wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Studio Polska - 06.10.2018

image 4x3 Tematy: 1. Czy ataki opozycji na premiera Morawieckiego, jako lidera kampanii samorządowej, są skuteczne? 2. Wybory samorządowe – obietnice wyborcze i jak je rozliczać? Ile rządu w samorządzie? 3.Kryzys w Unii Europejskiej – Brexit, konflikt z Włochami, relacje z Polską, czy faktycznie wszystko co mogło pójść źle, poszło źle? 4. »  
01:34:14

Studio Polska - 29.09.2018

4x3 Trwa kampania przed wyborami samorządowymi. Opozycja atakuje premiera Mateusz Morawieckiego. Jednym z elementów tego ataku był pozew w trybie wyborczym w sprawie budowy dróg lokalnych. Szef rządu poddał się wyrokowi sądu i wydał stosowne oświadczenie. Mimo wyroku skazującego z wyborów nie wycofuje się prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Mimo oskarżeń o »  
01:33:54

Studio Polska - 22.09.2018

4x3 Polski prezydent spotkał się w Białym Domu z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Była to pierwsza wizyta Andrzeja Dudy u amerykańskiego przywódcy. Przywódcy rozmawiali m.in. o stałej obecności wojsk amerykańskich w Polsce. Jakie będą rezultaty wizyty? Czy możemy liczyć na Amerykę? W programie też: wybory samorządowe – czy lewicowi kandydaci zdecydują »  
01:34:48

Studio Polska - 15.09.2018

image 4x3 Parlament Europejski poparł projekt dyrektywy o prawie autorskim dotyczącym internetu. Za przyjęciem dokumentu zagłosowali m.in. europosłowie Platformy Obywatelskiej. Czyje interesy chronić ma ta dyrektywa? Czy oznacza cenzurę w internecie?. W programie też o chaosie w Sądzie Najwyższym i buncie sędziów wobec zmian. Czy sędziowie uznają prawa ustawodawcy i podział władz »  
01:34:13

Studio Polska - 08.09.2018

43 Sędzia Igor Tuleya zwrócił się do Trybunału Sprawiedliwości UE z pytaniem prejudycjalnym dotyczącym niezawisłości sędziowskiej, przez co zawieszony został proces trzech mężczyzn, którzy należeli do tzw. grupy mokotowskiej. Czy mógł tak postąpić? W programie też m.in. o wystawie zdjęć, jaką europosłowie PO otworzyli w Parlamencie Europejskim; fotografie przedstawiają protesty, jakie »  
01:35:33

Studio Polska - 01.09.2018

4x3 Sąd uniewinnił Władysława Frasyniuka za podanie nieprawdziwych danych policji podczas kontrmanifestacji wobec miesięcznicy smoleńskiej. Wcześniej uniewinnił blokujących miesięcznicę Obywateli RP. Czy sądy w nadzwyczajny sposób traktują przeciwników obecnej władzy? Krajowa Rada Sądownictwa przesłuchała kandydatów na wakaty w Sądzie Najwyższym i rekomendował kandydatów na te posady. Europejski Trybunał Sprawiedliwości zajął się »  
01:34:10

Studio Polska - 25.08.2018

4x3 Ruszyła kampania przed wyborami samorządowymi. Premier Mateusz Morawiecki zapewniał w Sandomierzu, że tak jak rząd dotrzymuje obietnic, tak rządząca większość dotrzyma obietnic w samorządach. Rywalizacja zaczęła się do walki o głosy polskiej wsi. W programie również o wydaleniu z Unii Europejskiej żony szefa Fundacji Otwarty Dialog Ludmiły Kozłowskiej. Negatywną opinię »  
01:34:14

Studio Polska - 18.08.2018

43 Obchody Święta Wojska Polskiego znów podzieliły Polaków. W uroczystej defiladzie nie wzięła udziału opozycja, która zorganizowała alternatywne obchody. Czy obchody ważnych dla Polski rocznic musi dzielić społeczeństwo? Premier ogłosił termin wyborów samorządowych. Mają się odbyć 21 października. Tym samym ruszyła oficjalna kampania wyborcza, do której wykorzystywane są bieżące wydarzenia. W »  
01:34:21