Strona główna » Rozrywka » programy rozrywkowe » The Voice of Poland

Wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

The Voice of Poland - Startuje „The Voice Senior”!

Fot. TVPTen program udowodni, że wiek nie ma znaczenia. Masz ukończone 60. lat i czujesz, że twój czas dopiero nadchodzi? Zgłoś się 13 maja na casting! »  
00:00:54

The Voice of Poland - Zaśpiewaj w 10. edycji

Fot. TVPRusza jubileuszowa, dziesiąta edycja „The Voice of Poland”! Program ten pozwolił odkryć wiele wokalnych diamentów. Dołącz do nich! Castingi odbędą się w dniach 10-11 maja oraz 17-18 maja. »  
00:00:50

The Voice of Poland - Matka sukcesu!

fot. TVPMarcin Sójka, zwycięzca 9. edycji programu, nie ukrywa, że sukces zawdzięcza nie tylko swojemu talentowi, ale taż pracy z Trenerką. Jak układała im się współpraca? – Bardzo ciepła osoba. Nie wyobrażam sobie pracy z innym trenerem – wyznał Marcin. »  
00:01:09

The Voice of Poland - Nadchodzi wielki finał!

Miesiące ciężkiej pracy i zaciętej rywalizacji prowadziły właśnie do tego momentu – wielkiego finału! Czwórka wokalistów: Natalia Zastępa, Maksymilian Kwapień, Marcin Sójka i Ania Deko, zawalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce! Oprócz rzeszy fanów, będzie im kibicować cała plejada gwiazd, która wystąpi podczas finału. Kogo jeszcze zobaczymy w studiu? »  
00:01:02

The Voice of Poland - O krok od celu

„Co jeden mały krok, by odkryć stały ląd” zaśpiewała Ania Deko w soim pierwszym własnym singlu i rzeczywiście, artystka jest już o krok od zwycięstwa w 8. edycji „The Voice of Poland”. Czy SMS-y widzów, pozwolą jej dotrzeć do celu? »  
00:01:05

The Voice of Poland - Będzie zaskoczenie?

Marcin Sójka w piosence, którą wykonał podczas półfinału chciał, by świat go zaskoczył. Widzowie w łatwy sposób mogą spełnić jego życzenie, wysyłając jak największą liczbę SMS-ów! »  
00:01:00

The Voice of Poland - Podróż Maksa

Do tej pory opinia widzów sprzyjała Maksowi i to właśnie dzięki ich głosom artysta dotarł do finału. Czy jego autorska piosenka „PodRóże” spodobała się publice na tyle, by znów powierzyć mu swoje głosy? »  
00:01:05

The Voice of Poland - To jej czas!

Wokalistka podczas półfinału zaprezentowała widzom singiel „Za późno”, ale na pewno nie jest jeszcze za późno, by pomóc Natalii w zdobyciu tytułu „The Voice of Poland”, bo to od głosów widzów będzie zależało czy uda jej się wygrać. »  
00:01:00