Strona główna » Rozrywka » festiwale i koncerty » Sopot Hit Festiwal 2009

galerie

sortuj: rosnąco | malejąco

Sopot Hit Festiwal 2009 - Jubileusz Budki Suflera na sopockiej scenie

Budka Suflera to legenda polskiej sceny muzycznej. Od lat są wierni swojemu stylowi, a ich płyty cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Przez grupę przewinęło się kilku wokalistów, a sopocki koncert był sentymentalną podróżą w czasie. W »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Budka Suflera przed wielkim jubileuszem

Trzeciego dnia Sopot Hit Festiwal 2009 jeden z najpopularniejszych polskich zespołów będzie świętował 35-lecie pracy artystycznej. Na scenie gościnnie wystąpią m.in.: Izabela Trojanowska, Urszula oraz Eric Burdon, wokalista legendarnej grupy The Animals.  »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Zagraniczny Hit Lata – kto najlepiej zaśpiewał, kto najlepiej wyglądał?

W sobotni wieczór Opera Leśna należała do międzynarodowych gwiazd, które mierzyły się w wyśpiewaniu Zagranicznego Hitu Lata. Poza konkursem wystąpili również ulubieńcy publiczności: Piasek, Shaun Baker oraz Paulla.  »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Próba przed koncertem Zagranicznego Hitu Lata

Pierwszy dzień Festiwalu już za nami. W piątkowym konkursie wyłoniony został Polski Hit Lata 2009. Dziś emocje nie słabną, a festiwalowa karuzela nabiera tempa. Przed nami koncert zagranicznych hitów lata. Zobacz, jak przed występem przygotowywały »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Sopockie hity – pierwszy dzień festiwalu

Piątkowy wieczór w Operze Leśnej należał do wykonawców startujących w konkursie na Polski Hit Lata. Zwyciężyła Ewa Farna w piosenką „Cicho”. W ramach koncertu gwiazd na scenie pojawiła się Doda oraz September i Schiller.  »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Sopot Hit Festiwal 2009 na katamaranie

Najgorętszy Festiwal lata już wystartował. Na szczęście Sopot leży nad zatoką, co ułatwia studzenie nawet największych emocji. Zobacz jak tuż przed Festiwalem wygląda sopocka plaża z pływającego po zatoce katamaranu.  »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Zanim staną w blasku reflektorów – próby w Sopocie

Do Sopotu przybywają już gwiazdy, które zmierzą się w konkursie na Polski Hit Lata. Zanim staną w świetle reflektorów i burzy oklasków publiczności, rzetelnie ćwiczą głos i układy choreograficzne na scenie. Dzielnie też pozują fotoreporterom. »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Festiwal w Sopocie coraz bliżej - czwartkowa próba

Wielkimi krokami zbliża się 46. Festiwal Piosenki w Sopocie. Jak zwykle specjalnie dla Was podejrzeliśmy przygotowania gwiazd do nadchodzących koncertów. Zobacz, jak przed festiwalem Telewizji Polskiej pracują Piotr Rubik, Mrozu i Stachursky.  »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Tylko blondynka może być królową - Sopot Hit Festiwal 2009

Na scenie Sopot Hit Festiwal 2009 zespoły i wokaliści zawalczą swoimi utworami m.in.: o tytuł Polskiego Hitu Lata. Zeszłoroczna nagroda przypadła Dodzie, która w tym roku wystąpi jako gwiazda. Kto dostanie wyróżnienie w tym roku? »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Sopot Hit Festiwal 2009 po męsku

Tegoroczny plebiscyt na Polski Hit Lata 2009 będzie zdominowany przez mężczyzn. Aż dziesięciu z piętnastu wykonawców to panowie lub (prawie) męskie zespoły. Kobieca część publiczności będzie miała na kogo popatrzeć, a być może nawet... do »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Budka Suflera w tangu wczoraj i dziś

Budkę Suflera założyli w 1974 roku trzej muzycy: wokalista Krzysztof Cugowski, klawiszowiec Romuald Lipko i perkusista Tomasz Zeliszewski. Przez 35 lat nieprzerwanej działalności w zespole występowało wielu muzyków, którzy w każdym składzie potrafili odnosić sukcesy.  »

Sopot Hit Festiwal 2009 - Gwiazdy Sopot Hit Festiwal 2009 – spotkanie z prasą

Już teraz mówi się o nim „najbardziej pożądany festiwal lata” i wygląda na to, że taki będzie. Zestaw gwiazd może bowiem przyprawić o zawrót głowy. O czym mowa? Oczywiście o Sopot Hit Festiwal 2009! Opera »