Strona główna » Religia » programy katolickie » Kronika Szlachetnej Paczki

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kronika Szlachetnej Paczki - Aktorski „Klan” przygotowuje paczkę

fotoTo nie pierwszy raz, gdy aktorzy biorą udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Dlaczego warto do nich dołączyć? »  
0:04:24

Kronika Szlachetnej Paczki - Gwiazdy kolędują w Pałacu Prezydenckim

436 grudnia 2013 r. w Pałacu Prezydenckim odbył się specjalny koncert kolęd promujący inicjatywę świątecznej pomocy „Szlachetna Paczka”. Na zaproszenie Pary Prezydenckiej, w wyjątkowym koncercie udział wzięli: Kayah, Edyta Bartosiewicz, Urszula Dudziak, Natalia Kukulska, Anna Maria Jopek, Monika Borzym oraz Halina Mlynkova. »  
0:03:18

Kronika Szlachetnej Paczki - Szlachetna pomoc

f4Zaczęło się 13 lat temu od grona przyjaciół. Dziś w przedświąteczną akcję Szlachetnej Paczki włącza się cała Polska! »  
0:03:11

Kronika Szlachetnej Paczki - Finał Szlachetnej Paczki

imageW tym roku udało się pomóc ponad 13 tys. rodzin potrzebujących wsparcia. Zobacz, jak wyglądała finałowa zbiórka paczek. »  
0:02:00

Kronika Szlachetnej Paczki - Trio z Dortmundu szykuje Szlachetną Paczkę

imageW kawiarence Szlachetnej Paczki spotykamy Marcina Mroczka, który włączył się w tegoroczną pomoc rodzinom najuboższym. Specjalną paczkę przygotowywali także polscy piłkarze. Zobacz, co Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek sądzą o tej akcji. »  
0:02:46

Kronika Szlachetnej Paczki - Arstyści krakowscy kontra artyści warszawscy

imageGrzegorz Turnau, Wojciech Malajkat, Olek Klepacz, Andrzej Sikorowski i Marek Kondrat zdradzają, dlaczego wybrali właśnie Szlachetną Paczkę. Jak poszło im kompletowanie listy prezentów dla wybranej rodziny? »  
0:03:29

Kronika Szlachetnej Paczki - odc. 3

foto 4x3Zofia Noceti-Klepacka i Jerzy Dudek opowiadają o swojej wizji lepszego świata, o tym, jak udaje im się wygrywać oraz o ty, kim naprawdę jest lider zespołu. »  
0:03:02

Kronika Szlachetnej Paczki - odc. 2

foto 4x3Jak znaleźć dla siebie ścieżkę w życiu? Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i Natalia Partyka zapewniają, że pierwszym krokiem jest określenie kim się chce być, drugim codzienna praca i ciągłe podnoszenie poprzeczki. Ksiądz Jacek Stryczek dodaje, że ćwiczyć należy każdego dnia, bo nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się nasza siła. »  
0:03:02