• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Monika Richardson wraca do TVP2

17:56, 16.12.2009
Monika Richardson wraca do TVP2

Monika Richardson w programie „Orzeł czy reszta?”, fot. TVP
Monika Richardson w programie „Orzeł czy reszta?”, fot. TVP

Podziel się:   Więcej
Już 24 grudnia gośćmi świątecznych wywiadów Moniki Richardson będą gwiazdy serialu „Barwy Szczęścia”, zaś pierwszego dnia Świąt aktorzy oraz muzycy z programu „Zacisze Gwiazd”, m.in. Bracia Golcowie i Zbigniew Wodecki. W drugi dzień Świąt w studiu pojawią się nominowani do Telekamer 2010, wśród nich Michał Olszański, aktorzy z popularnego serialu dwójkowego „Tancerze” Katarzyna Glinka i Natalia Lesz, a także twórcy najlepszych polskich kabaretów, m.in. Robert Górski i członkowie kabaretu „Koń Polski”.

Specjalne wywiady zatytułowane „Święta w Dwójce” będą dotyczyć tradycji oraz zwyczajów świątecznych polskich celebrytów i artystów. W niedzielę 27 grudnia gośćmi Moniki Richardson będą czołowi polscy projektanci. Zaprezentują widzom najciekawsze kreacje sylwestrowe i zaproponują, jak ubrać się według najnowszych trendów mody.

Od 17 stycznia Monika Richardson poprowadzi w telewizyjnej Dwójce nowy program poświęcony aktualnym wydarzeniom kulturalnym - „Wstęp Wolny”. O swoim powrocie do TVP2 Monika Richardson mówi - Z prawdziwym sentymentem i radością wracam do Dwójki, gdzie zaczynałam swoją karierę. Tu są moi przyjaciele, ale przede wszystkim moi widzowie.
Monika Richardson
Od 1995 była dziennikarką TVP2. Prowadziła i była współautorką programu „Kulty popkultury", teleturnieju prawnego „Teleadwokat”, programów o tematyce europejskiej: „Europejczycy”, „Europa da się lubić”, „Orzeł czy reszta?”. Od października 2006 wspólnie z Katarzyną Figurą, Bogusławem Kaczyńskim i Wojciechem Cejrowskim zasiadała w jury programu „Supertalent” w TVP2. Była gospodynią „Pytania na śniadanie” - magazynu porannego w TVP2. Przez 2,5 roku (do maja 2008 r.) pełniła funkcję redaktorki naczelnej czasopisma „Zwierciadło”.