Strona główna » Rozrywka » festiwale i koncerty » Bydgoszcz Hit Festiwal 2010

galerie

sortuj: rosnąco | malejąco

Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - Drugi dzień na Hit Festiwalu

Drugi dzień Bydgoszcz Hit Festiwalu upłynął pod znakiem zagranicznych przebojów. W emocjonującej rywalizacji tytuł Zagranicznego Hitu Lata przypadł zespołowi Safri Duo z przebojem „Helle”.  »

Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - Edyta Górniak na Bydgoszcz Hit Festiwal

Od kiedy zaczęła śpiewać, jej kariera to pasmo sukcesów. Do Bydgoszczy przyjechała w roli gwiazdy. W drugim dniu Hit Festiwalu zaśpiewała swoje największe przeboje. Zobacz przygotowania do jej koncertu.  »

Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - Volver wygrał w Bydgoszczy

W pierwszy dzień Bydgoszcz Hit Festiwalu królowali polscy wykonawcy. Spośród 15 artystów walczących o tytuł Polskiego Hitu Lata 2010 widzowie wybrali zespół Volver.  »

Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - Występ Alexandry Burke

Na Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 zaśpiewała piosenkę „Broken Heels”. Zobacz, jak prezentowała się Alexandra Burke.  »

Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - Polski dzień Hit Festiwalu: próby

Pierwszy dzień Bydgoszcz Hit Festiwalu został zarezerwowany dla polskiej piosenki. Piętnastu wykonawców stanęło do rywalizacji o tytuł Polskiego Hitu Lata 2010. Jak gwiazdy przygotowywały się do występu w Hali Łuczniczka? Zobacz zdjęcia z ostatniej próby.  »

Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 - Konferencja Bydgoszcz Hit Festiwal 2010

W Pałacu Prymasowskim 3 sierpnia odbyła się konferencja Bydgoszcz Hit Festiwalu 2010. Maciej Kurzajewski i Agnieszka Szulim prowadzili spotkanie z artystami. Podczas konferencji odbyło się losowanie kolejności wykonań festiwalowych hitów. Zobacz gwiazdy zgromadzone na konferencji.  »