• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Dwójka latem – pełna premier

17:31, 03.06.2015
Dwójka latem – pełna premier Dwójka – jak co roku latem – rusza w wielką, wakacyjną trasę. Kamery TVP2 będą w całej Polsce, wszędzie tam, gdzie dzieje się coś widowiskowego, interesującego, ważnego, wartego odnotowania. Największe koncerty muzyczne z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd, festiwale, kabaretony, wydarzenia kulturalne… to od lat domena letniej ramówki TVP2!

Dwójka – jak co roku latem – rusza w wielką, wakacyjną trasę. Kamery TVP2 będą w całej Polsce, wszędzie tam, gdzie dzieje się coś widowiskowego, interesującego, ważnego, wartego odnotowania. Największe koncerty muzyczne z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd, festiwale, kabaretony, wydarzenia kulturalne… to od lat domena letniej ramówki TVP2!

Dwójka będzie relacjonować między innymi koncerty w ramach festiwalu Solidarity of arts (fot. TVP)
Dwójka będzie relacjonować między innymi koncerty w ramach festiwalu Solidarity of arts (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Już dziś Dwójka gorąco zaprasza widzów na „Lato ZET i DWÓJKI” – cykl realizowanych z rozmachem koncertów plenerowych, gromadzących tłumy publiczności i miliony widzów przed telewizorami. Kilkudziesięciu artystów, największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, multimedialna scenografia, największe przeboje ostatnich lat i szlagiery, przy których bawią się całe pokolenia! „Lato ZET i Dwójki” już od 28 czerwca w niedzielne wieczory na antenie TVP2.

Wakacyjną tradycją TVP2 są także letnie imprezy kabaretowe, niezmiennie cieszące się rekordową popularnością wśród publiczności i widzów. W kolejne soboty, o godz. 20:05 Dwójka współtworzyć będzie takie wydarzenia, jak: Latający Klub 2 na wakacjach w Lubelskiem, XVII Mazurska Noc Kabaretowa, XXI Festiwal Kabaretu w Koszalinie i Świętokrzyska Gala Kabaretowa. A wszystko to oczywiście, jak zawsze NA ŻYWO!

W letniej ramówce Dwójki nie zabraknie także takich wydarzeń muzycznych, jak: „Sabat czarownic” z amfiteatru Kadzielnia w Kielcach (z udziałem kontrowersyjnej artystki, Conchity Wurst), widowiskowy koncert z okazji 150-lecia Katowic, czy niezwykły, zrealizowany z rozmachem koncert na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, wpisujący się w obchody Europejskiej Stolicy Kultury 2016. wystąpi m.in. Andrea Bocelli. Muzyczne lato z Dwójką to także koncerty organizowane w ramach: Przystanku Woodstock, Ostróda Reggae Festival, Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie, Międzynarodowego Festiwalu Kultury i Muzyki Romów, Warsaw Summer Jazz Days, Solidarity of Arts, inauguracji festiwalu Dwa Brzegi czy wielkiej gali jazzowej w Teatrze Wielkim w Łodzi. W specjalnych wydaniach magazynu „WOK – Wszystko o Kulturze” przeniesiemy się m.in. na poznański Malta Festival, krakowski Festiwal Kultury Żydowskiej czy wrocławski T-Mobile Nowe Horyzonty.

Lato z Dwójką to także nowości i premiery serialowe! Wśród nich: pierwsza seria popularnego serialu kryminalno-sensacyjnego amerykańskiej stacji ABC „Skandal” oraz hitowy serial amerykańskiej stacji NBC pt. „Grimm”, stanowiący fascynujące połączenie tradycyjnego kryminału z elementami fantasy.
 
 
 
...