Strona główna » Rozrywka » galerie » To będzie jesień! Zobacz nową ramówkę

To będzie jesień! Zobacz nową ramówkę

Jesienna oferta programowa Telewizji Polskiej to sprawdzone i cieszące się ogromną popularnością produkcje, ale również sporo interesujących nowości. „Kochanie, ratujmy nasze dzieci”, Bake Off – Ale ciacho” czy „Komisja morderstw”, to tylko kilka z nich. Zobacz gwiazdy jesiennej ramówki!
Od 3 września na antenie TVP2 rozpocznie się „The Voice of Poland” –  najlepsze muzyczne show w Polsce (fot. TVP/Jan Bogacz)
Od 3 września na antenie TVP2 rozpocznie się „The Voice of Poland” – najlepsze muzyczne show w Polsce (fot. TVP/Jan Bogacz)
Zdjęcia w galerii:
Od 3 września na antenie TVP2 rozpocznie się „The Voice of Poland” –  najlepsze muzyczne show w Polsce (fot. TVP/Jan Bogacz)
Na ekrany wraca również „rodzinka.pl” – jeden z najchętniej oglądanych seriali (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
Długo czekaliśmy na serial „Ranczo”, ale było warto. Od 4 września wracamy do Wilkowyj. Na zdjęciu Dorota Chotecka-Pazura, czyli serialowa Więcławska, nowy wójt Wilkowyj  (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
Od 4 września rusza trzecia edycja programu „Rolnik szuka żony” z prowadzącą Martą Manowską (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
W jesiennej ramówce zobaczymy również program „Sonda 2”, a w nim jeszcze więcej niespodzianek ze świata nauki. Zadba o to dr Tomasz Rożek (fot. TVP/Jan Bogacz)
A o dobry humor widzów w czasie jesiennych dni zadbają aktorzy serialu „O mnie się nie martw”. Wśród nich Joanna Kulig w roli Igi Małeckiej  (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
Od września w TVP2 zadebiutuje program „Kochanie, ratujmy nasze dzieci”. Jest to wyjątkowa produkcja, której zadaniem jest uświadomienie rodzicom jak ważne jest właściwe odżywianie dzieci (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
Dla widzów lubiących kuchenną rywalizację, mamy coś naprawdę niezwykłego. „Bake Off – Ale ciacho!”. W programie zmierzą się amatorzy słodyczy z całej Polski, by walczyć o tytuł Króla Wypieków (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
Ci, którzy kochają zagadki i sensacje, muszą zobaczyć „Komisję morderstw”, serial o którym już dziś się mówi, że to prawdziwy hit sezonu. Na zdjęciu Małgorzata Buczkowska, czyli inspektor Alicja Grześkowiak, szefowa działu spraw niewyjaśnionych (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
O kulisach fascynującego, teatralnego świata opowiada nowy serial Dwójki pt. „Artyści” (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
Na antenie TVP2 zadebiutują także „Żarty i Bardy“ prowadzone przez kabaret OT.TO (fot. TVP/Jan Bogacz)
Wśród jesiennych, mocnych pozycji Telewizji Polskiej będą również „M jak miłość” z Katarzyną Cichopek (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
„Klan” z Barbarą Bursztynowicz (fot. TVP/Paula Wilczyńska)
A także „Na sygnale” i wiele, wiele innych przygotowanych z troską o widza programów i seriali (fot. TVP/Paula Wilczyńska)