Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 20.04.2015

foto Tylko jedno wydarzenie sprzed lat jest w stanie zepchnąć na drugi plan kampanię prezydencką – to katastrofa smoleńska. PiS z posłem Antonim Macierewiczem utrzymują, że był to zamach, a państwo polskie w tej sprawie zaatakowało społeczeństwo. Co innego twierdzi prokuratura. Dojście do prawdy okazuje się bardzo trudne. Gośćmi programu są »  
0:52:01

Tomasz Lis na żywo - 30.03.2015

43 Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda straszy, że wejście Polski do strefy euro spowoduje zubożenie społeczeństwa. W nowym spocie Dudy występuję kobieta, która mówi dziecku, że nie stać jej na kupienie czegoś do jedzenia. Janusz Lewandowski, b. komisarz UE ds. budżetu, a obecnie doradca premier Kopacz twierdzi stanowczo, że to, »  
0:50:29

Tomasz Lis na żywo - 23.03.2015

foto W programie gorąca dyskusja na temat mechanizmów wyprowadzania pieniędzy ze SKOK–ów. Dlaczego SKOK–i nie zostały poddane tym samym rygorem kontroli co inne banki? Kampania wyborcza trwa już od kilku tygodni, tymczasem wygląda jak gdyby startujący kandydaci nie traktowali jej zbyt poważnie. Dlaczego do tej pory wyborcza gra przypomina bardziej anegdotę »  
0:51:14

Tomasz Lis na żywo - 16.03.2015

image W kampanii wyborczej coraz mocniej na pierwszy plan wpływają spory światopoglądowe. Ustawa o in vitro i sprawa kampanii antyprzemocowej budzą największe emocje. Czy wpłyną na wynik wyborów? Gośćmi programu są Joanna Mucha (PO), Stefan Niesiołowski (PO), Zbigniew Ziobro (SP) i Jarosław Gowin (PR). O aferze SKOK i obietnicach gospodarczych składanych »  
0:49:22

Tomasz Lis na żywo - 09.03.2015

43 „50 twarzy Greya” w Polsce to hit książkowy i kinowy. Co tak bardzo spodobało się w nim Polkom? Oceniają Kazimiera Szczuka (krytyk, literaturoznawca), Marzena Wróbel (posłanka niezrzeszona) i seksuologowie Sylwia Jędrzejewska i Andrzej Depko. W drugiej części programu o wojnie na Ukrainie i zagrożeniu, które Polsce może przynieść rozszerzenie się »  
0:51:44

Tomasz Lis na żywo - 02.03.2015

43 Doniesienia prasowe o molestowaniu seksualnym w mediach przywołały ponownie temat wykorzystywania seksualnego przez przełożonych. Do rozstrzygnięć w sprawie jeszcze na pewno daleko. Problem molestowania i lobbingu powróciła. Dlaczego dopiero teraz? Dyskutują Ewa Wanat (Polskie Radio RDC), prof. Magdalena Środa (etyk), Marcin Dzierżanowski (Wprost) i Jacek Żakowski (Polityka). Kilka tygodni przed »  
0:51:20

Tomasz Lis na żywo - 23.02.2015

foto Czy Ukraina zostanie przejęta przez Rosję? Kiedy Zachód podejmie ostrzejsze kroki przeciwko Kremlowi? Gdzie jest czerwona linia, której Władimir Putin nie będzie mógł przekroczyć? O tym w rozmowie z marszałkiem Sejmu Radosławem Sikorskim. W drugiej części programu o problemach polskiej wsi, proteście rolników i opłacalności produkcji rolnej Renata Beger (b. »  
0:50:32

Tomasz Lis na żywo - 16.02.2015

fotoProgram poblicystyczny Tomasza Lisa. W każdym odcinku są poruszane najważniejsze sprawy społeczno - polityczne, które budzą wielkie emocje. Zaproszeni do studia goście odpowiadają na pytania prowadzącego. »  
0:50:06