• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Tak to leciało!” – emocje, hity i gwiazdy!

12:13, 17.03.2012
„Tak to leciało!” – emocje, hity i gwiazdy! Wiosną w muzycznym show pojawią się prawdziwe osobowości, wokalne talenty oraz gwiazdy walczące na cele charytatywne.

Wiosną w muzycznym show pojawią się prawdziwe osobowości, wokalne talenty oraz gwiazdy walczące na cele charytatywne.

Już niedługo Andrzeja Piasecznego zobaczymy w „Tak to leciało!” (fot. TVP)
Już niedługo Andrzeja Piasecznego zobaczymy w „Tak to leciało!” (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Od ośmiu sezonów „Tak to leciało!” zaskakuje poziomem wiedzy uczestników, ich umiejętnościami wokalnymi oraz dużą dawką emocji. Wiosną widzowie mogą jak zwykle liczyć na te atrakcje. Maciej Miecznikowski zadba o niepowtarzalna atmosferę każdego odcinka oraz o dobre samopoczucie uczestników. Specjalne wydania z gwiazdami, które wystąpią w nietypowych dla siebie rolach oraz ich oryginalne wykonania największych przebojów dostarczą widzom niezapomnianych przeżyć. Tego trudnego zadania podejmą się Andrzej Piaseczny oraz Sonia Bohosiewicz. Sprawdźcie na jaki cel zagrają gwiazdy i czy udało im się sięgnąć po najwyższą kwotę, 100 tysięcy złotych.

W nowych odcinkach muzycznego show zobaczycie między innymi Maćka Miecznikowskiego na lekcji fitnessu ze specjalistką w tej dziedzinie. To jednak nie jedyny sportowy akcent w tym sezonie. Trening karate oraz wykorzystanie go jako choreografii do jednego z utworów wprawi w zdumienie nie tylko widzów przed telewizorami, ale tez publiczność w studiu. A skoro o układach tanecznych mowa, to warto także wspomnieć o specjalnym pokazie salsy oraz tańcu brzucha w wykonaniu uczestników programu.

Wiosną nie zabraknie wybitnie śpiewających zawodników, którzy zmierzą się z tekstami piosenek. Laureat „Szansy na sukces” z Andrzejem Piasecznym, dziewczyna z chórków Maryli Rodowicz oraz uczestniczka pierwszej edycji „Bitwy na głosy” z drużyny Nataszy Urbańskiej. W ich przypadku możemy liczyć nie tylko na emocje związane z pokonywaniem kolejnych poziomów w drodze do piosenki za najwyższą kwotę, ale również na świetne i zaskakujące wykonania wielkich polskich i zagranicznych przebojów.

< Na uczestników czeka mnóstwo niespodzianek i dodatkowych nagród. Kogo marzenie tym razem spełni się w „Tak to leciało!”? Czy wiosną ktoś zdobędzie nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych? To wszystko w każdą niedzielę w TVP2.