• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Katarzyna Pakosińska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju

18:20, 03.03.2011
Katarzyna Pakosińska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju „Nasze artystyczne drogi się rozeszły” – napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej Kabaret Moralnego Niepokoju. Katarzyna Pakosińska pożegnała się z jednym z najpopularniejszych polskich zespołów kabaretowych.

„Nasze artystyczne drogi się rozeszły” – napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej Kabaret Moralnego Niepokoju. Katarzyna Pakosińska pożegnała się z jednym z najpopularniejszych polskich zespołów kabaretowych.

Katarzyna Pakosińska z liderem KMN Robertem Górskim fot. Jan Bogacz/TVP)
Katarzyna Pakosińska z liderem KMN Robertem Górskim fot. Jan Bogacz/TVP)

Powiązane artykuły


Podziel się:   Więcej
„Wszystkich widzów i fanów Kabaretu Moralnego Niepokoju, a w szczególności fanów talentu Kasi Pakosińskiej, chcielibyśmy poinformować, że nasze artystyczne drogi się rozeszły. Serdecznie dziękujemy jej za wspaniałe chwile, które przeżyliśmy razem i które na zawsze pozostaną w naszej pamięci” – czytamy w oświadczeniu na oficjalnej stronie kabaretu.

Katarzyna Pakosińska występowała z KMN od 1996 roku, czyli od samego początku istnienia zespołu. Jej znakiem rozpoznawczym był zaraźliwy, perlisty śmiech. Oficjalnie odpowiadała w zespole za „wdzięk”. W ostatnich latach prowadziła też działalność poza kabaretem. Dla TVP zrealizowała cykl dokumentalny „Tańcząca z Gruzją”.

„Kasi Pakosińskiej życzymy wszystkiego najlepszego na jej nowej drodze artystycznego rozwoju, trzymamy kciuki za jej przyszłe sukcesy” – kończy swoje oświadczenia kabaret. My również życzymy pani Kasi powodzenia i czekamy na jej nowe projekty.
 
 
 
...