• Wersja do druku
 • -AA+A

Katarzyna Dereń

12:28, 06.02.2012
Katarzyna Dereń Chórzystka u Natalii Kukulskiej. Znajomi twierdzą, że równie szybko mówi co chodzi. Ukończyła studium wokalne Grażyny Alber. Na koncie ma występy na wielu festiwalach. W wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy.

Chórzystka u Natalii Kukulskiej. Znajomi twierdzą, że równie szybko mówi co chodzi. Ukończyła studium wokalne Grażyny Alber. Na koncie ma występy na wielu festiwalach. W wolnych chwilach uwielbia oglądać filmy.

Katarzyna Dereń (fot. archiwum prywatne)
Katarzyna Dereń (fot. archiwum prywatne)

Podziel się:   Więcej
Kasia Dereń to utalentowana wokalistka, która pomimo młodego wieku może się pochwalić dużymi osiągnięciami. Ukończyła studium piosenki Grażyny Alber. Jest laureatką takich festiwali jak Opole Debiuty czy Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie.

Na swoim koncie ma pracę z wieloma artystami t.j.: Natalia Kukulska, Kasia Cerekwicka, Paulina i Natalia Przybysz, Ania Szarmach, Andrzej Piaseczny, Anna Serafińska, a także z topowymi muzykami t.j.: Adam Sztaba, Jacek Piskorz, Grzegorz Jabłoński, Henryk Alber, Paweł Gawlik i inni.

Obecnie pracuje nad autorskim materiałem i zamierza świetnie się bawić w programie „Bitwa na Głosy”.

Komentarze

 • Kasiak (Gość) Dodano: 2012-03-30Zgłoś naruszenie

  jesteś cudowna :*

 • twoja fanka (Gość) Dodano: 2012-03-30Zgłoś naruszenie

  Jesteś zajebista Natalia jest extra ze cie przyjęła szkoda że odpadliście mówicie o niej tak źle ponieważ zazdrościcie no i co z tego że śpiewa z Natalką na co dzień to już nie może spełniać marzeń? bednarek przyjął swoją siostrę i co to jest dobre tak?? pięknie śpiewasz,masz wielki talent chce cie w kolejnej edycji Kasia jesteś boska a natalka bierze ją do śpiewania bo ma talent i może ma do niej zaufanie że nie będzie się aż tak tremować przed publicznością chyba piosenkarka sie lepiej zna niż wy

 • Obserwator (Gość) Dodano: 2012-03-21Zgłoś naruszenie

  Żałosne promowanie jednej wokalistki przez Natalię. Widać że obydwie czyli Katarzyna i Natalia mają głęboko w d..ie pozostałych piętnastu wokalistów !!!

 • ag (Gość) Dodano: 2012-03-19Zgłoś naruszenie

  Mam nadzieję, że pan Natalia będzie również promować i pokazywać inne osoby ze swojej drużyny niż tylko panią Kasię. Są osoby które równie dobrze i pięknie śpiewają i trzeba im dać szansę się pokazać. Nie ujmując talentu Kasi

 • anja owela (Gość) Dodano: 2012-03-18Zgłoś naruszenie

  ona była w tylko muzyka i nie przeszla dostala 3 na nie i 1 na nie

 • Klaudia T. (Gość) Dodano: 2012-03-18Zgłoś naruszenie

  pytanie może nie na temat - czy któraś z Was orientuje się, gdzie można kupić sukniekę, którą Katarzyna miała na sobie w ostatnim odcinku?

 • GrZeś (Gość) Dodano: 2012-03-18Zgłoś naruszenie

  Dla niej chodzę do Dekady.

 • Ann (Gość) Dodano: 2012-03-18Zgłoś naruszenie

  E tam, dla mnie wymiata :)

 • bufon (Gość) Dodano: 2012-03-17Zgłoś naruszenie

  wnerwia mnie!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie jest publikowany

* Pola wymagane