Strona główna » Publicystyka » polityka » Tomasz Lis na żywo

Tomasz Lis na żywo

 

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tomasz Lis na żywo - 17.11.2014

image – To nie jest dobry rezultat SLD. To problem tej partii i liderów, co zrobić, by przebić ten szklany sufit – mówi były prezydent Aleksander Kwaśniewski. Jego zdaniem, pozostaje pytanie czy wygrana PiS po siedmiu latach to eksces, czy trwały trend. Platforma zawiodła się w przekonaniu, że jest niepokonana. W »  

Tomasz Lis na żywo - 10.11.2014

fotoO niepodległości, wpadce Radosława Sikorskiego, wyprawie posłów do Madrytu, o Ukrainie i historii polsko–żydowskiej mówi prezydent Bronisław Komorowski. »  

Tomasz Lis na żywo - 03.11.2014

43 – W Stanach Zjednoczonych wybierani są i prokuratorzy, i sędziowie. I żaden prokurator ani sędzia nie miałby szansy znaleźć się na pierwszych stronach gazet, gdyby nie to, że jest taka szansa – Roman Polański. Złapać go, a potem powiesić jego głowę w gabinecie – mówi pisarz Janusz Głowacki. Władze USA »  

Tomasz Lis na żywo - 27.10.2014

43 Dwa zdania o rozmowie Tusk-Putin, w której miała paść propozycja rozbioru Ukrainy w 2008 r., wypowiedziane przez marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego wywołały ogromną polityczną burzę. Opozycja domaga się jego dymisji, koalicja uważa, że sprawa jest zamknięta. Kto ma rację? Gośćmi programu są obrońcy Sikorskiego Michał Kamiński i Roman Giertych oraz »  

Tomasz Lis na żywo - 20.10.2014

foto– Ministrowie mają przedstawić harmonogram realizacji tego, co zapowiedziałam w expose – mówi premier Ewa Kopacz. – Jeśli ktoś zakłada, że rząd ma zbyt krótki czas, by coś zrobić, to jest to nie do przyjęcia – dodaje szefowa rządu w rozmowie z Tomaszem Lisem. »  

Tomasz Lis na żywo - 13.10.2014

43 Czy choroba znanej osoby staje się wydarzeniem publicznym? Wiele rozpoznawalnych osób ma żal, że tak intymna kwestia, jak ich stan zdrowia jest tematem powszechnych komentarzy. Jak należy postępować w przypadku ludzi cierpiących na śmiertelne schorzenia? Gośćmi w studio są pisarka Krystyna Kofta, publicysta Jacek Żakowski oraz wybitni onkolodzy prof. Cezary »  

Tomasz Lis na żywo - 06.10.2014

43 Zarobki polityków. Czy są za wysokie. Ryszard Kalisz (Dom Wszystkich Polska) mówi, że jego koledzy adwokaci śmieją się z jego 7 tys. pensji i 2 tys. diet. Co sądzą o tym zwykli Polacy? Gośćmi programu są Ryszard Kalisz, Stefan Niesiołowski, Paweł Poncyliusz, Roman Giertych i Przemysław Wipler. W programie również »  

Tomasz Lis na żywo - 29.09.2014

image Jeśli w najbliższych latach w naszym kraju nie zacznie rodzić się więcej dzieci, liczba Polaków będzie dramatycznie maleć. Związane jest z tym pytanie, kto w takim wypadku zapłaci podatki i utrzyma starzejące się społeczeństwo. Jak przekonać młodych, by chcieli mieć potomstwo? Gośćmi programu są Irena Wóycicka (minister w Kancelarii Prezydenta), »