• Wyślij znajomemu
    zamknij [x]

    Wiadomość została wysłana.

     
    • *
    • *
    •  
    • Pola oznaczone * są wymagane.
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Scarlett Johansson na Jamajce, mąż załamany

13:08, 22.12.2010
Scarlett Johansson na Jamajce, mąż załamany Ryan Reynolds raczej nie czuł się jak superbohater na planie opartego na komiksie filmu „Green Lantern”, który kręcono minionej wiosny. Członek ekipy pracującej przy tej produkcji zdradził, iż aktor żalił się na zachowanie swojej żony – Scarlett Johansson.

Ryan Reynolds raczej nie czuł się jak superbohater na planie opartego na komiksie filmu „Green Lantern”, który kręcono minionej wiosny. Członek ekipy pracującej przy tej produkcji zdradził, iż aktor żalił się na zachowanie swojej żony – Scarlett Johansson.

Ryan Reynolds i Scarlett Johansson zamierają wziąć rozwód (fot. Peter Foley/PAP/EPA)
Ryan Reynolds i Scarlett Johansson zamierają wziąć rozwód (fot. Peter Foley/PAP/EPA)

Podziel się:   Więcej
W ubiegłym tygodniu para oświadczyła, że po dwóch latach małżeństwa zamierza wziąć rozwód.

„Ryan kilkakrotnie mówił, że Scarlett źle go traktuje” – zdradziła osoba z kręgu 34-letniego aktora. „Nigdy nie wyglądało na to, jakby on był dla niej najważniejszy” – dodał informator w rozmowie dla magazynu „Us Weekly”.
Kiedy media 14 grudnia po raz pierwszy poinformowały o rozpadzie małżeństwa słynnej pary, inny znajomy Reynoldsa zdradził, że „jest on zasmucony i załamany”.

Tymczasem 26-letnia gwiazda filmu „Iron Man 2” wydaje się być mniej poruszona tą sytuacją. Zaraz po ogłoszeniu decyzji o rozwodzie, aktorka udała się z przyjaciółkami na wakacje na Jamajkę. „Ona czuła się zniechęcona i niezwiązana z nim emocjonalnie” – wyjaśniła osoba z kręgu aktorki.

(Źródło: PAP Life)