Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 26.01.2015

imageKandydatura Małgorzaty Ogórek budzi kontrowersje również wśród kobiet. O kandydatce SLD na prezydenta i postrzeganiu kobiet w polityce rozmawiają Joanna Senyszyn, Beata Kempa, scenarzystka Ilona Łepkowska oraz Małgorzata Kidawa-Błońska. W drugiej części programu Agnieszka Holland o polskiej polityce i polskiej wrażliwości. »  

Tomasz Lis na żywo - 19.01.2015

43 Rząd zawarł porozumienie z górniczymi związkami. Związkowcy są zadowoleni. Utrzymali miejsca pracy. Ekonomiści mniej. Bo będzie to kosztować podatników 2,3 mld zł. Pada pytanie czy to kompromis czy rząd ugiął się pod groźbą strajku i niepokojów społecznych? Oceniają Adam Szejnfeld (PO), Ryszard Petru (ekonomista), Władysław Frasyniuk (przedsiębiorca), Jan Guz (OPZZ) »  

Tomasz Lis na żywo - 12.01.2015

43 Zanim jeszcze zagrała Orkiestra Jurka Owsiaka, już posypała się na nią fala krytyki z prawej strony sceny politycznej. Skąd tak brutalny atak medialny na szefa WOŚP? Komentują Dominika Wielowieyska (Gazeta Wyborcza), Zbigniew Hołdys, Tomasz Terlikowski (TV Republika) i Łukasz Warzecha (wSieci). W drugiej części programu o atakach terrorystycznych w Paryżu »  

Tomasz Lis na żywo - 05.01.2015

image – Demokracja, zwłaszcza w krajach młodej demokracji, jest bardzo krucha i może być bardzo łatwo zrujnowana – mówi Adam Michnik. Jego zdaniem, tak się stało w Ukrainie Janukowycza, Rosji Putina, czy na Węgrzech Orbana. – I oby Budapeszt w Warszawie był marzeniem ściętej głowy – dodał. W rozmowie z Tomaszem »  

Tomasz Lis na żywo - 29.12.2014

43 Od rewolucji gospodarczej w Polsce minęło 25 lat. Jej twórca, Leszek Balcerowicz, był bardzo często za nią krytykowany, ale okazywano mu również dowody wdzięczności. O przemianach gospodarczych w naszym kraju oraz obecnym stanie gospodarki w rozmowie z Leszkiem Balcerowiczem. W drugiej części programu najważniejsze wydarzenia 2014 r.: konflikt na Ukrainie; »  

Tomasz Lis na żywo - 22.12.2014

image– Nie dramatyzujmy śmierci. Jest ona wpisana w życie jak wszystko inne – przekonuje ks. Jan Kaczkowski. Jak sam o sobie mówi onkocelebryta, prowadzący Hospicjum pw. św Ojca Pio w Pucku. – Boję się, że mi odbije i uznam, iż mam jakiś mandat wypowiadania się we wszystkich tematach – podkreśla. »  

Tomasz Lis na żywo - 15.12.2014

foto – To jest dla mnie piekielnie bolesne, że przebierańcy mają zawsze wszystko najlepsze – mówi o uczestnikach marszu z 13 grudnia Andrzej Celiński. – Przebierańcy, fałsz. Może warchoły jeszcze, udający patriotów? Taki język z jakimś czasem się kojarzy – odpowiada Zbigniew Ziobro. Czy rocznice historyczne powinny być wykorzystywane w walce »  

Tomasz Lis na żywo - 08.12.2014

43 Kolejna odsłona afery z rozliczeniem podróży posłów. Teraz media nagłośniły służbowe wyjazdy marszałka Radosława Sikorskiego, kiedy był szefem MSZ i miał służbową limuzynę oraz ochronę BOR. Wcześniej, po audycie Kancelarii Sejmu, z PiS odszedł Zbigniew Girzyński. Broni się też Adam Hofman, który twierdzi, że w aferę madrycką został wrobiony. Komentują »