Strona główna » Retro » seriale » Kultowe seriale » wideo » 07 zgłoś się

07 zgłoś się

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 1, „Porucznik Borewicz"

imageMilicja zatrzymuje członków gangu inżyniera w momencie, kiedy ten odkrywa podwójną grę zatrudnionego do brudnej roboty człowieka. Major nakazuje zdjęcie kajdanek „zdrajcy”. Okazuje się, że to niedawno oddelegowany z placówki zagranicznej porucznik Borewicz, który rozpracowywał gang jako glina działający „pod przykryciem”. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:13

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 1, „Dyrektorskie kwalifikacje"

imagePo wyjściu z więzienia młody człowiek zgłasza się do Urzędu Pracy, tak jak miał napisane w grypsie. Pytany o kwalifikacje, nie kryje, iż interesuje go tylko dyrektorski fotel. Zaczepia go mężczyzna, pytając jakiego zajęcia szuka. Co ma mu do zaoferowania? Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:50

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 1, „Długie ręce inżyniera”

imagePo tym jak się sprawdził w terenie, szef prowadzi podającego się za przestępcę Borewicza, do inżyniera. Ten składa mu intratną ofertę powiększenia płacy, w zamian za większe zaangażowanie w brudną robotę. Borewicz przyjmuje propozycję, choć inżynier go uprzedza, że w razie wtopy, dosięgnie go wszędzie. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:42

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 2, „Wisior"

imageGrasujący w ekskluzywnej restauracji kieszonkowiec okrada klienta baru. Nie wiec co zwinął. W toalecie sprawdza zawartość „zrobionej” kieszeni. Okazuje się, że prócz kasy, wśród fantów jest drogocenny wisior. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:34

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 2, „Cyk, powiedział budzik do zegara"

imageBorewicz prowadzi śledztwo. W knajpie, gdzie kieszonkowiec ukradł wisior przepytuje barmankę, kto widział ludzi, którzy padli ofiarą doliniarza. Ta podsuwa mu trop… Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:05

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 2, „Przesłuchanie Gabora"

imageBorewicz z Zubkiem przesłuchują Gabora. Ten tłumaczy im się z kradzieży w knajpie, licząc, że będzie to dla niego okoliczność łagodząca. Czy na tyle by uratować go od kolejnej odsiadki? Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:48