• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Parlamentarzyści PiS dziękowali za poparcie w Jasienicy Rosielnej

17:27, 20.10.2019
  Marek Winiarski;   Aktualności
Parlamentarzyści PiS dziękowali za poparcie w Jasienicy Rosielnej Podkarpaccy posłowie i senatorowie z Prawa i Sprawiedliwości z okręgu przemysko-krośnieńskiego podsumowali w Jasienicy Rosielnej kampanię do Parlametu. Wybór tej gminy nie jest przypadkowy. Właśnie tam poparcie dla tej partii siegnęło prawie 83 procent. To najwięcej w powiecie brzozowskim. Gmina Jasienica, Jeżowe i Brzyska odnotowały najwyższy w województwie wynik poparcia dla PiS.

Podkarpaccy posłowie i senatorowie z Prawa i Sprawiedliwości z okręgu przemysko-krośnieńskiego podsumowali w Jasienicy Rosielnej kampanię do Parlametu. Wybór tej gminy nie jest przypadkowy. Właśnie tam poparcie dla tej partii siegnęło prawie 83 procent. To najwięcej w powiecie brzozowskim. Gmina Jasienica, Jeżowe i Brzyska odnotowały najwyższy w województwie wynik poparcia dla PiS.

Rekordowe poparcie dla PiS w gminie Jasienica Rosielna
Rekordowe poparcie dla PiS w gminie Jasienica Rosielna

Podziel się:   Więcej
Gmina Jasienica Rosielna, liczy niespełna 8 tys. mieszkańców. Od lat kandydaci prawicowych ugrupowań otrzymywali tu najwięcej głosów w wyborach prezydenckich i parlamentarnych, także do parlamentu europejskiego. Tak było też przy urnach 13 października.

W czasie spotkania z mieszkańcami Jasienicy Rosielnej, poseł Marek Kuchciński powiedział, że wszystkie obietnice wyborcze, także te dotyczące tej konkretnie gminy i powiatu, będą zrealizowane. Ważnym tematem dla nowych parlamentarzystów jest też poprawa dostępu do wody pitnej dla mieszkańców wsi. Zdaniem uczestniczącego w spotkaniu posła Adama Śnieżka, powiat brzozowski, w tym gmina Jasienica Rosielna wymaga większego wsparcia również z innych względów.

W okręgu przemysko-krośnieńskim do parlamentu dostało się 8 posłów i 2 senatorów. W samej gminie Jasienica Rosielna frekwencja wyniosła blisko 66 procent i była wyższa niż średnia w województwie.
 
 
 
...
 
źródło: Aktualności