• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Marta Żmuda-Trzebiatowska w „Wizji dźwięku” Roguckiego

08:02, 22.07.2011
Marta Żmuda-Trzebiatowska w „Wizji dźwięku” Roguckiego Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska wystąpiła w teledysku do jednego z utworów solowej płyty Piotra Roguckiego. „Wizja dźwięku” to drugi klip promujący płytę.

Aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska wystąpiła w teledysku do jednego z utworów solowej płyty Piotra Roguckiego. „Wizja dźwięku” to drugi klip promujący płytę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska gościnnie wystąpiła w teledysku Piotra Roguckiego (fot. TVP)
Marta Żmuda-Trzebiatowska gościnnie wystąpiła w teledysku Piotra Roguckiego (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
– Podczas przygotowań do realizacji teledysku założyliśmy z Piotrem, że tym razem siłą teledysku ma być przede wszystkim jego wizualna strona. Teledysk nie posiada szczególnej fabuły, ani rozbudowanych aktorskich scen, jednak dzięki wykorzystaniu kilku prostych technik filmowo–wizualnych udaje się nawiązać korespondencję obrazu z tekstem utworu – mówi Mateusz Winkiel, reżyser teledysku. – Dodatkowym atutem klipu jest udział Marty, która sprawiła, że obraz zyskał dodatkową moc dzięki jej postaci przedstawionej w tak niekonwencjonalny sposób – dodaje.

Solowy album Piotra Roguckiego zatytułowany „Loki - Wizja dźwięku” trafił na półki sklepowe w marcu 2011 roku. W lipcu powstał drugi klip promujący płytę – „0Wizja dźwięku”, w którym gościnnie wystąpiła Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Piotr Rogucki jest aktorem, a także wokalistą i frontmanem łódzkiego zespołu rockowego Coma. „Wizja dźwięku” to pierwszy solowy album artysty zawierający 15 utworów, z których większość napisana jest w całości przez niego. Pierwszym teledyskiem promującym najnowszą płytę Roguckiego był klip do utworu „Szatany”.

(po/PAP Life)