Strona główna » Rozrywka » programy rozrywkowe » The Voice of Poland

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

The Voice of Poland - „The Voice Senior”: odkrywamy karty!

„The Voice Senior” na antenie TVP dopiero w grudniu, już dziś jednak znamy znamy prowadzących i trenerów. Kto będzie wspierał uczestników za sceną, kto oceniał, a pod czyim mentorskim okiem będą rozwijać swe muzyczne talenty? Oto odpowiedź! »  
00:02:20

The Voice of Poland - Matka sukcesu!

fot. TVPMarcin Sójka, zwycięzca 9. edycji programu, nie ukrywa, że sukces zawdzięcza nie tylko swojemu talentowi, ale taż pracy z Trenerką. Jak układała im się współpraca? – Bardzo ciepła osoba. Nie wyobrażam sobie pracy z innym trenerem – wyznał Marcin. »  
00:01:09

The Voice of Poland - Nadchodzi wielki finał!

Miesiące ciężkiej pracy i zaciętej rywalizacji prowadziły właśnie do tego momentu – wielkiego finału! Czwórka wokalistów: Natalia Zastępa, Maksymilian Kwapień, Marcin Sójka i Ania Deko, zawalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce! Oprócz rzeszy fanów, będzie im kibicować cała plejada gwiazd, która wystąpi podczas finału. Kogo jeszcze zobaczymy w studiu? »  
00:01:02

The Voice of Poland - O krok od celu

„Co jeden mały krok, by odkryć stały ląd” zaśpiewała Ania Deko w soim pierwszym własnym singlu i rzeczywiście, artystka jest już o krok od zwycięstwa w 8. edycji „The Voice of Poland”. Czy SMS-y widzów, pozwolą jej dotrzeć do celu? »  
00:01:05

The Voice of Poland - Będzie zaskoczenie?

Marcin Sójka w piosence, którą wykonał podczas półfinału chciał, by świat go zaskoczył. Widzowie w łatwy sposób mogą spełnić jego życzenie, wysyłając jak największą liczbę SMS-ów! »  
00:01:00

The Voice of Poland - Podróż Maksa

Do tej pory opinia widzów sprzyjała Maksowi i to właśnie dzięki ich głosom artysta dotarł do finału. Czy jego autorska piosenka „PodRóże” spodobała się publice na tyle, by znów powierzyć mu swoje głosy? »  
00:01:05

The Voice of Poland - To jej czas!

Wokalistka podczas półfinału zaprezentowała widzom singiel „Za późno”, ale na pewno nie jest jeszcze za późno, by pomóc Natalii w zdobyciu tytułu „The Voice of Poland”, bo to od głosów widzów będzie zależało czy uda jej się wygrać. »  
00:01:00

The Voice of Poland - To dopiero początek!

– Czuję się niesamowicie i jestem ogromnie wdzięczna, że doszłam tak daleko w tym programie. To nie była przygoda, to jest dopiero początek – powiedziała Aleksandra Tocka, półfinalistka programu The Voice of Poland. »  
00:00:00