Gilotyna

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Gilotyna” – 19 maja

13:37, 13.05.2011
„Gilotyna” – 19 maja W czwartkowej „Gilotynie” o wygraną będzie walczyć 28-letnia Teresa Bagińska, reżyser dźwięku z Warszawy, 30-letnia Anna Hołownia, pracownik branży farmaceutycznej z Wołomina, 34–letni Jakub Lewczuk, specjalista do spraw logistyki z Warszawy i 39-letni Tomasz Zieliński, leśnik z podwarszawskiego nadleśnictwa. Komu z nich dopisze szczęście?

W czwartkowej „Gilotynie” o wygraną będzie walczyć 28-letnia Teresa Bagińska, reżyser dźwięku z Warszawy, 30-letnia Anna Hołownia, pracownik branży farmaceutycznej z Wołomina, 34–letni Jakub Lewczuk, specjalista do spraw logistyki z Warszawy i 39-letni Tomasz Zieliński, leśnik z podwarszawskiego nadleśnictwa. Komu z nich dopisze szczęście?

Gilotyna (fot. TVP)
Gilotyna (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Teresa pochodzi ze Śląska i jest mamą dziewięciomiesięcznego synka. Kocha fantastykę, szczególnie książki Terry'ego Pratchetta. Jej największym marzeniem jest duży dom z ogrodem.

Anna urodziła się na Warmi i kiedy tylko może odwiedza rodzinne strony. Uwielbia motocykle i kibicuje polskim skoczkom. Jest też wierną fanką serialu „Dr House”. Czy wykaże się taką samą umiejętnością dedukcji jak słynny telewizyjny lekarz?

Jakub jest urodzonym kibicem. Śledzi w zasadzie każdą dziedzinę sportu. Ale najbardziej lubi... odpoczywać. Wygraną przeznaczyłby właśnie na relaks, najlepiej gdzieś bardzo daleko.

Ostatni uczestnik, Tomasz, był już stolarzem, ogrodnikiem, administratorem systemów informatycznych i strażnikiem leśnym. Obecnie pracuje jako podleśniczy. Niedawno skończył też studia na SGGW. Lubi czytać książki i oglądać seriale fantastyczno-naukowe. Jest tatą 2-letniej Aurelki. Jeśli wygra, spełni marzenie żony i zabierze swoją rodzinę na egzotyczną wyspę.

Oglądajcie „Gilotynę” w najbliższy czwartek, 19 maja, o 17:25 w TVP2!