wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Kryptonim Szef - Lasy Państwowe

43Wiesław Krzewina, zastępca dyrektora generalnego Lasów Państwowych, będzie musiał opuścić swoje ciepłe, wygodne biuro i udać się do pracy w terenie. Będzie szkolony przez leśniczego, weźmie udział w wycince drzew, pracy na składzie drewna oraz w sprzątaniu miejsc turystycznych w lasach. »  
00:44:48

Kryptonim Szef - Meble Wójcik

fot. 4x3Z delikatnej blondynki, w ostra brunetkę. Katarzyna Wójcik-Borsukowicz odpowiada za finanse w firmie „Meble Wójcik”. Na potrzeby programu przeszła spektakularna metamorfozę i jako Jolanta Szulc zaczęła składać meble. Czego dowiedział się o firmie? »  
00:44:57

Kryptonim Szef - Szkuner

fot. 4x3Kuter na morzu, sieci w wodzie, a szef nie może pomóc. - Ta fala na Bałtyku spowodowała to, że mnie ścięło już po trzech godzinach – mówi Marcin Ryngwelski dyrektor stoczni „Szkuner”. I choć wilki morskie twierdzą, że początki zawsze są trudne, to czy później będzie lepiej? »  
00:44:44

Kryptonim Szef - Danfoss

fot. 4x3Spawanie, kontrola, odbiór dostaw, nowoczesne technologie... słowem lekko nie było. Adam Jędrzejczak, prezes firmy Danfoss podjął się ciężkiego zadania. Zmienił wygląd i zaczął wszystko od podstaw. Jako Michał Kozłowski zatrudnił się we własnej firmie. Jakie doświadczenie zdobył? »  
00:44:04

Kryptonim Szef - Gino Rossi

fot. 4x3Decyzja o udziale w programie nie była łatwa. Tomasz Malicki prezes firmy Gino Rossi postanowił poddać się charakteryzacji i zatrudnić we własnej firmie. Sprzedawca, kaletnik i magazynier, na którym stanowisku czuł się najlepiej? Jakie wnioski wyciągnął z programu? »  
00:44:44

Kryptonim Szef - Norauto

fot. 4x3Po raz pierwszy w programie w rolę szeregowego pracownika wcieliła się kobieta. Monika Balewska jest dyrektorem personalnym sieci serwisów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych Norauto. Dzięki specjalnej charakteryzacji, jako Anna Maciejewska zatrudniła się we własnej firmie. Czy zdołała zmienić opony, wymienić olej i sprzedać odpowiednie części zamienne? »  
00:44:41

Kryptonim Szef - Chopin Airport Development

fot. 4x3 Adam Strażecki, prezes zarządu spółki Chopin Airport Development, będzie pracował w zarządzanych przez siebie hotelach jako konserwator, recepcjonista i pokojowy. Aby móc pracować na szeregowych stanowiskach incognito Adam Strażecki poddał się metamorfozie i przyjął nowe imię - Jakub Praski. Prezes, który w wolnych chwilach grywa z rodziną w golfa, będzie »  
00:44:59

Kryptonim Szef - Piotr i Paweł

fot. 4x3– Żeby zostać prezesem, trzeba się trochę napocić – usłyszał Maciej Stoiński, prezes zarządu sieci sklepów „Piotr i Paweł”, który w specjalnej charakteryzacji trafił do jednej ze swoich placówek jako pracownik działu mięsnego. Jak poradził sobie na nowym stanowisku? »  
00:44:44