• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Lubelskie

100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości

18:46, 09.10.2018
100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości "100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości". Taką akcję rozpoczęło Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu. Akcję zainaugurowali dziś pracownicy i sympatycy stowarzyszenia. Podpisano również porozumienie o współpracy pomiędzy stowarzyszeniem a Regionalnym Centrum Krwiodawsta i Krwiolecznictwa w Lublinie.

"100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości". Taką akcję rozpoczęło Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu. Akcję zainaugurowali dziś pracownicy i sympatycy stowarzyszenia. Podpisano również porozumienie o współpracy pomiędzy stowarzyszeniem a Regionalnym Centrum Krwiodawsta i Krwiolecznictwa w Lublinie.

TVP3 Lublin
TVP3 Lublin

Podziel się:   Więcej
Krew - to jeden z najcenniejszych darów, dzięki któremu można uratować drugiemu człowiekowi życie. Wie o tym doskonale zamojskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem".

Celem akcji jest nie tylko promowanie krwiodawsta, ale też uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przy tej okazji zamojski oddział Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zamierza pobrać 100 litrów krwi.

Podczas inauguracji akcji, krew oddali pracownicy i sympatycy stowarzyszenia. Podpisano również porozumienie o współpracy między zamojskim i Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Krew będzie można oddawać w zamojskim oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa do 9 listopada podając hasło "krok za krokiem".
 
 
 
...