• Wersja do druku
 • -AA+A

„Bitwa na głosy” w prezencie na święta!

08:52, 20.12.2012
„Bitwa na głosy” w prezencie na święta! W sobotę, 22 grudnia, o godz. 20.05, telewizyjna Dwójka wyemituje specjalny, świąteczny odcinek popularnej „Bitwy na głosy”. Gwiazdy i uczestnicy ostatniej edycji show wykonają tego wieczoru popularne bożonarodzeniowe utwory, a także klasyczne kolędy w nowych aranżacjach.

W sobotę, 22 grudnia, o godz. 20.05, telewizyjna Dwójka wyemituje specjalny, świąteczny odcinek popularnej „Bitwy na głosy”. Gwiazdy i uczestnicy ostatniej edycji show wykonają tego wieczoru popularne bożonarodzeniowe utwory, a także klasyczne kolędy w nowych aranżacjach.

Andrzej Piaseczny zwyciężył w trzeciej edycji „Bitwy na głosy” (fot. TVP)
Andrzej Piaseczny zwyciężył w trzeciej edycji „Bitwy na głosy” (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
W specjalnym odcinku „Bitwy na głosy” wraz ze swoimi drużynami wystąpią: Beata Kozidrak, Ewa Farna, Liber, a także Tomson i Baron z Afromental. Gościem specjalnym koncertu będzie legenda polskiej muzyki, autor wielu przebojów i jeden z twórców legendarnych „Czerwonych gitar” – Seweryn Krajewski.

„Bitwa na głosy" to program, któremu przyświeca cel charytatywny. Główna nagroda, zakończonej w listopadzie trzeciej edycji widowiska, czek na 100 tysięcy zł. już został przekazany na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Mnichowie. Wspomnianą kwotę osobiście i nie bez wzruszenia przekazał placówce zwycięzca tegorocznej „Bitwy” – Andrzej Piaseczny. Widzowie specjalnego, świątecznego odcinka „Bitwy” będą mieli okazję zobaczyć relację z tego wydarzenia.

To jednak nie wszystko. W specjalnym odcinku show gwiazdy i uczestnicy opowiedzą też o swoich świątecznych doświadczeniach oraz domowych obyczajach towarzyszących Bożemu Narodzeniu. Dowiemy się między innymi, jak wygląda wigilijny stół Beaty Kozidrak, które polsko-czeskie tradycje pielęgnuje się w domu Ewy Farny, kto w Święta dominuje u Libera, a także dlaczego Baron z Afromental piecze mazurki?

Już dziś serdecznie zapraszamy na specjalne, pełne świątecznych niespodzianek wydania „Bitwy na głosy”.

Sobota, 22 grudnia, o godz. 20.05. Tylko w TVP2.
 
 
 
...
 

Komentarze

 • max (Gość) Dodano: 2013-01-26Zgłoś naruszenie

  okokoooooooooooooooooooooooo

 • Gościówka (Gość) Dodano: 2012-12-30Zgłoś naruszenie

  ja uważam że Jula fenomenalna i jako jedyna umie śpiewać i się nadaje, jak odpadła jej drużyna to nie chciało mi się oglądać

 • Lena173 (Gość) Dodano: 2012-12-23Zgłoś naruszenie

  Odcinek przyjemny, ale bardzo nie podobał mi się fakt, że w całości programu była faworyzowana Monika Urlik. Rozumiem, że brała udział w The voice of Poland i ma kawał głosu, jednak czy to wystarczy aby wywyższać ją ponad innych uczestników? Było to już widoczne w pierwszym odcinku, gdy H.Urbański po występie drużyny Afromental zaczął swoje przemówienie, że o to przed Wami uczestniczka programu muzycznego, a skończywszy na tym, że nawet w świątecznym odcinku BnG musiała wystąpić w dwóch wykonywanych przez ich drużynę, utworach. Nie oglądałam całości programu, więc być może było ich więcej. Myślę, że grupa Afromental to nie tylko Monika, więc nie mam zielonego pojęcia dlaczego trenerzy nie postanowili ukazać nam różnież innych głosów.

 • Oliwia Cubala (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  Życzenia Świąteczne! Wesołych pogodnych Błogosławionych świąt życzę wam dużo miłości i pokoju i spełnienia marzeń żebyście razem pracowali w waszym drużynie bitwy na głosy.Wszystkim drużynom życzę wam spełnienia marzeń w nadchodzącym roku 2013 był charakterem waszej zabawy w Sylwestra i Nowego Roku. Życzy Oliwia z rodziną

 • max (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  zespol beaty jest najlepszy ilonka the best najlepszy glos w druzynie beaty kozidrak i najlepszy glos w calej bitwie

 • Andrzejkowa (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  Szczęście że nie było tego czupiradła Ewy Farnej bo bez niej program był o niebo lepszy! Pewnie chleje gdzieś pod stołem i nie zdążyła dojechać hehehe. Andrzeju jak zawsze przepiękne wykonania jedyne i niepowtarzalne, duet z Sewerynem anielsko-bajkowy. Te święta są wspaniałe bo w dużej części TY w nich jesteś. Dziękuję Ci za te cudowne chwile! Czekam na Twój świąteczny koncert w 1 dzień świąt bo też będzie unikatowy!

 • Gabrysia (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  co za piosenkę zaśpiewała drużyna Afromental?

 • lola526 (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  a czemu nie ma zespołu rubika? oni byli fenomenalni bez nich nie oglądam :(

 • Rozalia (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  Nie ma Juli to moge oglądać. Choć i tak, bede zwracać uwage na Tomsona i Barona. :)

 • Zuzanna (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  a gdzie jula

 • Farnoholizm jest nieuleczalny (Gość) Dodano: 2012-12-22Zgłoś naruszenie

  Ewy FARNEJ ! No ludzie błagam nauczcie się odmieniać jej nazwisko ! 3

 • Ewa (Gość) Dodano: 2012-12-21Zgłoś naruszenie

  ANDRZEJU KRÓLU KRÓLÓW FANTASTYCZNIE ŻE BĘDZIESZ!!! DZIĘKI TOBIE TEN PROGRAM ROZBŁYSŁ PROMIENIAMI SŁOŃCA.NIE MASZ KONKURENCJI I ZA TO CIĘ UWIELBIAM! TONA MESIKOWYCH BUZIACZKI POD CHOINKĄ PRAGNIEŃ SPECJALNIE DLA CIEBIE ANDRZEJU

 • Ewa (Gość) Dodano: 2012-12-21Zgłoś naruszenie

  ANDRZEJU KRÓLU KRÓLÓW FANTASTYCZNIE ŻE BĘDZIESZ!!! DZIĘKI TOBIE TEN PROGRAM ROZBŁYSŁ PROMIENIAMI SŁOŃCA.NIE MASZ KONKURENCJI I ZA TO CIĘ UWIELBIAM! TONA MESIKOWYCH BUZIACZKI POD CHOINKĄ PRAGNIEŃ SPECJALNIE DLA CIEBIE ANDRZEJU

 • Monika Skorupa (Gość) Dodano: 2012-12-21Zgłoś naruszenie

  LIBER!LIBER!I JESZCZE RAZ LIBER!!! CAŁA POLSKA GO WSPIERA I KOCHA :*

 • Karola (Gość) Dodano: 2012-12-21Zgłoś naruszenie

  masz racje najwazniejsze ze ewa bedzie no i oczywiscie transfarners

 • adam (Gość) Dodano: 2012-12-21Zgłoś naruszenie

  wazne ze ewa bedzie a nie tam jakas jula srula

 • ola (Gość) Dodano: 2012-12-21Zgłoś naruszenie

  Ewy Farnej! no błagam..

 • eldo (Gość) Dodano: 2012-12-21Zgłoś naruszenie

  a Jula gdzie? Bez Juli nie oglądam !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie jest publikowany

* Pola wymagane