wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

The Voice Kids - Eryk Waszczuk – „When a Man Loves a Woman”

Dołeczki w policzkach, czarujący uśmiech i mnóstwo pozytywnej energii. W najbliższym odcinku pojawi się 11-letni Eryk Waszczuk – prawdziwa dusza towarzystwa i urodzony showman. Scena to jego żywioł, a śpiewanie największa pasja. Dodatkowo zna się na modzie, bo jak sam przyznaje codziennie mógłby chodzić w stylowych marynarkach. W sobotnim odcinku »  
00:02:08

The Voice Kids - Karolina Fryt – „Love Is All Around”

14-letnia Karolina na co dzień słucha spokojnej muzyki. – Już myślę o repertuarze dla ciebie – zadecydował Dawid Kwiatkowski. Ale czy Karolina wybrała jego drużynę? Tomson i Baron także chętnie widzieliby wokalistkę u siebie! »  
00:01:48

The Voice Kids - Antek Karaś – „Aleksander Puszkin”

W najbliższym odcinku zamelduje się 10-letni Antoni. Ten uczestnik zaskakuje ilością zainteresowań. Lubi karate, czołgi, harcerstwo, historię Polski i militaria. W wolnym czasie zgłębia wiedzę o katastrofie Titanica, skleja modele statków i uczy się grać na gitarze. Zaśpiewa klimatyczny utwór Bułata Okudżawy „Aleksander Puszkin”. Tym wykonaniem zabierze Trenerów w sentymentalną »  
00:02:13

The Voice Kids - Aurelia Duraj – „Empire State of Mind”

Aurelia zabrała Trenerów w muzyczną podróż prosto do Nowego Jorku. Czy to wystarczyło, aby młoda wokalistka została w programie? »  
00:01:45

The Voice Kids - Karolina Wójtowicz – „Young and Beautiful”

Romantyczny utwór Lany Del Rey w wykonaniu Karoliny zrobił ogromne wrażenie na Trenerach. – Piękny głos! Piękny materiał dla mnie do pracy – tak Edyta Górniak zachęcała 15-latkę, aby wstąpiła do jej drużyny. Z jakim skutkiem? »  
00:01:34

The Voice Kids - Milena Grigorian – „All About That Bass”

Największym fanem Mileny jest jej tata. Do tego grona dołączył również Dawid Kwiatkowski. Nic dziwnego! Młoda wokalistka na scenie czuje się jak ryba w wodzie. »  
00:01:31

The Voice Kids - Olivia Klinke – „Cicho”

Poza śpiewem pasjonuje się reżyserią. Olivia Klinke często przygotowuje własne przedstawienia z koleżankami. Dwunastolatka sięgnęła po piosenkę, którą wykonuje Ewa Farna. Zaimponowała siłą głosu tak bardzo, że doprowadziła publiczność do stanu wrzenia. »  
00:01:41

The Voice Kids - Gabrysia Piotrowska – „Kołysanka dla okruszka”

W przyszłości chciałaby prowadzić schronisko dla kotów. – Trudno umieścić ją w jakiejkolwiek ramie. Uparła się, że chce wystąpić w programie – zwierza się tata Gabrysi Piotrowskiej. Dziewięciolatka zaśpiewała kołysankę Seweryna Krajewskiego. Nie obyło się bez łez wzruszenia. »  
00:01:28