Strona główna » Retro » seriale » Kultowe seriale » wideo » Czterej pancerni i pies

Czterej pancerni i pies

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 1, „Tygrys"

imageMłody Janek Kos trafił na Syberię. Wraz ze starym Jefimem poluje dla tamtejszej spółdzielni. Na ich terenie poluje też tygrys. Janek zabija zwierzę, które rani starego myśliwego. Nie przewiduje jeszcze, że nie będzie to ostatni tygrys w jego życiu. Tylko, że następne będą już pancerne. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:03:20

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 1, „Nostalgia"

imageJanka ciągnie do wojska. Z powodu wieku nie chcą go przyjąć. Jefim przepowiada mu, że kiedy już to się stanie i odejdzie do rodzinnego kraju, to nie wróci. Tak jak z Syberii odeszli wnukowie zesłanych za Powstanie Listopadowe Polaków. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:53

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 1, „Zapchana rura"

imageJanka nie chcieli przyjąć do czołgów. Fortelem wychodzi z tarapatów. Zapycha rurę wydechową w samochodzie, którym ma jechać nabór do jednostki. Co obiecał mu porucznik w zamian za uruchomienie samochodu? Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:04:23

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 1, „Trzy dziesiątki"

imagePorucznik Jarosz kompletuje załogę czołu. Żeby się do niej dostać, trzeba wykazać się jakimiś nadzwyczajnymi umiejętnościami. Janek ma za zadanie trzy razy trafić w dziesiątkę. I nauczyć się „śpiewać” – po czołgowemu. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:59

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 2, „Kąpiel kucharza"

imageJanek i Gustlik mają służbę w kuchni, którą prowadzi kapral Kucharek. Wypominają kucharzowi, że wyjada konserwy, które są przeznaczone do kotła dla wojska. Kapral wystraszony przez Gustlika wpada do gara z kartoflami. Jaka kara spotka jeszcze Kucharka za wyjadanie szpeku? Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:12

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 2, „Kominiarz z Sandomierza"

imageGrześ ma dylemat. Zastanawia się co powiedzieć, kiedy w Polsce spytają go o pochodzenie. Prosi o pomoc Gustlika. Ten próbuje dopasować wygląd Gruzina do jakiegoś rejonu w Polsce i wykalkulował, że najbardziej Grześ będzie pasował jako syn… kominiarza z Sandomierza. Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:14