Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 08.06.2015

43 Po wyborach prezydenckich w polskiej polityce szykuje się rewolucja. Czy po wyborach parlamentarnych premierem będzie Jarosław Kaczyński, Beata Szydło czy Paweł Kukiz? Jakie skutki może to mieć dla naszej gospodarki? O polityce i gospodarce Leszek Balcerowicz. W programie również o scenariuszach dla polskiej lewicy lider SLD Leszek Miller. Na koniec »  
00:50:11

Tomasz Lis na żywo - 01.06.2015

43 Prezydent elekt Andrzej Duda wezwał rząd do nie przeprowadzania zmian ustrojowych do wyborów parlamentarnych, Platforma, która przegrała wybory prezydenckie deklaruje zwarcie szyków przed październikowym starciem z PiS. Lewica apeluje o zjednoczenie. Paweł Kukiz powołuje swój ruch na rzecz JOW-ów i powstaje nowa partia Nowoczesna.pl. Czy naszą politykę czeka trzęsienie ziemi? »  
00:49:31

Tomasz Lis na żywo - 25.05.2015

image Andrzej Duda wygrał II turę wyborów prezydenckich i zasiądzie w Pałacu Prezydenckim. Jakie były przyczyny porażki Bronisława Komorowskiego? PiS zdobyło część władzy wykonawczej, a w jesiennych wyborach parlamentarnych chce sięgnąć po resztę. Czy tak się stanie? Gośćmi programu są Joanna Mucha (PO), Ryszard Kalisz (Dom Wszystkich Polska) i Ryszard Petru »  
00:49:50

Tomasz Lis na żywo - 11.05.2015

43 – W Polsce jest dziś pytanie ile kontynuacji, ile zmiany? Ile doświadczenia ile eksperymentu? – tak prezydent Aleksander Kwaśniewski ocenia wyniki I tury wyborów prezydenckich. Andrzej Duda – jak ocenił – wykonał gigantyczną pracę i miał lepszą kampanię. Na wynik na pewno wpłynęło również 20 proc. buntowników Pawła Kukiza. W »  
00:43:43

Tomasz Lis na żywo - 04.05.2015

43Finisz kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta. Co zaproponowali nam politycy? Jak szanse swoich kandydatów oceniają politycy? Gośćmi programu są Joanna Senyszyn (SLD), Jacek Protasiewicz (PO), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL) i Zbigniew Ziobro (ZP). W drugiej części programu o wyborach, polityce i kulturze Agnieszka Holland. »  
00:52:29

Tomasz Lis na żywo - 27.04.2015

43 Dlaczego wypowiedź Jamesa Comeya, szefa FBI, przypisującego Polakom udział w Holokauście, wzbudziła tak ogromne emocje? Czy Polska słusznie protestuje? Dyskutują historycy i publicyści: Andrzej Celiński, Konstanty Gebert, Piotr Gontarczyk oraz Jan Grabowski z Uniwersytetu w Ottawie. W drugiej części programu prof. Aleksander Smolar o kampanii prezydenckiej i jej konsekwencjach. – »  
00:50:48

Tomasz Lis na żywo - 20.04.2015

foto Tylko jedno wydarzenie sprzed lat jest w stanie zepchnąć na drugi plan kampanię prezydencką – to katastrofa smoleńska. PiS z posłem Antonim Macierewiczem utrzymują, że był to zamach, a państwo polskie w tej sprawie zaatakowało społeczeństwo. Co innego twierdzi prokuratura. Dojście do prawdy okazuje się bardzo trudne. Gośćmi programu są »  
00:52:01

Tomasz Lis na żywo - 30.03.2015

43 Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda straszy, że wejście Polski do strefy euro spowoduje zubożenie społeczeństwa. W nowym spocie Dudy występuję kobieta, która mówi dziecku, że nie stać jej na kupienie czegoś do jedzenia. Janusz Lewandowski, b. komisarz UE ds. budżetu, a obecnie doradca premier Kopacz twierdzi stanowczo, że to, »  
00:50:29