• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Jay Delano „Are you ready” – wyślij SMS Z13 pod 7350

16:25, 24.06.2009
Jay Delano „Are you ready” – wyślij SMS Z13 pod 7350 Rok 2009 jest dla Jaya bardzo pracowity. 8 marca pojawił się w 9 edycji popularnego programu „Taniec z Gwiazdami”, wspólnie z Kamilą Kajak udało im się zatańczyć w półfinale. Mogliśmy go również posłuchać i zobaczyć na gali ESKA Music Awards 2009 w Łodzi.

Rok 2009 jest dla Jaya bardzo pracowity. 8 marca pojawił się w 9 edycji popularnego programu „Taniec z Gwiazdami”, wspólnie z Kamilą Kajak udało im się zatańczyć w półfinale. Mogliśmy go również posłuchać i zobaczyć na gali ESKA Music Awards 2009 w Łodzi.

Jay Delano
Jay Delano

Podziel się:   Więcej
Jay Delano - właściwie Jerral Delano Koningsverdraag, holenderski wokalista, raper, na rynku muzycznym obecny prawie 15 lat; szerszemu gronu znany z formacji R'n'G, którą współtworzył w drugiej połowie lat 90-tych.
Po opuszczeniu R'n'G Jay przeszedł religijną przemianę i skupił się przede wszystkim na muzyce gospel. W roku 2005 powrócił do showbiznesu i wystąpił w videoclipie do wielkiego przeboju zespołu Karmah - "Just Be Good To Me (Every Breath You Take)". Latem 2006 roku ukazał się jego pierwszy solowy singiel - "Close To You". Prawie dokładnie rok później (w czerwcu 2007 roku) na rynku pojawił się album Jaya Delano, zatytułowany również "Close to You". Co ciekawe płyta ukazała się najpierw w Polsce, światowa premiera wyznaczona została na kolejny miesiąc.
Singiel „Close To You“ przez wiele miesięcy nie schodził z pierwszych miejsc list przebojów we wszystkich rozgłośniach radiowych. Polskiej publiczności znany z takich przebojów jak „Rockstar”, „You Can Make it” oraz „Here Comes the Sun”. Rok 2008 to kolejne sukcesy Jay’a – uczestnictwo w największej trasie koncertowej Eska Hity na Czasie, transmitowanej „na żywo“ w 2 programie telewizji ogólnopolskiej oraz udział w prestiżowym festiwalu muzycznym Sopot Hit Festiwal.
15 maja na rynek muzyczny trafiła długo wyczekiwana, 2 solowa płyta Jaya „Here Comes the Sun”, którą promują takie single jak tytułowy „Here Comes the Sun” oraz „Are You Ready”.
Jay Delano podczas Sopot Hit Festiwal 2009, będzie walczył o tytuł Zagraniczny Hit Lata, prezentując polskiej publiczności utwór „Are You Ready”.

W SMS-owym głosowaniu publiczność – jedyny juror Sopot Hit Festiwal 2009 – wytypuje zwycięskiego wykonawcę. Wysyłając SMS na Zagraniczny Hit Lata możesz wygrać 20 00 zł! Utwory w każdej z dwóch kategorii mają przyporządkowane numery od 1 do 15. Wybierając ulubiony utwór wyślij SMS na umieszczony przy nim numer. Nagrodą dla artysty będzie statuetka oraz 40 000 zł.

Koszt 3,66 zł z VAT za SMS, koszt tel. 3,89 zł z VAT za połączenie. Zobacz regulamin plebiscytu SMS
 
 
 
...