasem się kojarzy – odpowiada Zbigniew Ziobro. Czy rocznice historyczne powinny być wykorzystywane w walce »  

Tomasz Lis na żywo - 08.12.2014

43 Kolejna odsłona afery z rozliczeniem podróży posłów. Teraz media nagłośniły służbowe wyjazdy marszałka Radosława Sikorskiego, kiedy był szefem MSZ i miał służbową limuzynę oraz ochronę BOR. Wcześniej, po audycie Kancelarii Sejmu, z PiS odszedł Zbigniew Girzyński. Broni się też Adam Hofman, który twierdzi, że w aferę madrycką został wrobiony. Komentują »  

Tomasz Lis na żywo - 01.12.2014

43 Donald Tusk objął fotel przewodniczącego Rady Unii Europejskiej. O tym awansie oraz wynikach wyborów i zarzutach PiS o ich sfałszowaniu mówi marszałek Sejmu Radosław Sikorski. W drugiej części programu zarzuty o fałszerstwo wyborów samorządowych komentują politycy: Beata Kempa i Zbigniew Ziobro z Solidarnej Polski, Marek Siwiec – Twój Ruch i »  

Tomasz Lis na żywo - 24.11.2014

43 Opozycja mówi, że wyniki wyborów samorządowych zostały zafałszowane. Rząd i prezydent twierdzą, że nie ma podstaw do unieważnienia wyników. Doszło do okupacji Państwowej Komisji Wyborczej w związku z opóźnieniem podania wyników głosowania. To wydaje się jednak dopiero początkiem politycznej wojny. Gośćmi programu są Joanna Senyszyn (SLD), Zbigniew Ziobro (SP), Robert »  

Tomasz Lis na żywo - 17.11.2014

image – To nie jest dobry rezultat SLD. To problem tej partii i liderów, co zrobić, by przebić ten szklany sufit – mówi były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jego zdaniem, pozostaje pytanie czy wygrana PiS po siedmiu latach to eksces, czy trwały trend. Platforma zawiodła się w przekonaniu, że jest niepokonana. W »  

Tomasz Lis na żywo - 10.11.2014

fotoO niepodległości, wpadce Radosława Sikorskiego, wyprawie posłów do Madrytu, o Ukrainie i historii polsko–żydowskiej mówi prezydent Bronisław Komorowski. »  

Tomasz Lis na żywo - 03.11.2014

43 – W Stanach Zjednoczonych wybierani są i prokuratorzy, i sędziowie. I żaden prokurator ani sędzia nie miałby szansy znaleźć się na pierwszych stronach gazet, gdyby nie to, że jest taka szansa – Roman Polański. Złapać go, a potem powiesić jego głowę w gabinecie – mówi pisarz Janusz Głowacki. Władze USA »  

Tomasz Lis na żywo - 27.10.2014

43 Dwa zdania o rozmowie Tusk-Putin, w której miała paść propozycja rozbioru Ukrainy w 2008 r., wypowiedziane przez marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego wywołały ogromną polityczną burzę. Opozycja domaga się jego dymisji, koalicja uważa, że sprawa jest zamknięta. Kto ma rację? Gośćmi programu są obrońcy Sikorskiego Michał Kamiński i Roman Giertych oraz »