Gwiazdy tańczą na lodzie II

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Marek Kościkiewicz „Kościk”

13:41, 02.10.2008
Marek Kościkiewicz „Kościk” Jest pełen energii i optymizmu. Wierzy, że można zrealizować każde, nawet najbardziej nierealne marzenia czy pragnienia. Jemu samemu udało się. Zrealizował się jako kompozytor, autor teksów, lider zespołu, projektant logotypów, plakatów i okładek płyt, piłkarz, ojciec rodziny i koneser win.

Jest pełen energii i optymizmu. Wierzy, że można zrealizować każde, nawet najbardziej nierealne marzenia czy pragnienia. Jemu samemu udało się. Zrealizował się jako kompozytor, autor teksów, lider zespołu, projektant logotypów, plakatów i okładek płyt, piłkarz, ojciec rodziny i koneser win.


Podziel się:   Więcej
Para nr 4
Aleksandra Kauc

Aleksandra Kauc jest zawodową łyżwiarką. Brała udział w najbardziej prestiżowych zawodach: Mistrzostwach Świata, Europy, Igrzyskach Olimpijskich oraz zawodach z serii Grand Prix. Występowała w kategorii par tanecznych.

Jej wielkim życiowym marzeniem i celem, do którego dążyła jako sportsmenka, był udział w Igrzyskach Olimpijskich. Ten cel zrealizowała w 2006 roku reprezentując Polskę na Olimpiadzie w Turynie, gdzie wystąpiła w parze z Michałem Zychem.

Swoje najlepsze wyniki sportowe osiągnęła podczas Mistrzostw Świata Juniorów w latach 1998 i 1999. Złote medale zdobyła również na Mistrzostwach Polski w 2004, 2005 i 2006 roku.

Po 21 latach spędzonych na lodzie, jesienią 2006 roku, Aleksandra zakończyła wyczynową karierę sportową. Nadal jednak ma związek z jazdą figurową, która jest, jak sama mówi: „jej pasją; dyscypliną, którą sobie ukochała”.

Dziś Aleksandra zajmuje się promocją łyżwiarstwa (m.in. dla stacji Eurosport komentowała Mistrzostwa Świata w Tokio, 2007), publikuje teksty o sporcie, działa w stowarzyszeniu krzewiącym aktywność ruchową (Polskie Stowarzyszenie Sportu Kobiet, oddział w Łodzi). W styczniu 2007 uczestniczyła w organizacji Mistrzostw Europy w łyżwiarstwie figurowym na lodzie.

Aleksandra w chwilach wolnych nie stroni od tańca, który jest jej pasją. Odpoczywa przy dobrej książce lub filmie. Jej ukochane zwierzęta to psy, którymi opiekuje się z miłością od dziecka.

zobacz również

  brak informacji