• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Edyta Górniak w „Tak to leciało!”. Będzie się działo!

12:07, 03.10.2011
Edyta Górniak w „Tak to leciało!”. Będzie się działo! Jak Edyta Górniak uczy się tekstów piosenek? Za co uwielbia Andrzeja Rosiewicza i co sądzi o polskiej piłce nożnej? Tego wszystkiego (i jeszcze więcej) dowiecie się w dwóch najbliższych – specjalnych – odcinkach „Tak to leciało!”. Emisja w niedzielę 9 i 16 października o godz. 18.55, oczywiście w TVP2!

Jak Edyta Górniak uczy się tekstów piosenek? Za co uwielbia Andrzeja Rosiewicza i co sądzi o polskiej piłce nożnej? Tego wszystkiego (i jeszcze więcej) dowiecie się w dwóch najbliższych – specjalnych – odcinkach „Tak to leciało!”. Emisja w niedzielę 9 i 16 października o godz. 18.55, oczywiście w TVP2!

Gwiazda dwóch najbliższych odcinków, Edyta Górniak w towarzystwie prowadzącego Maćka Miecznikowskiego (fot. M. Wilczek)
Gwiazda dwóch najbliższych odcinków, Edyta Górniak w towarzystwie prowadzącego Maćka Miecznikowskiego (fot. M. Wilczek)

Podziel się:   Więcej
Ostatnio Edyta Górniak, zajęta pracą nad swoim najnowszym albumem, niezbyt często pojawiała się w programach telewizyjnych. Jednak w przypadku „Tak to leciało!” zrobiła wyjątek. Dlaczego? Bo tutaj gwiazdy walczą o pieniądze na szczytne cele i wokalistka nie mogła odmówić, gdy w grę wchodzi pomoc potrzebującym. Pieniądze wygrane w programie postanowiła przeznaczyć na Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo”, która ma na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu oraz stworzenie kliniki „Budzik”. Dlaczego zdecydowała się grać właśnie na ten cel? O tym opowie już w pierwszej części zmagań z tekstami polskich i zagranicznych hitów.

Przy okazji wizyty Edyty Górniak w studio, Maćkowi Miecznikowskiemu udało się nakłonić ją do kilku zwierzeń. Pojawiło się parę kontrowersyjnych tematów, jak np. hymn Polski w jej wykonaniu, ulubione koleżanki-wokalistki, a także niezadowalające występy na scenie samej artystki. Edyta Górniak wspominała również swoje pierwsze kroki w muzycznym showbiznesie. Jeśli chcecie dowiedzieć się również co piosenkarka sądzi o polskiej piłce nożnej, czy chodzi na mecze oraz kiedy pożyczała na swój występ ubrania od koleżanki, oglądajcie „Tak to leciało!” już 9 i 16 października o 18.55 w Dwójce!