Strona główna » Retro » seriale » Kultowe seriale » wideo » 07 zgłoś się

07 zgłoś się

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 13, „Żółta teczka"

imageNa dancingu zostaje zastrzelony mężczyzna. Jest również włamanie do jego domu. W lokalu jest Ewa Romska, siostra zamordowanego. Wyjaśnia Borewiczowi, że brat miał żółtą teczkę, w której trzymał materiały kompromitujące różne osoby. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:06

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 13, „Dobra rada"

imageBorewicz przesłuchuje „Prezesa”, u którego znaleziono większą ilość dolarów. „Prezes” daje porucznikowi dobrą radę, by zostawił sprawę Romskiego i szantażowanych przez niego osób w spokoju. Próbuje mu wręczyć łapówkę. Jak zareaguje stróż prawa? Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:03:00

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 13, „Na imieninach"

image07 idzie z Ewą na proszone imieniny. Okazuje się, że zamiast na rodzinna imprezę trafia do nielegalnego kasyna. Grywał w nim zamordowany Romski. Po jednej grze, od swojego byłego „klienta" – Gabora, dowiaduje się, gdzie może znaleźć szefa kasyna. Kim jest boss nielegalnej szulerni? Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:04:30

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 14, „Ratownik"

imageBorewicz znów pracuje „pod przykryciem”. Zatrudnia się jako ratownik w ośrodku nad jeziorem. Milicja ma podejrzenia, że nie cały interes jest legalny. Czego będzie wymagał on ratownika szef kampingu? Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:15

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 14, „Szatańska sprawka - sex"

imagePo morderstwie, w ośrodku, gdzie ratownikiem jest Borewicz, oficjalne śledztwo prowadzi porucznik Zubek. Przesłuchuje ajenta prowadzącego kamping. W sprawach etyczno-moralnych i damsko-męskich obaj rozmówcy wyraźnie mają odmienne zdania. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:39

Kultowe seriale - 07 zgłoś się, odc. 14, „Pobudka Elki"

imagePo zabójstwie właściciela wczasowego ośrodka, Borewicz z Zubkiem jadą do Elki, jednej z dziewczyn, która prostytuowała się w domkach nad jeziorem. Dziewczyna jest po nocnej libacji. Dopytywana przez milicjantów w nienajlepsszych słowach mówi o byłym szefie i jego dziewczynie. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:03:29