• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Najnowsze trendy w modzie ślubnej, czyli targi Wedding Day w Jasionce

17:06, 20.10.2019
  Anna Arciszewska;   Aktualności
Najnowsze trendy w modzie ślubnej, czyli targi Wedding Day w Jasionce W podrzeszowskiej Jasionce ofertę prezentowało około stu wystawców z całej Polski. Można się było dowiedzieć, jak przygotować wesele od a do z, zaczynając od sukni ślubnej.

W podrzeszowskiej Jasionce ofertę prezentowało około stu wystawców z całej Polski. Można się było dowiedzieć, jak przygotować wesele od a do z, zaczynając od sukni ślubnej.

Targi Wedding Day w Jasionce
Targi Wedding Day w Jasionce

Podziel się:   Więcej
Zakup sukni ślubnej spędza sen z powiek niejednej panny młodej. Zwłaszcza, gdy ceremonia zbliża się wielkimi krokami, a o wybór trudno. I decydują - co jest ważniejsze: moda czy wygoda? Mierzą także panowie. Modne są przede wszystkim smokingi, ale niekoniecznie w klasycznym wydaniu. Styliści podpowiadają, by były zielone, bordowe lub granatowe. Natomiast garnitury, koniecznie w kratę. Do tego muchy i kamizelki. Ceny całego stroju zaczynają się już od kilkuset złotych.

Jeśli chodzi o wybór obrączek, te najbardziej oryginalne to na przykład czarne złoto łączone z innymi odcieniami. U większości młodych par, na palcach króluje jednak tradycja, czyli klasyczne złoto, z często wygrawerowanymi imionami ukochanych, ale nie tylko. Wśród weselnych przysmaków hitem wciąż są i będą w najbliższym sezonie minitorciki, pralinki, muffinki, trufle czy marcepanki fantazyjnie ułożone na słodkim stole. Koszt takiego poczęstunku dla 100 gości to wydatek około 2 tys. złotych.

Wiele par przygotowania do ślubu rozpoczyna już dwa lata przed datą ceremonii. Wtedy rezerwują sale, fotografów czy zespół muzyczny, a koszt całej zabawy liczony jest w tysiącach złotych.
 
 
 
...
 
źródło: Aktualności