Strona główna » Religia » programy katolickie » Między ziemią a niebem

Informacja o programie

Informacja o programie Najważniejsze informacje z życia Kościoła oraz ciekawe dyskusje o sprawach ważnych nie tylko dla ludzi wierzących – tym w każdą niedzielę tuż przed południem przyciąga prawie milion widzów program „Między Ziemią a Niebem”. W czasie jego trwania jest też transmitowana modlitwa „Anioł Pański” z Papieżem Franciszkiem.

Najważniejsze informacje z życia Kościoła oraz ciekawe dyskusje o sprawach ważnych nie tylko dla ludzi wierzących – tym w każdą niedzielę tuż przed południem przyciąga prawie milion widzów program „Między Ziemią a Niebem”. W czasie jego trwania jest też transmitowana modlitwa „Anioł Pański” z Papieżem Franciszkiem.

Prowadzący zapraszaja na poruszające rozmowy z gośćmi w studio (fot. TVP)
Prowadzący zapraszaja na poruszające rozmowy z gośćmi w studio (fot. TVP)
Transmisja Modlitwy „Anioł Pański”

Wspólnie z Papieżem i wiernymi zgromadzonymi na Placu Świętego Piotra mogą Państwo uczestniczyć w modlitwie „Anioł Pański”. Podczas niej w dolnej części ekranu wyświetlamy jest polski tekst. Spotkanie z Ojcem Świętym rozpoczyna rozważanie nawiązujące do niedzielnego czytania z Ewangelii, a kończą pozdrowienia kierowane przez Franciszka do wiernych.

Serwis informacyjny


Materiały filmowe i rozmowy z gośćmi w studiu, a w nich - informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie oraz komentarze do aktualnych wydarzeń zza Spiżowej Bramy. Wszystko o akcjach charytatywnych i non profit, przedsięwzięciach ekumenicznych oraz wydarzeniach poruszających opinię publiczną, również dotyczących innych religii i wyznań.

Dyskusje publicystyczne


Jedyne takie telewizyjne forum dyskusji o aktualnych wydarzeniach religijnych i problemach społecznych. Otwartość i różnorodność opinii gwarantują zapraszani goście, prezentujący odmienne stanowiska i światopoglądy. W debatach zawsze jasno przedstawiane jest nauczanie Kościoła Katolickiego.

Internet


Stałym elementem programu jest przegląd informacji z portali katolickich. A interaktywne uczestnictwo w programie umożliwia Państwu czat. Logując się pod adresem www.ziemianiebo.tvp.pl można brać udział w telewizyjno-internetowej debacie, wyrażać swoje opinie i spostrzeżenia. Czat wyświetlany jest na dole ekranu podczas dyskusji publicystycznej.

Nasz program można również oglądać na całym świecie za pośrednictwem serwisu www.ziemianiebo.tvp.pl.

Emisja: TVP1, niedziela godz. 11:55.

Program prowadzą:

Joanna Ładzińska-Molak, Marek Zając, Krzysztof Drwal i Paweł Kuwik

Autor scenariusza i wydawca programu - Joanna Linczuk

Wydawca felietonów informacyjnych - Piotr Kot

Producent - Wojciech Kasprzyk