• Wersja do druku
  • -AA+A

Tajna broń Golców, Mlynkovej, Miecznikowskiego i Cugowskiego

13:39, 07.03.2011
Tajna broń Golców, Mlynkovej, Miecznikowskiego i Cugowskiego Którego z artystów trudniej było zauroczyć i wzruszyć? Czy więzy rodzinne okazały się ważne? Kto do ostatniej chwili czekał na decyzję Maćka Miecznikowskiego? Odpowiedzi na te i inne pytania oraz pierwsze występy podopiecznych kolejnych czterech gwiazd „Bitwy na Głosy” już 12 marca w drugim starciu show!

Którego z artystów trudniej było zauroczyć i wzruszyć? Czy więzy rodzinne okazały się ważne? Kto do ostatniej chwili czekał na decyzję Maćka Miecznikowskiego? Odpowiedzi na te i inne pytania oraz pierwsze występy podopiecznych kolejnych czterech gwiazd „Bitwy na Głosy” już 12 marca w drugim starciu show!

Casting Krzysztofa Cugowskiego trwał najkrócej (fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP)
Casting Krzysztofa Cugowskiego trwał najkrócej (fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP)

Podziel się:   Więcej

W najbliższą sobotę czeka nas pierwsze spotkanie z kolejnymi uczestnikami „Bitwy na Głosy”. Wybrali ich spośród setek kandydatów bracia Golcowie, Halinka Mlynkova, Krzysztof Cugowski i Maciej Miecznikowski. I od czasu castingów przygotowali do występu na żywo przed publicznością zgromadzoną w studiu oraz telewidzami. To od nich zależy przyszłość tych zdolnych i pełnych zapału ludzi. Zespół, który otrzyma najwięcej głosów – będzie bezpieczny w następnym tygodniu, w którym skończy się immunitet i podopieczni jednej z gwiazd będą musieli opuścić program. Zaczyna się prawdziwa i bezpardonowa „Bitwa na Głosy”!

A tymczasem, w najbliższą sobotę, będzie okazja powspominać emocje towarzyszące wszystkim na castingach. Gwiazdy nie miały wątpliwości, że skład zespołu to klucz do sukcesu. Poszukiwano wyróżniających się osobowości i dobrze brzmiących głosów. Czy łatwo było spełnić wymagania artystów?

Krzysztof Cugowski wydawał się najtrudniejszym przeciwnikiem – jego pokerowa twarz nie zdradzała najmniejszej emocji. Ale okazało, że lider Budki Suflera doskonale wiedział, czego szuka. Nie trzeba było długo czekać na jego werdykt. W Lublinie padł nawet rekord w dziedzinie najkrótszego castingu świata!

Skrajnym przeciwieństwem Krzysztofa Cugowskiego była Halinka Mlynkova, która „zakochiwała” się w kolejnych kandydatach na członków swojego zespołu i nie chciała z nimi rozstawać… Niestety musiała się ograniczyć do wytypowania tylko 16 osób. Sprawiło jej to ogromne trudności i kosztowało wiele nerwów...

Maciek Miecznikowski „znęcał się” nad jednym z kandydatów, zadając mu skomplikowane zadania domowe. Ale przecież życie artysty nie składa się z samych przyjemności! Czy uczestnikowi przesłuchań starczy zapału, by przekonać do siebie bardzo niezdecydowanego Maćka?

Bracia Golcowie osłodzą swoim wybrańcom życie, obdarowując ich firmowymi ciastkami – golcówkami. Casting okaże się stresujący także dla nich – wśród przesłuchiwanych pojawiła się znajoma twarz. Ocena członka rodziny to nie lada wyzwanie.  

Wybuchy radości i chwile niepewności oraz niesamowite interpretacje wielkich przebojów muzyki polskiej i zagranicznej z zaskakującymi choreografiami – w sobotę, 12 marca w „Bitwie na Głosy” o godz. 20.00 w telewizyjnej Dwójce.
Get Adobe Flash player