• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Ile wyśpiewa Andrzej Piaseczny w „Tak to leciało!“?

09:32, 05.04.2012
Ile wyśpiewa Andrzej Piaseczny w „Tak to leciało!“? Artysta wyzna jak został ogrodnikiem, czy prowadzi pamiętnik oraz czy ma tatuaż!

Artysta wyzna jak został ogrodnikiem, czy prowadzi pamiętnik oraz czy ma tatuaż!

Andrzej Piaseczny będzie walczył o pieniądze dla fundacji Ewy Błaszczyk, „Akogo“
Andrzej Piaseczny będzie walczył o pieniądze dla fundacji Ewy Błaszczyk, „Akogo“

Podziel się:   Więcej
8-ego kwietnia, w Niedzielę Wielkanocną, w programie „Tak to leciało“, wystąpi Andrzej Piaseczny. Będzie walczył o pieniądze dla fundacji Ewy Błaszczyk, „Akogo“, mającej na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu oraz stworzenie kliniki "Budzik" dla pozostających w śpiączce. Wokalista zmierzy się z tekstami piosenek innych artystów. A Maciej Miecznikowski, gospodarz programu, nie byłby sobą, gdyby nie namówił gwiazdy na zwierzenia.

Dzięki temu wydaniu muzycznego show, widzowie dowiedzą się czy Andrzej Piaseczny lubi zespół Sistars, co myśli o twórczości Kasi Nosowskiej oraz jakich zespołów słuchał będąc w liceum. Wśród zagadek muzycznych przygotowanych dla wokalisty, pojawią się utwory z repertuaru Edyty Bartosiewicz, grup Lady Pank, Bajm oraz Varius Manx.

Podczas gry o 100 tysięcy złotych, muzyk zdradzi także kilka szczegółów ze swojego osobistego życia. Opowie o swoich ogrodniczych pasjach, wyzna czy prowadzi pamiętnik oraz czy zrobił sobie tatuaż. Maciek Miecznikowski wypyta go również o jego własną twórczość. Widzowie dowiedzą się jak artysta pisze piosenki, które ze swoich kompozycji lubi najbardziej wykonywać oraz co zmieniło się w jego życiu, że zaczął pisać bardzo optymistyczne utwory. Wizyta w „Tak to leciało” będzie okazją do wspomnień. Andrzej Piaseczny opowie też o początkach swojej kariery.

Ile pieniędzy uda się wygrać wokaliście? Co jeszcze wydarzy się podczas specjalnego wydania „Tak to leciało!” z udziałem artysty? Dowiecie się już 8-ego kwietnia, w Niedzielę Wielkanocną, o godz. 19.00 w Dwójce!
 
 
 
...