Strona główna » Retro » seriale » Kultowe seriale » wideo » Czterej pancerni i pies

Czterej pancerni i pies

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kultowe seriale - Janusz Przymanowski w ostatnim odcinku "Czterech pancernych"

imagePo wojowaniu przyszedł czas na zabawę. Gustlik z Honoratą i Janek z Marusią szykują się do podwójnego weseliska. Niespodziewanie Grześ oświadcza się Lidce i zamiast dwóch będą trzy wesela.Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:09:31

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 21, „Do domu"

imagePolskie jednostki jeszcze są na terenie Niemiec. Do załogi, która stacjonuje w jednym z folwarków, przyjeżdża dowódca dywizji – już generał. Ma dla pancernych dobrą wiadomość. Wreszcie przyszedł czas powrotu do domu.Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:02:52

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 21, „Spotkanie sojuszników"

imageDziałania bojowe skończyły się. Załoga z kapitanem Pawłowem czeka na dalsze rozkazy. Odwiedzają ich Amerykanie, kiedy przychodzi rozkaz formowania dywizji.Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:03:38

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 20, „Drezyna"

imageTomek trafił na niemiecki magazyn z jedzeniem. Wszystko zapakował na drezynę. Jednak wiktuałów trzeba się pozbyć. Drezyna będzie wykorzystana do innego celu.Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:39

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 20, „Hektary Szawełłów"

imagePiechota szykuje się do szturmu na stację metra. Szawełło wspomina swoją ziemię na kresach wschodnich. Snuje rozważania o przyszłości. Jednak nie kryje tęsknoty za rodzinnymi stronami.Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:01:14

Kultowe seriale - Czterej pancerni i pies, odc. 20, „Jak Szarik został saperem"

imageStacja metra Tiergarten jest jednym z ostatnich punktów oporu blokującym drogę do Reichstagu. Pancerni mają za zadanie wysadzenie stacji od wewnątrz. Jednak do miejsca ułożenia ładunków nie ma dojścia. Tylko Szarik jest w stanie zanieść tam materiały wybuchowe.Zobacz cały odcinek w VOD »  
00:00:00